Pomocí těchto zkratek na svém iPhone můžete snadno ovládat Apple TV

Když se Workflow dostal do App Store, bylo jen málo nejasností, že by to otevřelo tolik dveří pro uživatele iOS. Poté společnost Apple získala aplikaci a tito hardcore uživatelé se obávali, že jsou dveře zavřené. S iOS 12 byly tyto obavy odstraněny spuštěním zkratek, což byl jednoduše Workflow s přímou integrací iOS.

Nyní, když je iOS 13 tady, společnost Apple opět zvýšila ante, protože zkratky jsou nyní plně integrovány a jsou předinstalovány. Tato aplikace je v mnoha ohledech tak výkonná a nyní můžete Apple TV snadno ovládat.

Co je nového se zkratkami v systému iOS 13?

Ačkoli společnost Apple spustila zkratky se systémem iOS 12, uživatelé hledali několik „chybějících“ funkcí. Mnoho z nich bylo přidáno spuštěním zkratek předinstalovaných na zařízeních iOS 13. Zde je rychlý rozpis toho, co je nového:

 • Spouštěče a automatizace - V systému iOS 13 lze zástupce spouštět automaticky, aniž byste potřebovali vstup uživatele. To zahrnuje schopnost používat značky NFC k klepnutí na váš iPhone a spuštění zástupce nebo série zkratek.
 • Přepracovaný editor akcí - Pokud jste přicházeli z tréninku, nebyl to velký problém, ale noví uživatelé byli zmatení, jak vytvořit osobní zkratku. To bylo napraveno přepracovaným editorem, aby byly věci estetičtější a intuitivnější.
 • Vylepšená galerie - Je pravděpodobné, že již existuje zástupce pro jakýkoli úkol, který se pokoušíte splnit. Galerie byla výrazně vylepšena a usnadňuje hledání nových zkratek.
 • Nové akce - S iOS 13 mohou uživatelé ovládat přehrávání médií, nastavovat zkratky pro konkrétní Utility, včetně možnosti ovládání Apple TV.

Ve Zkratkách se systémem iOS 13 je tolik nových funkcí, že se vám může otáčet hlava. Pokud však ustoupíte a uděláte si čas, abyste se ponořili hlouběji, najdete tolik úžasných nových funkcí.

K ovládání Apple TV použijte klávesové zkratky

To nás přivádí k Apple TV, která také vidí aktualizaci s tvOS 13. Tato aktualizace má několik nových funkcí, včetně podpory TV +, která bude uvedena na podzim. Apple navíc obsahuje face-lift samotného rozhraní pro snazší navigaci.

Ale možná nejzajímavější integrace přichází s klávesovými zkratkami, protože nyní můžete ovládat Apple TV z aplikace Klávesové zkratky. Tato funkce byla vydána s první verzí iOS 13 Beta a od té doby byla vyladěna.

V současné době jsou to klávesové zkratky, které můžete vytvořit pro ovládání Apple TV:

 • Spánek Apple TV
 • Přehrát / pozastavit Apple TV
 • Probuďte Apple TV
 • Zobrazit dálkové ovládání

V dřívějších verzích systému iOS 13 měli někteří uživatelé možnost otevřít konkrétní aplikaci na Apple TV spolu se spuštěním aplikace TV ze zástupce. Zdá se, že je Apple odstranil a my si nejsme jisti, zda jsou jen dočasné, nebo zda ve finálním vydání přidáme další možnosti.

Jak vytvořit zástupce Apple TV

Na jedné straně si můžete myslet, že Apple automaticky přidá tyto zkratky na hlavní stránku pro Apple ID, která je vázána na iPhone a Apple TV. Na druhou stranu nechceme další situaci na albu U2, kdy Apple přidává uživatelům věci, o kterých si myslí, že chtějí.

Vytvoření zástupce pro ovládání Apple TV je extrémně snadné, protože jej nemusíte vytvářet úplně od začátku. Tady jsou kroky k vytvoření zástupce Apple TV:

 1. Otevřete aplikaci Zkratky na svém iPhone
 2. Klepněte na ikonu (+) tlačítko nebo přejděte dolů a vyberteVytvořit zástupce
 3. Dole klepněte do vyhledávacího pole a zadejteApple TV
 4. V části Akce vyberte zástupce, kterého chcete vytvořit

Jakmile je zástupce vyplněn, musíte podniknout další krok. Aby bylo zajištěno, že zástupci komunikujívaše Apple TV, musíte vybrat ten správný.

Po vytvoření zástupce je zvýrazněna fráze „Apple TV“, takže na ni jednoduše klepněte. Odtud váš iPhone vyhledá jakékoli Apple TV a poté můžete vybrat ten, který chcete ovládat. Nebo můžete nechat zástupce, aby se vás pokaždé zeptali, pokud máte více zařízení, která je třeba ovládat.

Po výběru správné Apple TV klepněte nadalší v pravém horním rohu. Poté musíte zadat název zkratky, abyste mohli ovládat Apple TV také pomocí Siri. Zadejte název a potom klepněte naHotovo v pravém horním rohu.

A je to! Vraťte se a postupujte podle pokynů pro přidání dalších zkratek pro ovládání Apple TV z vašeho iPhone.

Jaká jsou omezení?

Jak lze očekávat, nemůžete se jen obrátit na Zkratky jako náhrada za TV Remote nebo aplikaci Remote. Dříve jsme uvedli, že Apple testuje beta další funkce, ale od té doby byly odstraněny.

Patří mezi ně otevření aplikace TV nebo specifikační aplikace ze Zkratek na vašem iPhone. Ale také se zdá, že někteří uživatelé narazili na problémy, když se pokoušeli vytvořitScény pro HomeKit a integraci nových zkratek Apple TV.

Zobrazí se pouze chybová zpráva: „Došlo k problému s aplikací.“ Doufejme, že existuje pouze přepínač, který Apple potřebuje otočit na backend, aby se to stalo realitou. Umět nastavit scénu HomeKit tak, aby zhasla světla ve vašem obývacím pokoji, a mít Apple TV otevřenou pro konkrétní aplikaci, by bylo úžasné.

Závěr

iPadOS získává velkou pozornost od svého oznámení na WWDC19. Pro vlastníky jiných zařízení než iPad by však různé aktualizace aplikace Zkratky a tvOS měly mít lidi více než rádi, že se mohou ponořit a zjistit, co je možné.

Dejte nám vědět, pokud jste při vytváření těchto zkratek narazili na nějaké problémy, a my se budeme snažit je vyřešit. Mezitím nám dejte vědět, jaké jsou vaše oblíbené funkce pro iOS 13, nebo sdílejte některé ze svých oblíbených zkratek v komentářích níže.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found