Vydání iOS 10.1 dnes, měli byste upgradovat?

Apple dnes vydal svůj nový iOS 10.1. Po měsíčním beta testování, společnost Apple zpřístupnila nový iOS 10.1 ke stažení.

Největší funkce, která přichází s iOS 10.1, je primárně zaměřena na spotřebitele zařízení iPhone 7 Plus. Pokud máte iPhone s duálním objektivem, nabízí nový iOS funkci pro vylepšení „hloubkových efektů“ v režimu na výšku.

Pomocí iOS 10.1 na iPhone 7 plus můžete přepnout svůj teleobjektiv 2x v režimu na výšku a kliknout na velmi ostré profesionálně vypadající obrázky.

Kromě této nové funkce přichází aktualizace s některými opravami chyb, které trápí některé uživatele související s problémy s připojením a Bluetooth.

Součásti zabezpečení byly také vylepšeny v systému iOS 10.1 spolu s opravami chyb pro aplikace Facetime a Kontakty. Na základě poznámek k vydání iOS 10.1 od společnosti Apple,

„Dopad: Útočník v privilegované pozici v síti může být schopen způsobit, že přenášené volání bude pokračovat v přenosu zvuku, zatímco bude vypadat, jako by byl hovor ukončen

Popis: Při zpracování předávaných hovorů existovaly nekonzistence uživatelského rozhraní. Tyto problémy byly vyřešeny vylepšenou logikou zobrazení FaceTime. “

„Dopad: Aplikace může být schopna udržovat přístup k adresáři po zrušení přístupu v Nastavení

Popis: Problém s řízením přístupu v adresáři byl vyřešen vylepšením ověřování odkazů na soubory. “

Tato aktualizace také řeší pomalý výkon Safari v zařízeních a problém, který někteří uživatelé měli s otevíráním odkazů z jejich pošty. V této aktualizaci byl také vyřešen problém s chybějícím vyhledávacím polem v poště.

Pokud jste v iOS 10 použili widget Počasí a měli jste neustále problémy se zobrazováním správných informací, byl iOS 10.1 aktualizován, aby tento problém vyřešil.

IOS 10.1 je podporován na iPhone 5 (c / s), iPhone 6 všechny modely, iPhone SE a novější modely iPhone 7. Pokud jde o iPad, můžete jej aktualizovat na iPad mini (2/3/4), iPad Air (2), iPad 4. generace a modely iPad Pro.

Zjistěte, jak můžete snadno aktualizovat své zařízení se systémem iOS 10.1 kliknutím na pokyny společnosti Apple.

Pokud ve svém iPhonu používáte aplikaci Zdraví a máte zašifrovanou zálohu svých zdravotních dat v iTunes, bylo by rozumné si uvědomit, že aktualizace iOS 10.1 se při aktualizaci zdravotních dat chová nevyzpytatelně. Mnoho uživatelů se muselo vrátit zpět k iOS 10.0.2 / 3, aby získali přístup ke svým zdravotním údajům. V tomto případě může být lepší počkat, než provedete aktualizaci na iOS 10.1.

V souhrnu nová aktualizace řeší mnoho chyb i vylepšení výkonu, které mnoha uživatelům způsobovaly bolesti hlavy. I když nemáte iPhone 7 a používáte iOS 10 na starším zařízení, doporučujeme vám dozvědět se více o iOS 10.1 a aktualizovat své zařízení, pokud jste neustále museli řešit problémy týkající se připojení, problémů s Bluetooth atd. po původní aktualizaci iOS 10.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found