Jak získat Disney Plus na Apple TV (včetně starších modelů)

Pokud jste řezačka kabelů a spoléháte na streamovací služby, pak sklízíte plody nových služeb. Patří mezi ně například Disney + a Apple TV +, zatímco Amazon a Netflix nadále posilují svůj vlastní obsah.

Disney + je nejnovější streamovací služba, která se dostala na trh, což znamená snazší přístup ke klasice Disney. Získáte nejen Disney klasiku, ale také další obsah, jako jsou Hvězdné války a filmy z vesmíru Marvel. Ale díky tomu je to ještě lepší, že Disney + je k dispozici na zařízeních iOS a Apple TV.

Disney + zatím není k dispozici ve všech zemích nebo regionech, ale buďte naladěni! Pravděpodobně to přijde brzy.

Jak stáhnout Disney Plus

Jak by se dalo předpokládat, proces stahování Disney Plus je extrémně jednoduchý a přímý. Než začnete, budete chtít nastavit svůj účet u Disney, abyste mohli streamovat ASAP.

 1. Přejděte na stránku registrace Disney + pomocí iPhonu, iPadu nebo počítače (a webového prohlížeče)
 2. Vyberte jednu z možnostíZahajte bezplatnou zkušební verzi neboKup nyní
 3. Zadejte svůj e-mail a vytvořte bezpečné heslo
 4. Spusťte bezplatnou zkušební verzi

Dále budete muset přejít na Apple TV a stáhnout si samotnou aplikaci.

 1. Otevřete App Store na Apple TV
 2. Vyhledejte Disney +
 3. Stažení
 4. Po stažení zadejte své dříve vytvořené přihlašovací údaje

Poté si budete moci užít 7denní bezplatnou zkušební verzi služby, abyste získali představu o tom, zda je to něco, co využijete. Po dokončení 7denní zkušební verze vám bude za služby účtováno 6,99 $ měsíčně.

Ti, kteří mají Verizon (USA), mají to štěstí, že získají první rok této streamovací služby zdarma, za předpokladu, že máte neomezený tarif. Po vypršení jednoročního freebie bude na váš účet přidán poplatek 6,99 $.

Jaké Apple TV jsou kompatibilní s Disney +

To by nemělo být překvapením, ale Disney + není k dispozici u všech modelů Apple TV. Místo toho uvádíme rychlý seznam kompatibilních televizorů:

 • HD 32 GB - A1625
 • 4K 32 GB - A1842
 • 4K 64 GB - A1842

To znamená, že pokud máte Apple TV starší než A1625, nebudete si moci stáhnout Disney +. Naštěstí stále existuje způsob, jak si užít svůj oblíbený obsah Disney na velké obrazovce ve vaší domácnosti.

Co když máte starší Apple TV?

Pokud máte Apple TV starší než A1625, nebudete si moci stáhnout aplikaci Disney +. Nejzákladnější odpovědí je skutečnost, že na těchto starších zařízeních není k dispozici žádný App Store.

V případě, že vlastníte některou z těchto starších Apple TV, můžete využít AirPlay. To vyžaduje, aby byla aplikace nainstalována na vašem iPhone, a zde je uvedeno, jak můžete AirPlay používat na svém ATV:

 1. Ujistěte se, že je váš iPhone / iPad ve stejné síti jako vaše ATV
  1. Otevřeno Nastavení
  2. Klepněte na Wi-Fi
  3. Poznamenejte si síť
  4. Zkontrolujte proti Apple TV
 2. Otevři Aplikace Disney + na vašem iPhone
 3. Najděte film / pořad, který chcete sledovat
 4. Klepněte na ikonu AirPlay ikona v pravém horním rohu
 5. Vyberte svůj Apple TV

Pokud vše funguje správně, obsah se začne přehrávat na Apple TV z vašeho iPhone.

Existuje několik rachotů, které Disney možná tlačí na „kanál“ pro Apple TV starší generace. Získáte tak přístup k Disney + bez použití AirPlay, ale zatím jsou to jen fámy.

