iOS Facebook: Chyba při přihlašování. Nelze komunikovat se serverem, opravit

Několik uživatelů nahlásilo problémy s přihlášením na Facebook. Uživatelé dostávají následující chybovou zprávu:

Chyba při přihlášení. Nelze komunikovat se serverem

Pokud při používání aplikace Facebook pro iPhone a iPad dochází k problémům (např. Pokud máte potíže s přihlášením k účtu pomocí svého uživatelského jména a hesla pro Facebook), vyzkoušejte následující opravy:

  • Nejprve se ujistěte, že je vaše uživatelské jméno a heslo správné. Zkuste se přihlásit na facebook.com přes Safari. Pokud máte stále potíže s přihlášením k účtu, můžete si heslo resetovat na //www.facebook.com/recover/initiate
  • Pokud nemáte problémy s přihlášením přes Safari, zkuste zavřít aplikaci Facebook a restartujte znovu. Chcete-li tak učinit, dvakrát stiskněte tlačítko Domů a přejeďte po miniatuře Facebooku nahoru. Znovu otevřete svůj Facebook a zkuste to znovu.
  • Pokud potíže přetrvávají, restartujte iPad nebo iPhone. Pokud restartování problém nevyřeší, resetujte zařízení stisknutím a podržením tlačítka spánku / probuzení a domovského tlačítka, dokud neuvidíte logo Apple.
  • Klepněte na Nastavení> Soukromí> Facebook a vypněte možnost Facebook. Otevřete svou aplikaci na Facebooku a zkuste se přihlásit. Po přihlášení se vraťte k nastavení ochrany osobních údajů a znovu zapněte přijetí na Facebooku.

Více: Facebook push notifikace nefunguje; opravit

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found