Jak odebrat Apple TV nebo Mac při používání hlasitého telefonu iPhone

Poměrně mnoho našich čtenářů zjistilo, že po aktualizaci iPhonů na nejnovější iOS se jejich AppleTV nyní zobrazují jako možnost zvukového výstupu při klepnutí na tlačítko hlasitého telefonu. K tomu dochází při uskutečňování a přijímání hovorů!

I když je ekosystém společnosti Apple obvykle úžasný a intuitivní, vždy se najde pár vtípků! A toto číslo je jedním z takových problémů. Naštěstí existují způsoby, jak odebrat vaše Apple TV (y) ze seznamu hlasitých telefonních aplikací v aplikaci.

Proč se moje Apple TV přesto zobrazuje?

Apple považuje toto očekávané chování pro AirPlay. Vzhledem k tomu, že váš iPhone vždy zobrazuje všechna zařízení s podporou AirPlay, která jsou v jeho dosahu, automaticky zahrnuje všechny Apple TV připojené ke stejné WiFi síti.

Rychlá oprava, pokud máte více než jednu síť WiFi, vyberte jinou síť pro Apple TV, aby se Apple TV okamžitě přestala zobrazovat, když klepnete na ikonu reproduktoru v telefonu.

Tato chyba se objevila v systému iOS 13.2.2, ale Apple TV, HomePod a Mac se zobrazují jako možné možnosti hlasitého odposlechu. Zdá se, že ačkoli se zobrazuje jako možnost zvukového výstupu, ve skutečnosti si nemůžete vybrat Apple TV - nezdá se, že by fungoval! Ale to ztěžuje přechod na vaše AirPods nebo jiné náhlavní soupravy.

Odeberte Apple TV z hlasitého telefonu iPhone

Je zřejmé, že potřeba odebrat Apple TV ze seznamu hlasitého telefonu je docela nepříjemná, ale prozatím je to nutné. Aby to fungovalo a váš telefon se vrátil do normálu, musíme začít s Apple TV. Zde jsou kroky, které musíte podniknout:

 1. Otevřete na Apple TVNastavení
 2. Navigovat doUživatel a účty a vyberte iCloud
 3. Klikněte naOdhlásit se

Po odhlášení je třeba provést ještě několik dalších kroků:

 1. Na Apple TV otevřeteNastavení
 2. Přejděte a vyberteDálkové ovladače a zařízení
 3. VybratVzdálená aplikace a zařízení
 4. Klepněte naVáš iPhonea vyberteZrušit párování zařízení
 5. Restartujte Apple TV a iPhone

Poté, co restartujete Apple TV i iPhone, zkuste zavolat nebo požádejte přítele o rychlé zazvonění. Při prohlížení možností naslouchání hovoru by se Apple TV již neměla zobrazovat. Pokud je to tak, pak voila! problém byl vyřešen, dokud se Apple nedohodne.

Co když nechci zrušit spárování svého iPhone s Apple TV?

To je velmi platná otázka a primární otázka způsobující velkou frustraci. Výše uvedené kroky jsou však lepší alternativou než jiná možnost „řešení“ problému. Mezi tyto kroky patří resetování samotné Apple TV a použití jiného Apple ID k opětovnému přihlášení.

Pokud se jedná o trasu, kterou chcete jít dolů, vše stažené do ATV bude odstraněno a budete muset vše znovu stáhnout pomocí jiného ID. To je v pořádku, pokud se spoléháte na streamovací služby, ale může to být problematické, pokud máte rozsáhlou knihovnu filmů iTunes.

Odeberte Mac z hlasitého telefonu iPhone

V případě, že chcete také odebrat Mac, aby se nezobrazoval jako možnost na vašem hlasitém telefonu iPhone, jsou kroky zde velmi jednoduché. Tato funkce přichází s pomocí „Handoff“, díky kterému je pro váš iPhone a Mac mnohem snazší komunikovat. Mac můžete odebrat z hlasitého telefonu iPhone takto:

 1. Na iPhonu otevřeteNastavení aplikace
 2. Přejděte dolů a vyberteTelefon
 3. Klepněte naVolání na jiná zařízení
 4. Přepněte Mac naVypnutopozice
 5. Restartujte iPhone

Když budete pokračovat touto cestou, přepnutí hovorů z jiných zařízení zastaví Mac pouze v přijímání telefonních hovorů. Pokud však problémy přetrvávají a chcete zkusit něco jiného, ​​můžete Handoff mezi Macem a dalšími připojenými zařízeními iCloud deaktivovat. Tady jsou kroky:

 1. Na počítači Mac otevřeteSystémové preference
 2. Klikněte naVšeobecné
 3. Ve spodní části zaškrtněte políčkoPovolte předávání mezi tímto počítačem Mac a zařízeními iCloud

Po dokončení deaktivujete všechny funkce Handoff, které budou k dispozici mezi počítačem Mac a dalšími zařízeními. To zahrnuje věci, jako je AirDrop, což je něco, co je velmi pohodlné na první pohled, zejména s screenshoty nebo obrázky nebo obecně pouze se soubory.

Zakázání funkce Handoff by však mělo v případě, že k této chybě dojde, odstranit váš počítač Mac z reproduktoru iPhone.

Závěr

Po mnoho let „fungovala“ softwarová integrace společnosti Apple mezi zařízeními, ale zdá se, že společnost s vydáním iOS 13 narazila na několik překážek. Společnost stále pracuje na vydávání nových aktualizací. Doufejme tedy, že budoucí aktualizace vyřeší tento a další problémy se softwarem.

Pokud se i nadále potýkáte s problémy nebo jste našli lepší řešení, vypněte zvuk v sekci komentářů níže!

Tipy pro čtenáře

 • Zkuste tento postup. Fungovalo to pro mě a moji rodinu
  • OtevřenoNastavení na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch (pro iOS 13.2 nebo novější)
  • VybratVšeobecné
  • Klepněte naAirPlay a předání
  • Klepněte naAutomaticky AirPlay do televizorů
  • VybratNikdy–To nezabrání automatickému odeslání hovoru do jakékoli Apple TV nebo jiné kompatibilní chytré televize

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found