iMovie '11 stále nepodporuje mnoho souborů AVCHD (.mts); Řešení

Jak již uvedlo mnoho prvních uživatelů aplikace iMovie '11 (součást sady iLife ’11), software stále nepodporuje import souborů AVCHD (.mts) z řady videokamer. Jak je popsáno v plakátu Apple Discussions boombass:

"Po instalaci jsem se pokusil importovat některé volné soubory .mts, ale jsou zašedlé." Nějaké krátké prozkoumání ukázalo, že nic nepomůže. “

Jako řešení se někteří uživatelé uchýlili k používání softwaru VoltaicHD, softwarového nástroje, který dokáže importovat a převádět různé soubory AVCHD do formátů kompatibilních s iMovie ’11. Klipy lze poté importovat a upravovat pomocí iMovie.

Aktualizace: Apple nyní publikoval článek znalostní báze, který se věnuje tomuto problému a nabízí metodu přístupu k souborům AVCHD. Uvádí:

"Některé videokamery, které zaznamenávají více formátů, vyžadují další kroky pro import obou formátů do iMovie '09 a iMovie '11." […] Chcete-li zobrazit a importovat klipy AVCHD z víceformátové videokamery v aplikaci iMovie, je třeba importovat záběry MP4 / iFrame, nejlépe zálohovat a poté z videokamery odstranit. Po odstranění všech klipů MP4 / iFrame z videokamery odpojte videokameru od počítače a znovu ji znovu připojte. Klipy AVCHD by se měly objevit v okně importu iMovie. “

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found