iPhone 11 / X / XS / XR ukazuje přejetím prstem obnovit zprávu, jak opravit

Několik uživatelů zařízení iPhone 11 nebo X Series nedávno zjistilo, že po spuštění iPhonu obrazovka zařízení jednoduše zobrazí bílou barvu pozadí se zprávou „Swipe to Recover“. Na iPhone X / SX / XR nemůžete provádět žádné operace nad tento bod. Přejetím nahoru k obnovení jednoduše neděláte nic, protože iPhone se po několika pokusech zasekne.

Pokud dochází k tomuto problému, opravte svůj iPhone podle následujících pokynů. K připojení iPhonu k počítači budete potřebovat počítač s iTunes a kabel.

Než budete pokračovat v cestě iTunes k obnovení zařízení, zkuste zařízení iPhone 11 / X Series resetovat, abyste zjistili, zda to váš problém vyřeší.

Tvrdý reset vyžaduje, abyste stiskli tlačítko pro zvýšení hlasitosti, snížení hlasitosti a poté stiskněte a podržte boční tlačítko, dokud se nezobrazí logo Apple.

PŘÍBUZNÝ:

  Pokud se i po provedení tvrdého resetu na displeji iPhonu stále zobrazuje zpráva Obnovit přejetím prstem, je čas provést níže uvedené kroky a provést obnovení pomocí iTunes.

  iTunes nebo Finder nerozpozná iPhone 11 / X / XS / XR pomocí Beta iOS?

  Pro uživatele, kteří na svých zařízeních používají beta verzi iOS pro vývojáře a mají problémy s připojením řady iPhone 11 / X k MacBooku, je třeba stáhnout Xcode Beta, aby mohla vaše iTunes komunikovat s vaším iPhone.

  Někdy vám může restartovat MacBook a poté se pokusit připojit iPhone 11 / X / XS / XR k iTunes, když zařízení nerozpozná.

  Kroky k odebrání přejetí prstem k obnovení zprávy na zařízení iPhone 11 nebo X Series

  1. Otevřete program iTunes nebo Finder v počítači, který používáte
  2. Připojte svůj iPhone 11 / X / XS / XR k počítači pomocí kabelu a postupujte podle pokynů, pokud vás požádá o přístupový kód nebo kroky „důvěřujte tomuto počítači“
  3. V levém podokně iTunes klikněte na Souhrn a ze seznamu zařízení vyberte svůj iPhone (postupujte obdobně ve Finderu)
  4. Jakmile vyberete svůj iPhone, měly by se ve spodní polovině obrazovky zobrazit možnosti „Obnovit iPhone“ nebo „Obnovit zálohu“.
  5. Pokud chybí možnosti obnovení nebo se vaše zařízení nezobrazuje, stiskněte a podržte boční tlačítko na vašem iPhone za logem Apple a měla by se objevit funkce obnovení
  6. Zvolte Obnovit ze zálohy a vyberte nejnovější zálohu, abyste mohli zařízení obnovit
  7. Udržujte svůj iPhone připojený k počítači, dokud neproběhne proces synchronizace. Jakmile se váš iPhone synchronizuje se zálohou, můžete zařízení odebrat

  Nejsme si jisti, co způsobuje tuto chybu na telefonech iPhone 11 nebo X Series. Mnoho uživatelů nám o tomto problému napsalo, zejména uživatelé, kteří se pokoušejí používat nové beta verze iOS na svých iPhonech.

  Doufáme, že budete moci úspěšně obnovit svůj iPhone a zbavit se tohoto nepříjemného problému. Pokud máte jakékoli dotazy nebo obavy, dejte nám prosím vědět v komentářích níže.

  Tipy pro čtenáře

  • Zkuste to - fungovalo to pro mě a já jsem neztratil svá data. Stiskněte a podržte hlasitost a boční tlačítko zároveň dokud není obrazovka zcela černá. Počkejte, až se zařízení samo restartuje. Pokud se po několika minutách stále nerestartuje, zapněte jej ručně. Nechte iPhone normálně restartovat. U iPhonů nebo iPadů s domovským tlačítkem stiskněte a podržte současně domovské tlačítko a vypínač

  Poslední příspěvky

  $config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found