Jak používat Hey Siri na vašem Macbooku

macOS Sierra nám představil používání Siri na našich Macbookech a iMacech. Siri nám poskytuje na našich počítačích Mac rozsáhlou pomoc při hledání a práci se soubory, vytváření připomenutí a přehrávání hudby na příkaz mimo jiné funkce.

Aktuálně je „Hey Siri“ k dispozici pouze u modelů MacBook Pro představených v roce 2018, když je víko počítače otevřené.

U všech ostatních počítačů Mac stále chybí funkce „Hey Siri“.

V tomto článku vám ukážeme řešení, které vám ukáže, jak získat hej Siri na vašem MacBooku se systémem macOS Sierra.

Proč ne Hej Siri na většině počítačů Mac?

Ze zjevných důvodů týkajících se zpracování a výkonu společnost Apple neposkytla počítačům Mac Hey Siri.

Chcete-li Siri uvést do provozu ve svém Macbooku, budete muset stisknout určená tlačítka, která jste nastavili ve svých předvolbách. Pokud jste Siri dříve nepoužívali nebo jste měli problémy se spuštěním Siri na Macbooku, měly by vám pomoci dva následující články:

  • Jak používat Siri na vašem MacBooku s macOS
  • TroubleShooting Běžné problémy s macOS Sierra

Nyní, když máme základní informace, pojďme vás nastavit, abyste mohli začít používat Hey Siri na vašem MacBooku.

Řešení zahrnuje použití příkazů diktátu macOS spolu se Siri. Postupujte podle následujících pokynů:

Krok 1 Otevřete Předvolby systému a kliknutím na klávesnici otevřete podokno Klávesnice

Krok 2 Dále kliknete na kartu Diktát. Na této obrazovce pokračujte a zapněte diktát a vyberte možnost „Použít vylepšený diktát“.

Tím se spustí stahování, aby se rozšířené soubory začaly stahovat do vašeho Macbooku

Krok - 3 Jakmile se soubory vylepšeného diktátu stáhnou do vašeho zařízení, otevřete Předvolby systému a klikněte na Přístupnost.

Krok - 4 Přejděte dolů v levém podokně okna přístupnosti a zvolte Diktát. Dále zapněte „Povolit frázi klíčových slov o diktátu“.

Do pole níže zadejte „Hej“ bez uvozovek.

Krok - 5 Na této obrazovce klikněte na Diktátové příkazy a na další obrazovce zaškrtněte políčko „Povolit pokročilé příkazy“.

Dále klikněte na tlačítko „+“ a do pole „Když řeknu“ zadejte „Siri“. Při použití by měl ukazovat na „Libovolná aplikace“ a pro pole Provést nastavit na používání Stiskněte klávesovou zkratku a stiskněte klávesy Ctrl a Mezerník.

Měli byste vidět nastavení, jak je znázorněno na obrázku níže. Po dokončení stiskněte Hotovo.

Krok - 6 Otevřete Předvolby systému> kliknutím na Siri otevřete předvolby Siri.

Zde budete muset změnit zástupce Siri na Ctrl + mezerník a máte hotovo. Když řeknete „Hey Siri“, váš MacBook se rozběhne.

Spouštění Ahoj Siri pomocí kombinace vylepšeného diktátu a předvoleb Siri je snadné a zábavné

Pro ty, kteří si nainstalovali macOS Sierra na starší MacBook nebo Mac, mějte na paměti, že to může přijít s určitou režií, pokud jde o paměť a výkon.

Důvodem je, že budete muset stáhnout základní soubory do svého Macbooku, aby fungoval vylepšený diktát. Při použití vylepšeného diktátu je výkon stroje mírný. Při vyzkoušení tohoto řešení prosím zkontrolujte svůj monitor aktivity.

Doufáme, že se vám toto řešení líbí. Máte-li další oblíbené tipy, které jste při používání macOS Sierra odhalili, můžete si je pořídit v komentářích níže.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found