Jak správně kalibrovat hodinky Apple Watch pro cvičení

Teď, když jsme oficiálně na jaře, to znamená, že budete chtít vstát a dostat se ven na trénink. Jedním z nejlepších nástrojů pro sledování všech vašich tréninků jsou Apple Watch. Dnes vám pomůžeme projít procesem kalibrace hodinek tak, aby přesně sledovaly vaše tréninky.

Kalibrace Apple Watch Series 0 a Series 1

Pro ty, kteří mají originální hodinky Apple Watch Series 1, je situace trochu nudnější. Ani jedna z těchto možností není dodávána s čipem GPS, což znamená, že je váš telefon používán pro všechny kalibrace.

Chcete-li se připravit, budete si muset obout běžeckou nebo vycházkovou obuv, protože si Apple Watch budete muset roztočit. Doporučuje se, abyste pro správnou kalibraci GPS vyrazili za slunečného dne, a ne za zataženého.

Než vyrazíte ze dveří, je důležité se ujistit, že jsou všechny vaše osobní údaje zadány v nabídce Zdraví. V této nabídce můžete nastavit datum narození, věk, váhu, pohlaví a výšku, aby Apple Watch věděly, s čím pracuje.

Jakmile budete připraveni vyrazit ven, budete chtít ve svých hodinkách otevřít aplikaci Cvičení. Pak budete muset najít buď „Venkovní procházka“ nebo „Venkovní běh“ výběry.

Odtud budete muset klepnout na tlačítko „…“ a nastavit 20minutový cíl. Pak můžete vyrazit a toto cvičení vám pomůže kalibrovat hodinky i váš iPhone.

Po dokončení cvičení bude telefon a hodinky správně kalibrovány. Pokud se však vaše cvičení skládá z běhu a chůze, pravděpodobně budete muset provést více sezení. Tím zajistíte, že vše funguje správně a že vám při tréninku nic nebude chybět.

Kalibrace Apple Watch Series 2 a Series 3

S vydáním Apple Watch Series 2 začala společnost Apple zahrnovat čipy GPS. Tento čip GPS se dostal také do novější řady Apple Watch Series 3. Tento čip usnadňuje život těm, kteří se obávají kalibrace.

Stále však můžete zkontrolovat, zda věci fungují ve špičkové formě. Chcete-li tak učinit, budete muset postupovat podle těchto kroků:

  1. Otevřeno„Nastavení
  2. Vybrat 'Soukromí' pak 'Poziční služby'
  3. Přejděte úplně dolů a vyberte „Systémové služby

Jakmile najdete část Systémové služby, budete muset najít přepínač pro „Kalibrace pohybu a vzdálenost“. Pokud je již zapnutá, nemusíte se ničeho obávat. Pokud je tato funkce vypnutá, budete ji chtít znovu zapnout a Apple Watch se automaticky kalibrují.

Co bude dál?

Poté, co budou vaše Apple Watch i chytrý telefon správně kalibrovány, měli byste být schopni bez problémů sledovat své tréninky. I když pro ty, kteří rádi nechávají svůj iPhone za sebou, možná budete muset příležitostně provést rekalibraci.

Tím zajistíte, že budou vaše tréninky odpovídajícím způsobem sledovány a že v budoucnu nenarazíte na žádné nepředvídané problémy. Pokud svůj iPhone nosíte stále s sebou, měla by kalibrace proběhnout automaticky, abyste se nemuseli vůbec bát.

Pokud jste narazili na nějaké problémy, dejte nám vědět a my vám určitě odpovíme na všechny vaše dotazy! Vypadněte a dokončete ty prsteny!

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found