Pandora na Apple Watch, tipy a triky, jak toho využít naplno

Pokud jste uživatelem Pandory a nositelem Apple Watch, víte, že jste mohli ovládat hudbu z Pandory na iPhone z vašeho zápěstí. Nedávno však společnost oznámila samostatnou aplikaci pro Apple Watch. Jo!

To rozhodně posune vaši hudbu na další úroveň. Dříve jste pomocí hodinek mohli ovládat pouze hudbu přehrávanou na vašem iPhone. Nyní můžete na hodinkách poslouchat skladby z Pandory bez iPhonu.

Toto je skvělé vylepšení pro hudební službu a abychom vám pomohli co nejlépe využít, nabídneme vám nabídku funkcí. Tady je to, co získáte se samostatnou aplikací Pandora na Apple Watch.

Příbuzný:

  • 14 tipů a triků pro aplikaci Spotify pro iOS
  • Jak najít veřejné seznamy skladeb v Apple Music vytvořené ostatními
  • Chybí zakoupená hudba z iTunes nebo Apple Music? Zkuste tato nastavení

Zahrajte si své oblíbené na Pandoře

Nová hlavní obrazovka pro Pandoru na Apple Watch vám dává Právě teď hraje (je-li to relevantní), Stanice, a Podcasty spolu s praktickým Vyhledávání krabice.

Všechny stanice nebo podcasty, které pravidelně užíváte, by měly být v příslušných sekcích. Stačí klepnout Stanice nebo Podcasty a klepnutím přehrajte ten, který chcete.

Hlavní obrazovka a stanice Pandora

Ovládací prvky skladby nebo epizody se na obrazovce zobrazí stejně jako předtím, pokud klepnete Právě teď hraje. Můžete hrát, pozastavit, přehrát, přeskočit, označit jako Líbí se mi a Nelíbí se mi. Pokud klepnete na název skladby, zobrazí se doba trvání a znovu klepnete na stanici, ke které patří. Hlasitost můžete ovládat také pomocí digitální korunky.

Ovládací prvky Pandora Now Playing

Chcete-li najít něco konkrétního, klepněte na ikonu Vyhledávání pole na hlavní obrazovce. Potom můžete použít hledaný výraz pomocí čmáranice nebo diktátu. Když uvidíte své výsledky, jednoduše klepněte na ten, který chcete.

Hledání a výsledky Pandora

Pokud se chcete odhlásit z Pandory na hodinkách, použijte Force Touch a potom klepněte na Odhlásit se. Potvrďte klepnutím Odhlásit se ještě jednou.

Odhlaste se z Pandory

Odstraňování problémů s Pandora na Apple Watch

Máte potíže s hraním Pandory na Apple Watch?

Nejprve se ujistěte, že jsou vaše sluchátka Bluetooth spárována, připojena a připravena k použití. Bez nich nemůžete poslouchat Pandoru na Apple Watch.

Dále se ujistěte, že jste aktualizovali na nejnovější verzi Pandory. Pokud vidíte nové funkce v aplikaci Watch, ale stále nemůžete poslouchat na zápěstí a na obrazovce přehrávání skladby se zobrazuje „Playing on iPhone“, zkuste Apple Watch restartovat.

Pandora hraje na iPhone na Apple Watch

Pokud stále nefunguje, můžete Pandoru ze svých hodinek odebrat a znovu nainstalovat:

  1. Otevři Hodinky aplikace na vašem iPhone.
  2. Přejděte dolů na Pandora a vypněte přepínač pro Zobrazit aplikaci na Apple Watch.
  3. Vraťte se do seznamu aplikací v aplikaci Watch a klepněte na Nainstalujte vedle Pandora.

Ve svých hodinkách se budete muset znovu přihlásit do Pandory, ale jakmile to uděláte, měli byste být schopni začít poslouchat ze zápěstí.

Pokud potíže přetrvávají, můžete na tomto tématu navštívit web nápovědy Pandora, kde najdete další možnosti řešení potíží.

Na osobní poznámku jsem si všiml, že pokud na svém iPhone z jakéhokoli důvodu otevřete Pandoru, hudba se přepne a bude hrát pouze na mém iPhone a místo toho. Nejsem schopen přimět jej, aby se na hodinkách znovu přehrával, pokud neprojdu výše uvedeným postupem a odinstaluji a znovu nainstaluji aplikaci. Doufejme, že se jedná o chybu, kterou bude společnost řešit. Dejte nám vědět, pokud narazíte na stejné potíže v komentářích níže!

Budete Pandoru na zápěstí?

Ať už máte bezproblémovou zkušenost nebo stejný problém jako já, chceme vás slyšet! Co si myslíte o samostatné aplikaci Apple Watch od Pandory?

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found