Calendarbar: Minimální kalendář v Menubaru

Snažím se, aby byl můj menubar co nejmenší. Pokud to nepotřebuji nebo nepoužívám aplikaci, nemám tendenci ji nechat v menubaru. Musíte být praktická aplikace a aplikace, kterou budu používat po celou dobu, abych zůstal ve svém menubaru. Před několika týdny si myslím, že jsem našel aplikaci, která mi vnikla do menubaru a věřím, že tam ještě chvíli zůstane. Mluvím o Calendarbar. Je to tak jednoduchá aplikace, která žije ve vašem menubaru, ale přesto pro mě tak užitečná a výkonná.

Calendarbar je aplikace, která vám zobrazuje vaše události pro iCal, Google Cal a Facebook, které se nacházejí ve vašem menu. A to je v zásadě hlavní účel aplikace. Jak můžete vidět na snímku výše (Lituji, snímek jsem pořídil výše z Calendarbar, protože jsem nechtěl sdílet některé věci, které byly na mém Calendarbar), aplikace vypadá dobře a je dobře. Jak jednoduchá tato aplikace vypadá, je toho víc. V této aplikaci je spousta zákulisních prací. Jednou z pěkných věcí, které pro tuto aplikaci můžete udělat, je přizpůsobit ji. Můžete změnit písmo a velikost písma i šířku svého kalendáře.

Jednou z dalších skvělých funkcí je, jak si můžete přizpůsobit kalendáře. Jak jsem již zmínil dříve, můžete zobrazit své události iCal, Facebook a Google Calendar. Máte však možnost zobrazit všechny nebo jen ty, které chcete. Většina z nás dnes má v iCal nebo Google Calendar více než jeden kalendář. Můžete si vybrat, které kalendáře chcete zobrazit a zda chcete zobrazit některý z nich. Osobně zobrazuji své události v Kalendáři Google a na Facebooku pouze na panelu Calendarbar.

S nejnovější aktualizací aplikace Calendarbar můžete nyní synchronizovat úkoly z iCal. To je pěkná malá vlastnost. Aplikaci můžete také spustit přímo z Alfreda, Launchbaru nebo Quicksilveru.

Tato aplikace je celkově skvělá aplikace. Moc se mi to líbí, protože pokud chci jen vidět, jaký je můj plán na dnes nebo na příštích pár dní, můžu jednoduše kliknout na aplikaci v nabídce a zobrazit můj plán. Nemusím otevírat iCal nebo Kalendář Google a poté zkontrolovat svůj plán. V určitém okamžiku by bylo hezké, kdybyste mohli přidávat události a vytvářet úkoly prostřednictvím aplikace.

Calendarbar můžete získat v Mac App Store za omezenou dobu 0,99 $, zatímco je v prodeji. Velmi bych doporučil, abyste to šli získat.

Poslední příspěvky