Klastry: Vytlačte více místa pro Mac

Nevím jak vy, ale rád ze svého Macu dostanu maximum, kolik můžu. Chci se ujistit, že mám dostatek místa, abych mohl dělat, co na něm chci. Po chvíli máte tendenci ukládat na svůj Mac spoustu souborů, filmů, obrázků a aplikací a místo na pevném disku se začíná zmenšovat a zmenšovat. Ano, můžete si jít pořídit externí pevný disk a odložit spoustu svých souborů. Existuje ale jednodušší, jednodušší a levnější způsob, jak si na počítači Mac ušetřit místo. A nejlepší na tom je, že po malém nastavení běží na pozadí a nemusíte se o nic starat.

Mluvím o aplikaci pro Mac s názvem Clusters. Clusters je aplikace, která se nainstaluje do vašich systémových předvoleb a pomůže vám ušetřit místo na počítači Mac. Aplikace funguje tak, že vyberete složky, ve kterých chcete ušetřit místo. Například mám spoustu aplikací, takže do clusterů přidám svoji složku Applications. Pak to udělá zbytek. Zkomprimuje složku a dá mi místo na pevném disku.

Po počátečním skenování přes složku je nyní dobré jít. Klastry nyní běží na pozadí a budou nadále komprimovat složku Aplikace, takže můžete ušetřit ještě více místa. A nemusíte dělat nic. Vybral jsem některé ze svých největších složek, které jsem vložil do klastrů. Například moje aplikace, obrázky, filmy a hudební složky jsou všechny v klastrech. Jakmile jsem to nastavil na začátku, stěží jsem musel znovu otevírat klastry. Prostě pokračuje v práci a šetří mi více místa na pevném disku. Je to tak jednoduchá aplikace, která funguje tak dobře. Klastry si můžete koupit za 13 $ a věřte mi, stojí to za každý cent v množství místa, které v průběhu času ušetříte.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found