Změna agenta uživatele Safari - Apple Toolbox

Pokud jste webový vývojář a potřebujete otestovat výkon svého webu ve více webových prohlížečích, je tento výukový program pro vás! Změna vašeho agenta uživatele v Safari bude emulovat jiný webový prohlížeč v Safari. To vám ušetří spoustu času a testování webových stránek bude hračkou.

Změna agenta uživatele Safari

Začněte spuštěním Safari. Jakmile se úplně spustí, podívejte se směrem k Panel nástrojů Apple. Když to uděláte, uvidíte možnost označenou Safari. Kliknutím na tuto možnost se zobrazí rozevírací nabídka. V této nabídce klikněte na ikonu Předvolby volba. Nyní se zobrazí vyskakovací nabídka.

Podívejte se do pravého horního rohu okna. Uvidíte tlačítko označené Pokročilý, klikněte na tuto možnost. Nyní se podívejte směrem k dolní části okna. Uvidíte možnost označenou „Show Develop menu in menu bar“. Aktivujte tuto možnost kliknutím na zaškrtávací políčko vlevo od možnosti. Nyní můžete toto okno zavřít.

  • Jak zobrazit HTML kód v prohlížeči Safari
  • Jak používat Web Inspector v Safari na iPadu nebo iPhone

Podívejte se na pravou stranu Panel nástrojů Apple. Uvidíte možnost označenou Rozvíjet. Klikněte na tuto možnost. Když to provedete, zobrazí se rozevírací nabídka. V této rozevírací nabídce najeďte myší na ikonu Uživatelský agent volba. Nyní si můžete vybrat prohlížeč, který chcete emulovat.

Přečtěte si nejnovější články o Safari

V letech 2018/2019 došlo k vyšší integraci Safari a klíčenky icloud, což uživatelům umožnilo ukládat hesla a měnit chování pro automatické vyplňování silnými hesly.

  • Jak odebrat web z nastavení hesla „Nikdy neukládat“ Safari

V roce 2019 jsme také zaznamenali nárůst případů, kdy uživatelé zjistili, že jejich Safari bylo přesměrováno na Bing kvůli škodlivé aktivitě. Zde je návod, jak se můžete o tento problém přesměrování postarat.

  • Jak opravit problém s přesměrováním Safari na Bing malware

Děkujeme za vyzkoušení tohoto výukového programu AppleToolbox. Brzy se podívejte na další obsah související s Apple.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found