Jak synchronizovat kalendáře s iPadem, iPodem, iPhone, Macem a Windows PC

Správa vašeho plánu může být obtížná, zejména pokud používáte více zařízení. Apple tento proces velmi usnadňuje. Pomocí iCloudu můžete bezdrátově „synchronizovat“ svá data mezi zařízeními. To znamená, že zadáním nové události na jednom ze svých zařízení iOS nebo Mac se váš kalendář aktualizuje na všech vašich zařízeních. Služba iCloud vám umožňuje synchronizovat všechna vaše zařízení a sdílet informace, jako jsou kontakty, e-mailové účty a kalendáře okamžitě. Zde můžete synchronizovat své kalendáře:

Související: Jak se zaregistrovat na iCloud

Zařízení iOS (iPhone, iPad nebo iPod touch)

Ujistěte se, že na vašem zařízení běží iOS 5 nebo novější. Zapněte iCloud klepnutím na Nastavení> iCloud a zapněte Kalendáře

Mac OS X

Ujistěte se, že váš Mac používá OS X v10.7.4 nebo novější. Zapněte iCloud výběrem Předvolby systému z nabídky Apple a vyberte Kalendáře a připomenutí.

Windows PC

Abyste mohli na svém počítači se systémem Windows používat iCloud, musíte si nainstalovat ovládací panel iCloud pro Windows, který je k dispozici zde. Chcete-li nastavit iCloud, klikněte na nabídku Start systému Windows, vyberte Ovládací panely iCloudu a vyberte Mail, Kontakty, Kalendáře a Úkoly.

Poznámka: Přihlaste se k iCloudu na všech zařízeních pomocí stejného AppleID

Příbuzný:

  • Mohu použít různá Apple ID pro nákupy na iCloudu a iTunes Store?
  • iCloud nefunguje. Jak řešit problémy s iCloudem
  • Jak nakonfigurovat Najít můj iPhone: iCloud

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found