Jak přidat zástupce do widgetů domovské obrazovky s iOS 13

Zdálo se, že se Apple a iOS rok co rok s přírůstkovými aktualizacemi zatuchly. To byl především případ, protože se zdálo, že Apple strávil roky snahou o zdokonalení rozhraní svého operačního systému, zatímco ostatní funkce nechal v prachu. To se v posledních letech změnilo a změnilo se to velkým způsobem poté, co Apple získal tým Workflow. Tým Workflow pokračoval v práci na své aplikaci pod záštitou společnosti Apple až do vydání iOS 12. S loňským vydáním představila společnost Apple nový způsob automatizace nesčetných akcí spolu s novým názvem Zkratky. V systému iOS 13 existuje ještě více aktualizací klávesových zkratek, včetně akcí založených na čase a poloze.

Co se stalo s mými widgety pro zástupce?

Zatímco Apple a tým zkratek udělali s vydáním iOS 13 zázraky, zdá se, že existují určité problémy. U první verze beta softwaru došlo k porušení mnoha vlastních zkratek. Je to proto, že Apple představil novou možnost nastavení pro důvěryhodné nebo nedůvěryhodné zkratky. Dává to smysl, aby to bylo zahrnuto z důvodu ochrany soukromí, ale existují problémy pro ty, kteří používají zkratky v zobrazení Dnes.

Jak přidat zástupce na widgety domovské obrazovky

Po přidání libovolných zkratek, ke kterým chcete mít přístup, je pravděpodobné, že widget řekne „Žádné zkratky“. Chcete-li tento problém vyřešit, budete muset postupovat podle těchto kroků:
  1. Otevřete Nastavení
  2. Přejděte dolů a vyberte zástupce
  3. Přepnout „Povolit nedůvěryhodné zkratky“
  4. Zadejte svůj přístupový kód
Jakmile toto nastavení přepnete do polohy zapnuto, všechny vaše oblíbené widgety se zobrazí v zobrazení Dnes.

Co je to „Důvěryhodná zkratka“?

Pokud nejste někdo jako Rosemary Orchard nebo Federico Viticci a vytváříte své vlastní zkratky, pravděpodobně používáte sdílené. To je v pořádku, pokud jej získáváte z důvěryhodného zdroje, jako jsou MacStories, nebo dokonce z těch, které se zde nacházejí. Existují však chvíle, kdy můžete najít zástupce na Twitteru nebo Redditu, a to jsou časy, pro které je toto nastavení určeno. Důvěryhodný zástupce je ten, o kterém víte, že se přidává do vaší sbírky, a pochází ze zdroje, kterému důvěřujete. Pokud výše uvedené nastavení nepřepnete a nepřidáte nedůvěryhodnou zkratku, zobrazí se výzva níže. V systému iOS 13, když přidáte novou zkratku, která nepochází z aplikace Zkratky, budete muset procházet všemi akcemi. To vám dává možnost v zásadě zkontrolovat akci zástupce, abyste se ujistili, že není nic škodlivého skryté.

Co dalšího se změnilo ve zkratkách pro iOS 13?

Klávesové zkratky jsou nejzajímavějším doplňkem softwarového arzenálu společnosti Apple, protože se zdá, že je zaměřena na geeky a nerdy. Společnost však vidí dostatek potenciálu, že s vydáním iOS 13 dojde k zásadním změnám. Jak jsme zmínili výše, Apple se rozhodl zabudovat tuto aplikaci přímo do iOS. Dříve existovala samostatná aplikace, kterou bylo třeba stáhnout, než jste mohli vyzkoušet velikost zkratek. V iOS 13 existuje několik dalších změn se zástupci:
  • Návrhy
  • Spouštěče automatizace
  • Události, cestování, nastavení
  • Integrace NFC
  • Přepracovaná galerie
Díky těmto změnám budou Klávesové zkratky ještě populárnější i pro ty nejzákladnější uživatele, kteří v aplikaci nacházejí uplatnění.

Závěr

Jak jsme uvedli výše, Klávesové zkratky jsou jedním z nejzajímavějších dodatků k iOS 13 a iOS obecně. Rádi vidíme integraci do iOS jako systémovou možnost, ve srovnání s „nadějí“, že si lidé aplikaci nainstalují a budou si hrát s tím, co je uvnitř. Apple navíc přepracoval galerii, aby byla atraktivnější, a přidala možnost automatizovat je na základě různých situací. Stále jsme v počátcích iOS 13, takže doufáme, že před finálním vydáním letos na podzim uvidíme další funkce. Mezitím chceme vědět, jaké jsou vaše oblíbené zkratky. Zvuk v komentářích níže a dejte nám vědět, jak automatizujete svůj život!

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found