Bezdrátové nabíjení a rychlé nabíjení na iPhonu X

IPhone X je vynikající a přestože některé z jeho skvělých věcí zahrnují výraznější věci, jako je displej a Face ID, existují i ​​další důvody, proč je iPhone X skvělý produkt. Jedním z těchto důvodů jsou nové funkce nabíjení na zařízeních iPhone X a 8. Tyto funkce představují nové a rychlejší způsoby nabíjení zařízení iPhone, což je obzvláště užitečné ve světě s bleskovými sluchátky.

První z těchto nových funkcí je vodivé nabíjení na bázi Qi, běžněji označované jako bezdrátové nabíjení. Druhým je rychlé nabíjení na iPhonu X, které umožňuje rychlejší nabíjení zařízení pomocí nabíječek s vyšším výkonem.

Oba používám na svém iPhone X již několik týdnů, zde byste měli vědět.

Rychlé nabíjení na iPhone X nebo 8

Rychlé nabíjení je skvělé, ale má vysokou vstupní cenu. I když to lze provést pomocí přiloženého bleskového kabelu, většina nabíječek vyžaduje USB-C, aby plně využila výhody rychlého nabíjení. Chcete-li to provést, musíte si koupit kabel USB-C na Lightning od společnosti Apple, který začíná na 25 USD.

Dále budete potřebovat napájecí kostku USB-C, abyste mohli využívat technologii rychlého nabíjení. Čím vyšší je příkon, tím rychleji se vaše zařízení bude nabíjet. Apple začíná na 49 $, takže pokud již vlastníte MacBook, měli byste pravděpodobně hledat lepší nabídky.

Je rychlé nabíjení špatné pro baterie?

Nabíjení vyšší sazbou nemusí nutně způsobit poškození. Proto je důležité kupovat pouze nabíječky značkových značek od společností jako Amazon a Anker, protože USB-C může být vybíravý a nekvalitní nabíječka by mohla vaše zařízení poškodit. Nezapomeňte si tedy zkontrolovat recenze, ale rychlé vyhledávání na Amazonu vám najde mnoho možností za rozumnou cenu.

Jakmile dosáhnete kapacity 25–30 wattů, měli byste být schopni plně využít výhody rychlého nabíjení, které nabije vaše zařízení z 0-50% za přibližně 30 minut.

Bezdrátové nabíjení na iPhone X nebo 8

Protože technologie Qi je v zařízeních Android již několik let všudypřítomná, existuje spousta dobrých možností pro bezdrátové nabíječky.

Apple v současné době prodává dva, které schvaluje, jeden od společnosti Belkin a druhý od společnosti Mophie. Oba stojí 59 $, a přestože práci nepochybně dostanou, doporučuji jim.

Na základě mého testování některých možností se zdá, že Samsung vyrábí ty nejlepší Qi-nabíječky, které jsou v současné době na trhu k dispozici. Pokud hledáte něco levnějšího, doporučuji základní bezdrátovou nabíječku Samsung Fast Charge, kterou často najdete až za 35 $.

Moje oblíbená bezdrátová nabíječka pro váš iPhone X!

Můj oblíbený výběr je Samsung Pad and Stand, což je také asi 59 $. Obě možnosti Samsung přicházejí s nabíječkami s nejvyšším napětím, která zařízení Apple podporují bezdrátové nabíjení a měla by váš telefon nabíjet stejnou rychlostí jako standardní nabíječka Apple.

A jakmile vyzkoušíte bezdrátové nabíjení, je to jako sen. Mám jeden na stole a můj telefon málokdy klesne pod 80%, protože kdykoli si jdu sednout, položil jsem ho na nabíječku. Je to přímé a neuvěřitelně užitečné.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found