Nejlepší aplikace Apple Watch pro studenty

Ať už jste na střední nebo vysoké škole, nástrojů, které vám mohou pomoci uspět jako student, je spousta. Pokud tedy vlastníte Apple Watch, proč si některé z těchto nástrojů nepoložit přímo na zápěstí pro rychlý a snadný přístup?

Pro plánování vašeho dne nebo týdne, vyhledávání informací a studium jednoduchým klepnutím, to jsou některé z nejlepších aplikací Apple Watch pro studenty.

Příbuzný:

 • Získejte start ve svém dni s těmito 5 skvělými aplikacemi Apple Watch
 • Vylepšete zážitek z aplikace pro iPhone s těmito aplikacemi Apple Watch
 • Takto můžete zkontrolovat, kdy na Apple Watch dorazila zpráva
 • Jak pracovat s hlasovými poznámkami na Apple Watch

Naplánujte si třídy a úkoly s plánovači

Možná budete letos nést plnou zátěž nebo jen projdete několik kurzů. Ať tak či onak, musíte sledovat časy, úkoly a zkoušky, zatímco zvládáte úkoly mimo práci, jako je práce a společenský život.

Studentští plánovači jsou některé z nejcennějších aplikací, které můžete použít ke správě všech těchto možností, a tyto možnosti jsou pro vaše Apple Watch ideální.

Legendární plánovač iStudiez Pro

iStudiez Pro na Apple Watch

Kompletní studentský plánovač se skvělými funkcemi najdete v iStudiez Pro. Popadněte svůj iPhone a zadejte své třídy, instruktory, úkoly, zkoušky a další. Vidíte nejen svůj harmonogram, ale i když máte také volný čas.

 • Podívejte se, co všechno máte na talíři pro aktuální a následující den, s časy, čísly pokojů a instruktory.
 • Prohlížejte si nadcházející úkoly a naplánované zkoušky, abyste byli vždy připraveni.
 • Pomocí Force Force Touch můžete přepínat mezi zobrazením seznamu a mřížky vašich položek.

Pokud na Apple Watch používáte iStudiez Pro, nikdy vám neunikne žádný kurz ani úkol. Počet funkcí, které vám na iPhonu během školního roku pomohou, je navíc působivý. Máte integraci kalendáře, sledování známek a GPA, informace o třídách a instruktorech a mnoho dalšího.

Aplikace iStudiez Pro Legendary Planner je k dispozici v App Store zdarma pro iPhone, iPad, Apple Watch a Mac. Pokud vás zajímá multiplatformní cloudová synchronizace, můžete se podívat na možnost předplatného v aplikaci.

myHomework Student Planner

myHomework na Apple Watch

Další skvělý studentský plánovač pro Apple Watch je myHomework. Přidejte své třídy, rozvrh a instruktory a poté v aplikaci pro iPhone vysuňte tyto důležité úkoly. Poté otevřete myHomework na Apple Watch a ujistěte se, že máte o všem aktuální informace.

 • Zobrazit úkoly s daty, třídami a časy.
 • Podívejte se na podrobnosti úkolu, které jste zahrnuli, jako jsou poznámky a instruktoři.
 • Označte své úkoly jako dokončené pomocí Force Touch.

Pokud vaši instruktoři používají Teachers.io, pak je to opravdu nezbytná aplikace, protože si můžete prohlédnout oznámení a novinky, které sdílejí. MyHomework obsahuje nejen váš úkol, ale i váš kalendář, podrobnosti o třídě a další,

Aplikace myHomework Student Planner je k dispozici zdarma v App Store zdarma pro iPhone, iPad, Apple Watch a Mac. U multiplatformní synchronizace, přístupu na web a atraktivních témat můžete zkontrolovat nákupy v aplikaci.

Získejte informace rychle s referenčními aplikacemi

Ať už potřebujete rychle získat definici nebo pravopis slova nebo si připomenout něco, na co často zapomenete, referenční aplikace pro Apple Watch jsou jednoduše pohodlné. A tyto dvě možnosti vám pomohou kdykoli a kdekoli.

Slovník Merriam-Webster

Slovník Merriam-Webster na Apple Watch

Na Apple Watch nemůže být získání definice slova nebo pravopisu jednodušší než s aplikací Merriam-Webster Dictionary.

 • Otevřete aplikaci, klepněte na tlačítko, řekněte slovo a podívejte se na podrobnosti.
 • Prohlédněte si definici, výslovnost, část řeči a pravopis stejně jako ve fyzickém slovníku.
 • Ukládejte slova pomocí Force Touch a poté k nim okamžitě přistupujte v sekci Oblíbené v aplikaci pro iPhone.

Neuvědomujete si, jak užitečné může být mít slovník, dokud ho nepotřebujete. Připravte se tedy na výuku pomocí jednoduchého nástroje pro vyhledávání slov, jako je Merriam-Webster Dictionary.

Aplikace Merriam-Webster Dictionary je k dispozici v App Store zdarma pro iPhone, iPad a Apple Watch. Reklamy na iPhonu nebo iPadu můžete odstranit pomocí aplikace Merriam-Webster Dictionary Pro, pokud chcete.

