iOS 7 Lag na iPhone 4

Apple Inc. říká, že jejich nový iOS 7 bude na iPhonu 4 a všech novějších verzích dobře fungovat. Po návštěvě fóra Apple však vidíme, že obrázek je poněkud odlišný. Většina zařízení iPhone 4 se poněkud snaží držet krok s hardwarovými požadavky nejnovějšího iOS 7. A po prozkoumání tohoto problému se zdá, že jsme přišli s opravou tohoto hlášeného zpoždění iOS 7.

Více: iOS 7: Pomalý iPad, jak opravit

Problém:

Po vydání nejočekávanějšího mobilního operačního systému od společnosti Apple se objevily některé negativní komentáře ke skutečnosti, že nový iOS 7 běží u některých uživatelů velmi pomalu, když upgradovali na iOS 7 z předchozí verze na hardwaru iPhone 4. Hlavní stížností, která se o tomto tématu objevila, je to, že se jednalo o velké zpoždění vstupu na virtuální klávesnici operačního systému.

Uživatel ve fóru Apple si stěžoval, že při použití virtuální klávesnice k psaní čehokoli je zpoždění nejméně 5 až 15 sekund. Je to hrozná situace. Někteří uživatelé si přejí, aby z ní mohli přejít na nižší verzi a vrátit se ke svému předchozímu OS.

Řešení:

Tento problém lze rychle vyřešit. Přejít na Nastavení iCloudu a pak jednoduše deaktivovat „Dokumenty a data“. To opravuje všechny problémy s virtuální klávesnicí týkající se iOS 7 na iPhone 4.

Někteří uživatelé zařízení iPhone 4 to vyzkoušeli "Divná, ale opravdová oprava" a jsme rádi, že jim můžeme podat pomocnou ruku. Všichni se pokusili tento problém vyřešit pomocí našeho řešení.

Překvapivějším faktem je, že se zdá, že ta divná, ale opravdová oprava funguje u každého. Mnoho komentátorů odpovědělo, že s tímto řešením měli 100% úspěch a že iOS 7 na svém iPhone 4 používají bez problémů. A teď vyzýváme všechny, kteří čelí tomuto problému, aby šli do toho a vyzkoušeli to na svých milovaných sluchátkách.

Nedávno někteří uživatelé zařízení iPad, iPhone a iPod vyzkoušeli naše řešení a většina z nich uspěla. Tato metoda opravdu funguje! Uživatel se připojil k podrobnějšímu popisu problému a řekl, že toto řešení na jeho iPadu fungovalo správně. Skutečným problémem není iPhone 4 nebo jeho hardwarová konfigurace. Skutečným problémem je iOS 7, protože pro bezproblémovou práci vyžaduje vysoce nakonfigurovaná zařízení, jako je iPhone 5 nebo iPod Touch 5. generace.

Jakýkoli telefon je docela k ničemu, pokud jej uživatel nemůže správně provozovat kvůli problémům se softwarem, zvláště když mluvíme o iPhonech. Takže kdykoli narazíte na problém s iOS, zkuste to vyřešit co nejdříve.

Více: iPad běží pomalu? Jak zrychlit pomalý iPad

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found