Mohu nainstalovat Disney Plus na zařízení se starší verzí iOS?

Pokud se musíte spolehnout na AirPlay se starší Apple TV, další možnou překážkou je váš iPhone nebo iPad. Aplikace Disney + je kompatibilní se všemi zařízeními iOS schopnými používat iOS 11 nebo vyšší.

Aplikace však nebude k dispozici na žádném zařízení se systémem iOS 10 a starším. To by mohlo být problematické, pokud máte staré zařízení iOS, které se používá pro batole ke sledování obsahu.

V současné době Disney nemá žádné plány na kompatibilitu streamovací aplikace se zařízeními se systémem iOS 10 nebo starším.

Jaká další zařízení jsou kompatibilní s Disney Plus?

Disney se opravdu snaží dostat svou novou streamovací službu do rukou (a očí) všech možných. Společnost dokonce vypracovala dohodu s Amazonem na poslední chvíli, aby ji přinesla do Fire TV a Fire Tablets.

Zde je seznam kompatibilních zařízení:

 • Amazon Fire TV
 • Android TV
 • Apple TV
 • Chromecast
 • Televizory LG
 • Roku
 • Samsung
 • Chrome OS
 • Operační Systém Mac
 • Okna
 • Tablety Amazon Fire
 • Telefony a tablety Android
 • iPhone a iPad
 • PS4
 • Xbox One

Stále držíme naději, že to přijde na Nintendo Switch, ale budeme si muset počkat a uvidíme.

Kolik zařízení v mé domácnosti může používat Disney Plus najednou?

Stejně jako u téměř každé streamovací služby existují limity, kolik zařízení lze použít současně. Totéž je třeba říci o Disney +, protože existuje několik omezení.

Předplatitelé Disney + mohou streamovat obsah na čtyřech zařízeních současně bez dalších nákladů. Navíc, pokud nastavíte rodinné sdílení, můžete předplatné sdílet až se šesti členy rodiny.

To znamená, že můžete všichni sledovat svůj oblíbený obsah plošně bez škytání nebo hádek. Nebo můžete sdílet své předplatné, abyste pomohli udržet celkové náklady ostatních členů vaší rodiny na nízké úrovni.

Mohu do svého zařízení stáhnout obsah Disney Plus pro prohlížení offline?

Další velkou otázkou je, zda můžete stahovat a sledovat obsah z Disney + offline. Možná odjíždíte z města a nemáte na palubě dat, která byste mohli použít prostřednictvím svého dopravce. Nebo možná jen chcete dát na iPad nějaké pořady a filmy pro ty nejmenší.

Naštěstí si můžete své pořady a filmy stáhnout pro offline prohlížení a je to celkem snadné:

 1. Otevři Disney + aplikace na vašem iPhonu / iPadu
 2. Přejděte na přehlídky / filmy, které chcete stáhnout
 3. Klepněte na přehlídky / filmy
 4. Vedle ikony Play je a tlačítko pro stažení
 5. Klepněte na tlačítko stahování a vstoupí do fronty stahování

Průběh stahování můžete zobrazit klepnutím na tlačítko Fronta v dolní části vedle vaší profilové fotografie. K dispozici je stavový řádek, který ukazuje, kolik bylo staženo, abyste věděli, kdy je připraveno k prohlížení offline.

Pokud se pokusíte stáhnout obsah do své mobilní sítě, zobrazí se výzva. I když je to možné, budete jej muset povolit v nastavení aplikace Disney +.

 1. Otevřete aplikaci Disney +
 2. Klepněte na profilový obrázek v pravém dolním rohu
 3. Klepněte naNastavení aplikace
 4. PřepnoutStahujte pouze přes Wi-Fido vypnuté polohy

Nyní si můžete svůj obsah snadno stáhnout přes mobilní data. Mějte však na paměti, že to způsobí rychlé vyčerpání vašich dat.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found