Jak přizpůsobit iPhone Control Center pomocí iOS 11

Apple přepracoval své podpisové kontrolní centrum s iOS 11. A ano, počínaje iOS 11 si můžete skutečně přizpůsobit řídicí centrum bez útěku z vězení !!!V tomto článku vám ukážeme, jak to udělat, a pomocí nového iOS 11 si můžete ovládací centrum svého iPhonu vytvořit opravdu své.

Když byl vydán iOS 10, mnoho uživatelů nebylo příliš spokojeno s přepracovaným ovládacím centrem. Jedním z hlavních důvodů byla neschopnost přizpůsobit řídicí centrum. Nemohli jste to změnit. Místo toho jste museli dát všechny ovládací prvky, které se zobrazovaly po vybalení z krabice.

Už ne!

Počínaje iOS 11 nabízí Apple ovládacímu centru více možností přizpůsobení.

Nové ovládací centrum iOS 11

Když na iPhonu přejdete do Control Center přejetím prstem nahoru, nemůžete minout nově navržené Control Center.

K dispozici jsou jednoduché a cool vertikální posuvné ovládací prvky pro ovládání jasu a hlasitosti obrazovky. Už nemusíte tápat s ovládáním hlasitosti.

Ikony vypadají čistěji a dobře uspořádané na celé stránce. Když 3D dotknete jednotlivé skupiny ikon, otevře se podrobné ikony na nové stránce. Například stisknutím skupiny ikon v režimu Letadlo otevřete podrobné akce, které můžete provést.

Je tam a je velmi snadno přístupný. A co je nejlepší, mykonečně můžete přidat do „režimu nízké spotřeby“ přepnout do řídícího centra !!!

Nová funkce „Nerušit při řízení“ byla také zpřístupněna v řídicím centru pro snadný přístup. Líbí se nám myšlenka této funkce, protože by měla pomoci s bezpečností. (Apple se o to stará!)

Nejlepší na tom je, že nyní můžete přizpůsobit, co vidíte v Control Center. Máte možnost vybrat si ze 17 různých ovládacích prvků, které chcete ve svém ovládacím centru.

Přizpůsobte Control Center iOS 11

Otevřete Nastavení> Řídicí centrum

Existují dvě možnosti. První vám umožňuje deaktivovat Control Center v aplikacích. Je-li povoleno, brání tomu, aby se Control Center zobrazovalo při přejetí prstem nahoru v aplikacích. Řídicí centrum zůstává k dispozici na domovské obrazovce.

Druhá možnost Přizpůsobit ovládací prvky vám umožňuje vybrat si, jaké funkce chcete zobrazit při přejíždění Ovládacím centrem nahoru.

Přizpůsobte si ovládání

Klepnutím na tuto možnost vyberete, co chcete zobrazit na obrazovce Ovládacího centra.

První část se nazývá „Zahrnout“

Zde definujete, které z ovládacích prvků chcete zahrnout do svého ovládacího centra. Tyto ovládací prvky můžete také uspořádat tak, aby se zobrazovaly v požadovaném pořadí, jednoduše přetažením vodorovných pruhů vedle ikony a opětovným uspořádáním.

Všechny dostupné ovládací prvky jsou nyní zobrazeny v části „Další ovládací prvky“

Jednoduše klepněte na tlačítko „+“ vedle ovládacího prvku a přidá jej do sekce „Zahrnout“. Jakmile přidáte ovládací prvky, můžete je uspořádat v požadovaném pořadí. Pokud chcete, můžete docela přidat všechny ovládací prvky.

Nejlepším postupem by bylo přidat do svého ovládacího centra 4 až 5 oblíbených ovládacích prvků, aby to bylo pohodlnější a vypadalo dobře.

Existuje několik výjimek z toho, co můžete odstranit z ovládacího centra v systému iOS 11. Například nelze odstranit ovládací prvky pro hudbu, jas obrazovky, ovládání hlasitosti, zrcadlení obrazovky, nerušit, uzamknout režim a ovládací prvky související s wi-fi. I když odstraníte všechny ovládací prvky z části „Zahrnout“ ve svém ovládacím centru, najdete je ve výchozím nastavení na obrazovce ovládacího centra.

V tomto okamžiku jsme neviděli ustanovení o přidání jakýchkoli ovládacích prvků třetích stran do řídicího centra. To se v budoucnu může změnit. To se teprve uvidí.

Prozatím se radujte, uživatelé, kteří chtěli s řídicím centrem trochu větší autonomii.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found