iPhone 5S: Touch ID nefunguje po aktualizaci iOS 7.1, opravte

Řada uživatelů iPhone 5S si stěžuje, že mají problémy s Touch ID. Mnoho uživatelů iPhone si stěžovalo, že Touch ID jednoduše nefunguje po upgradu iPhonu 5s na iOS 7.1. Fóra podpory Apple mají několik podprocesů vytvořených uživateli popisujících jejich problémy s Touch ID. Například jeden uživatel napsal:

"Po instalaci iOS 7.1 Touch ID přestal fungovat." Když jsem položil prst na senzor, nic se nestalo. Už jsem zkusil restartovat a zapnout a vypnout Touch ID. Zdálo se, že nic z toho nefunguje. Má někdo další podobné problémy? “

"Mám stejný problém." Otisk prstu již nefunguje. Odstranil jsem staré otisky prstů, restartoval a neumožní mi přidat nové otisky prstů. Všiml jsem si, že když lehce pohnu prstem, přejde na další obrazovku a jednou zavibruje, ale nebude pokračovat ve čtení doplňkových skenů a dokončení procesu. Nevidím způsob, jak to vyřešit, aniž by Apple vydal iOS 7.1.1, který by to opravil. “ napsal jiný uživatel.

Související: Aktualizované rozhraní iOS 7.1: iOS 7.0 vs iOS 7.

Možné opravy:

Vezměte prosím na vědomí, že při restartování zařízení iPhone 5s budete muset zadat přístupový kód k odemčení iPhone.

1. Restartujte zařízení.

2. Zdá se, že pro řadu uživatelů iPhone 5S aktualizace OS 7 deaktivuje nastavení iPhone Unlock. Ujistěte se, že je odblokování iPhone povoleno: Nastavení> Obecné> Dotykové ID a heslo> Dotykové ID.

3. Ujistěte se, že váš prst i tlačítko Domů jsou čisté a suché.

4. Klepněte na Nastavení> Obecné> Dotykové ID a heslo> Dotykové ID> Upravit, poté odstranit a poté znovu zaregistrovat prst.

Co o tobě? Nějaké problémy? Neváhejte se s námi podělit o své zkušenosti se systémem iOS 7.1 v níže uvedených komentářích.

Související: Apple vydává iOS 7.1; jak aktualizovat

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found