Jak získat náhradu z aplikace nebo nahlásit problém s nákupem aplikace

Chcete vrátit peníze za nákup iTunes nebo App Store (např. Knihy, filmy, aplikace nebo televizní pořady)? Podmínky společnosti Apple říkají „veškerý prodej a pronájem produktů je konečný.“ To znamená, že Apple nenabízí vrácení peněz. Ale Apple může udělat výjimky, pokud máte oprávněný důvod. Zásady společnosti Apple stanoví, že:

„Pokud se produkt stane nedostupným po transakci, ale před stažením, jediným řešením je vrácení peněz. Pokud technické problémy zabrání nebo nepřiměřeně zpozdí dodávku vašeho produktu, vaším výhradním a jediným řešením je buď výměna, nebo vrácení zaplacené ceny, jak stanoví Apple “

Nedávno jsem stáhl faxovou aplikaci z Mac App Store a odeslal faxy přes můj Mac. Tato aplikace mi měla být účtována po úspěšném odeslání faxových zpráv. Když jsem se pokusil odeslat faxy pomocí této aplikace, byly mi účtovány poplatky za faxy, ale aplikace se stále zhroutila, než tyto faxy odešle. Následujícího dne jsem obdržel svůj e-mail s iTunes s poplatky. Požádal jsem o vrácení peněz a Apple mi vrátil peníze. Pokud si tedy myslíte, že máte oprávněný důvod, požádejte o vrácení peněz, abyste získali peníze zpět. Pamatujte také, že pokud bylo datum nákupu před více než 90 dny, nedostanete peníze zpět. Pokud je nákup vaší aplikace méně než 90 dní a máte oprávněný důvod, můžete požádat o vrácení peněz nebo nahlásit problém s iTunes, iBookstore, iOS (iPad, iPhone nebo iPod touch) nebo Mac App Store. nákupy:

1. Spusťte Safari na svém počítači Mac, PC nebo iOS navštívením následující adresy URL:

  • reportaproblem.apple.com

Alternativně, když obdržíte e-mail s potvrzením od společnosti Apple, zobrazí se odkaz „Nahlásit problém“. Můžete také kliknout. Pokud zvolíte tuto možnost, přejděte na číslo # 4 níže.

2. Zadejte své Apple ID a heslo a klikněte na přihlášení:

3. Zde uvidíte všechny své nákupy (knihy, aplikace, filmy atd.). Najděte aplikaci a klikněte na tlačítko „Nahlásit problém“:

4. V rozbalovací nabídce vyberte důvod, proč chcete vrátit peníze, a do textového pole vysvětlete svůj problém. Poté stiskněte Odeslat.

To je vše. Měli byste obdržet automatický e-mail s odpovědí od společnosti Apple, že váš požadavek obdrželi. Později také obdržíte e-mail (pravděpodobně do jednoho pracovního dne) s rozhodnutím společnosti Apple o vrácení peněz. Pokud máte oprávněný důvod, měli by obrátit poplatek za nákup.

Související: Jak nahlásit problém s aplikací pro iPhone / iPad / iPod Touch

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found