Jak nastavit novou Apple TV 4

Nyní, když jste rozbalili svou novou jednotku Apple TV 4, je základní nastavení poměrně snadné a lze ho provést pomocí níže uvedených kroků. Z pohledu změny se budete muset seznámit se Siri Remote. Je to docela zábava, jakmile si zvyknete na hlasové funkce tohoto nového dálkového ovladače. 

Krok - 1. Základní nastavení.

K připojení nové Apple TV můžete použít ethernetový kabel nebo bezdrátové připojení. Nejjednodušší cestou je použití bezdrátového připojení, takže při procházení procesu nastavení mějte po ruce jméno a heslo wi-fi. Připojte Apple TV k elektrické zásuvce. Připojte jeden konec kabelu HDMI k portu HDMI na Apple TV a druhý konec k portu HDMI na televizoru. Toto je základní nastavení.

Existují i ​​jiné způsoby připojení televizoru, zejména pokud máte zájem o použití špičkového přijímače pro řešení zvukové funkce 7.1 této nové jednotky. Vyberte vstup HDMI na televizoru a přejděte na nové zařízení.

Krok - 2 Nastavení na obrazovce

Jakmile je váš televizor funkční, uvidíte řadu obrazovek nastavení, které vám pomohou s připojením k internetu a dalšími položkami. Může to však být dobré místo, kde můžete požádat svého nového Sirimote, aby použil Voiceover. Stiskněte třikrát tlačítko MENU na vašem novém Siri Remote.

Krok - 3 Spárování zařízení iOS.

Během instalace můžete zařízení iOS spárovat také s novou Apple TV. Ujistěte se, že váš telefon nebo iPad používá iOS 9.1 nebo novější. Když se zobrazí obrazovka nastavení Apple TV, odemkněte zařízení iOS a zkontrolujte, zda jsou zapnuty Bluetooth® a Wi-Fi. Dotkněte se zařízení iOS na Apple TV a postupujte podle pokynů na obrazovce zařízení iOS a Apple TV.

Po spárování AppleTV rychle najde váš telefon nebo iPad a pokusí se použít stejné wi-fi.

Krok - 4 Nastavte své Apple ID

Po aktualizaci nastavení wi-fi je dalším krokem v nastavení přidružení podrobností o vašem účtu Appleid. Trochu bolestivý krok, protože musíte kliknout na každé písmeno pomocí dálkového ovladače Siri a zadat podrobnosti. Budete muset zadat své ID itune accound id, pokud je vaše itune jiné než vaše apple id.

Krok - 6 Povolte služby určování polohy

I když to někdy může být tažením za výkon jednotky, ale poskytuje vám krásné spořiče obrazovky, které se mění v závislosti na denní době. Určitě doporučujeme vyzkoušet tuto funkci.

Krok - 7 Přihlaste se pro spořič obrazovky Siri a Aerial

Rozhodně se přihlaste k Siri, abyste mohli využívat funkce hlasového vyhledávání a příkazů. Toto je jeden z hlavních nových zážitků, které nabízí vaše Apple TV třetí generace. Letecké spořiče obrazovky jsou krásné, ale dejte si pozor, aby to nezvládlo váš plán širokopásmového připojení.

Krok - 8 Souhlaste s podmínkami Jeho Veličenstva a jste všichni připraveni !! prozkoumat všechny skvělé aplikace pro vaši novou Apple 4 TV. Jednotka je dodávána s předinstalovanými nativními aplikacemi a můžete také přidat další aplikace pomocí App Store. Siri Play to zvládne! Stiskněte a podržte tlačítko Siri (tlačítko mikrofonu) a začněte mluvit. Například „Vyhledejte mi některé televizní pořady, které jsou dobré pro děti“, přinese na obrazovce seznam doporučení.

Několik důležitých tipů:

  • Pamatujte, že automatické nastavení nepřenáší informace o účtu pro aplikace třetích stran, jako je Netflix nebo Hulu, a nezapíná iTunes Match nebo Home Sharing.
  • Pro tento zážitek je vyžadován televizor s vysokým rozlišením a HDMI, který dokáže zobrazit video v rozlišení 720p nebo 1080p
  • Apple TV 4 nemá vyhrazený výstupní port optického zvuku jako jeho předchozí generace. Použijte HDMI. To se zdá být hlavním problémem pro lidi, kteří upgradují z ATV3 na ATV4.
  • Pokud se pokoušíte nastavit prostorový systém, přejděte na Nastavení-> Zvuk a video-> Prostorový zvuk-> Dolby Surround. Zkuste také použít možnost „Auto“, abyste zjistili, která z nich vám lépe vyhovuje.
  • Pokud máte šanci, vyzkoušejte aplikaci Plex a aplikaci Fireplace.

V případě, že narazíte na problémy, můžete si v minulých článcích také prohlédnout základní řešení potíží.

//appletoolbox.com/forums/topic/airplay-problems-with-my-apple-tv/

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found