iPhone 6 Nelze odesílat fotografie v iMessage, How-To

Vaše fotografie a obrázky jsou důležitým aspektem vaší komunikace a společenského života. Fotografie, které pořídíte pomocí svého fotoaparátu iPhone 6, lze odesílat na více médií, počínaje obyčejnými starými e-maily, Airdropem, sdílením fotografií na iCloudu a iMessage. Může to být nepříjemné, když váš iPhone 6 nemůže odesílat fotografie v aplikaci iMessage. Když se pokoušíte odeslat fotografie, zobrazí se zpráva „Nedoručeno“.

Apple v poslední době hodně pohrává s iMessage, aby byl robustní a přizpůsobil se jako Whatsapp a další služby zasílání zpráv. Zvýrazníme několik jednoduchých kroků, které vám pomohou při řešení tohoto problému.

Krok 1 V této situaci platí základy řešení potíží. Takže první věc, kterou uděláme, je odhlášení z iMessage, následované restartováním iPhone 6. Chcete-li se odhlásit ze své iMessage, klepněte na Nastavení> Zprávy a přepněte imessage na VYPNUTO.

Krok 2 Restartujte iPhone stisknutím tlačítka Domů a probuzení / spánku po dobu asi 15 sekund, dokud se na vašem iPhone nezobrazí logo Apple. Nechte svůj iPhone začít sám. Dále klepněte na Nastavení> Zprávy a přepněte iMessage na ZAPNUTO. Nyní otestujte, zda můžete pomocí iMessage odeslat fotografii

Krok - 3 Pokud restart a reset aplikace iMessage a iPhone váš problém nevyřešily, dalším postupem je zkontrolovat wi-fi. Klepněte na Nastavení> Wi-Fi. Přepněte jej z polohy ON do polohy OFF a poté zpět do polohy ON. Zkuste fotografii odeslat znovu a zkontrolujte, zda to pro vás fungovalo.

Krok - 4 Problémem může být někdy adresa DNS spojená s vaším připojením Wi-Fi. Klepněte na Nastavení> Wi-Fi. Dále klepněte na tlačítko „i“ vedle vaší wi-fi. Uvidíte spoustu polí. Přejděte na názvy polí DNS a změňte jej z čísel, která zde vidíte, na 8.8.8.8 Ukončete nastavení a nechte Wi-Fi restartovat. Nyní se vraťte ke svému iMessage a zkuste poslat své fotografie

Tyto jednoduché kroky by vám měly pomoci při řešení problému a budete moci posílat fotografie a přílohy ve vaší iMessage. Můžete také zkontrolovat našeho základního průvodce aplikací iMessage, kde najdete další tipy, jak ze své služby iMessage vytěžit maximum.

Pokud používáte iOS 10 a snažíte se zvládnout některé z nových funkcí imessage v iOS 10, klikněte sem a přečtěte si našeho praktického průvodce novými a vzrušujícími funkcemi.

Pokud máte jakékoli dotazy nebo další tipy, které mohou pomoci ostatním čtenářům, dejte nám prosím vědět v komentářích níže.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found