Widget podváděcí tabulky

Widget cheatů na Apple Watch

Jsou věci, které si musíte pamatovat, abyste nezapomněli? Možná je to číslo učebny, jak vyslovit jméno vašeho instruktora, nebo že se třída dočasně stěhuje na nové místo. Jsou to takové situace a mnoho dalších, když potřebujete widget Cheatheet.

Aplikace ve vašem iPhonu může být použita v Centru oznámení k rychlému zobrazení věcí, které potřebujete. A na Apple Watch je to ještě jednodušší, protože nejen můžete rychle otevřít aplikaci a zjistit, co potřebujete, ale můžete také použít Komplikaci a umístit ji přímo na svůj ciferník.

 • Prohlédněte si všechny své cheaty na hlavní obrazovce aplikace a klepnutím na něho proveďte úpravy, přesuňte je na začátek seznamu, odeberte z komplikace nebo je odstraňte.
 • Přidejte nové cheaty s diktátem nebo čmáranice a zahrňte ikonu.
 • Obnovte nebo přidejte cheaty pomocí Force Touch.

Cheatheet Widget je velmi užitečný pro mnoho scénářů a pro věci, na které absolutně nemůžete zapomenout.

Aplikace Cheatsheet Widget je k dispozici v App Store zdarma pro iPhone, iPad, iMessage a Apple Watch. Reklamy na iPhonu nebo iPadu můžete odebrat a odemknout další funkce, jako je synchronizace iCloud, jednorázovým nákupem v aplikaci.

Studujte kdekoli s aplikacemi flash karet

Když přemýšlíme o flash kartách jako o učebních nástrojích, obvykle si je pamatujeme ze základní školy. Flash karty jsou ale vynikající pro studium v ​​jakémkoli věku a na jakékoli téma.

Chcete-li se rychle otestovat pohledem na zápěstí, vyzkoušejte tyto aplikace pro flash karty pro Apple Watch.

Kartičky od NKO

Kartičky od NKO na Apple Watch

S kartami Flash od NKO můžete pomocí Apple Watch studovat na palubách, které vytvoříte nebo importujete do svého iPhone. A na Apple Watch je ještě více funkcí, než byste si pravděpodobně mysleli.

 • Rychle zkontrolujte, kde vidíte přední stranu, a klepnutím zobrazte odpověď na zadní straně karet.
 • Prozkoumejte seznam karet, kde klepnutím zobrazíte odpověď na každou z nich.
 • Pomocí písmen vysvětlete slova v balíčku karet, což je skvělé pro studium jazyků.
 • Zahrajte si rychlou zápasovou hru, ve které spojíte slova a odpovědi.

Jakmile si stáhnete Flashcards od NKO a připravíte své balíčky, jejich použití na Apple Watch je hračkou. Otevřete balíček a klepněte na Tlačítko sledování ve spodní části obrazovky a povolte posuvník pro Použít na hodinkách.

Aplikace Flashcards by NKO je k dispozici v App Store zdarma pro iPhone, iPad a Apple Watch. Pokud chcete upgradovat a dostávat další hry a nástroje, můžete si prohlédnout možnosti předplatného v aplikaci.

Chytré karty + prostorové opakování

SmartCards + na Apple Watch

Další dobrá aplikace pro flash karty je SmartCards +. Začněte používat svůj iPhone vytvořením nebo importem balíčků karet. Poté použijte své Apple Watch pro praktickou kontrolu na cestách.

 • Podívejte se na své balíčky s těmi, které mají nové položky a jsou připraveny k revizi.
 • Zobrazit první stranu, klepnutím zobrazíte odpověď na druhé straně, a pokud máte pravdu, klepněte na značku zaškrtnutí.
 • Zkontrolujte své statistiky a zjistěte, kolik správných odpovědí jste obdrželi, spolu s mírou odvolání.

Statistiky z vašich Apple Watch jsou k dispozici také v aplikaci pro iPhone, takže můžete sledovat, jak si vedete z obou zařízení. A nemusíte nic zvláštního dělat, aby se balíčky karet objevily na vašem zápěstí. Ty, které máte v aplikaci, tam budou, až budete na ně připraveni.

Aplikace SmartCards + Spaced Repetition je k dispozici v App Store zdarma pro iPhone, iPad a Apple Watch. Obdržíte 25 recenzí denně, ale můžete si odemknout neomezené recenze pomocí možnosti předplatného v aplikaci.

Jste připraveni vyzkoušet tyto aplikace Apple Watch pro studenty?

S plánovačem, referenčním nástrojem a aplikací Flash Card můžete být o krok napřed, když začne školní rok, nebo získat další pomoc během semestru.

Chystáte se vyzkoušet jednu nebo více z těchto aplikací Apple Watch pro studenty? Nebo možná máte takový, o který byste se chtěli podělit s našimi čtenáři? Neváhejte a komentujte níže!

A pamatujte, že nás můžete kdykoli zasáhnout na Twitteru nebo Facebooku.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found