iPad Pro se během nabíjení vypne, opravte

Někteří uživatelé mají problémy s iPadem Pro. Uživatelé konkrétněji uvádějí, že se jejich zařízení během nabíjení neustále vypínají a nereagují, a to proto, že už nezbyla žádná baterie.

Zdá se, že tomuto problému čelí řada uživatelů iPad Pro.

iPad Pro byl vydán 11. listopadu 2015.

Viz také: Můj iPad se nezapne: Jak opravit mrtvé zařízení

Zde je návod, jak tento problém vyřešit:

1-tvrdý reset

Pokud váš iPad Pro nereaguje, je to jedna z prvních věcí, kterou byste měli vyzkoušet. Chcete-li to provést, stiskněte a podržte tlačítka Spánek / Probuzení a Domů, dokud neuvidíte logo Apple. Až uvidíte logo, uvolněte tlačítka.

2-aktualizace

Aktualizujte svůj iPad na nejnovější verzi iOS. Jednoduše přejděte do Nastavení> Obecné> Aktualizace softwaru. Vaše zařízení bude hledat aktualizaci. Pokud je aktualizace nalezena, aktualizujte prosím své zařízení.

Režim 3 letadla

Pokud váš problém není vyřešen, zkuste během nabíjení povolit režim AirPlane (Nastavení> Režim v letadle). To znamená zapnout režim v letadle, poté nabít a po nabití vypnout režim v letadle.

4-iCloud

Toto může způsobovat automatické zálohování iCloudu. Přejděte na Přejít na Nastavení> iCloud> Zálohování a vypněte iCloud Zálohování.

5-diagnostika

Přejděte do Nastavení> Soukromí> Diagnostika a použití a vyberte „Neposílat“.

6-Handoff a navrhované aplikace

Zkuste tento tip. Klepněte na Nastavení> Obecné> Předání a navrhované aplikace a vypněte předávání i nainstalované aplikace.

7-Obnovit

V krajním případě může tento problém způsobovat poškození dat v záložním souboru. Můžete zkusit obnovit iPad prostřednictvím iTunes a nastavit jako nový. Před tímto krokem je důležité zařízení zálohovat. Chcete-li to provést, připojte zařízení k počítači. V iTunes vyberte Obnovit. Po dokončení se zařízení restartuje a poté nastaví zařízení jako nové. Vyzkoušejte, zda to problém vyřeší. Pokud ano, nyní můžete zařízení obnovit ze zálohy.

Viz také: Řešení potíží s iPadem, Jak opravit problémy s iPadem

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found