Neomezené datové plány pro iPhone v USA: zpět v módě

Věk online streamování oficiálně dosáhl plného proudu. Díky rychlostem mobilní datové sítě nabízejícím úžasné funkce je streamování HD filmů, hudby, videí na YouTube a téměř všeho, co si dokážete představit, snadné. K tomuto veškerému obsahu máte okamžitý přístup na svém iPhonu a dalších mobilních zařízeních.

Neomezené datové plány: Díky snadnému streamování přichází nevyhnutelné využití dat

Ne tak dávno byly neomezené datové tarify základem světa mobilních telefonů. Během posledních několika let však společnosti tyto plány postupně ukončily podle svých osobních a rodinných plánů. Poptávka po neomezeném počtu je však zpět, přičemž každý hlavní dopravce nyní poskytuje neomezené možnostina.

Pojďme si tedy nastínit balíčky pro každého z nejpopulárnějších operátorů, abyste se rozhodli, který neomezený datový tarif pro iPhone je pro vás ten pravý.

2017, Zdroj: BestProducts

Jaké aplikace jsou nejlepší pro neomezené datové plány?

Než se podíváme na to, který neomezený datový plán je pro vás nejlepší, pojďme se věnovat některým aplikacím, které jsou nejvíce náročné na data. Všechny nejlepší online streamovací služby, jako Netflix, HBO a Hulu, mají aplikace pro iPhone, díky nimž budete mít všechny své oblíbené pořady jako na dlani. Ale všechny streamovací aplikace nevyužívají data stejnou rychlostí. A některé jsou lepší než jiné, když používají omezení menšího datového plánu.

Pandora

Původní služba online streamování hudby, Pandora je stále skvělá aplikace internetového rádia zdarma. Díky možnostem vytváření kanálů podle umělců, skladeb a žánrů si budete moci vychutnat hudbu zdarma s občasným komerčním přerušením.

Pandora mobile poskytuje konzistentní tok 64 kb / s. V důsledku toho proudy Pandora využívají mnohem méně dat.

Spotify

Trochu odlišná a někteří mohou říci robustnější streamovací službu, Spotify je spíše online hudební knihovna. Díky přístupu ke konkrétním skladbám a albům na vyžádání mají také vylepšené placené členství, které vám poskytne komerční bezplatný přístup k tisícům alb, včetně možnosti vybírat a vybírat skladby pro vlastní seznamy skladeb.

Spotify nabízí variabilní streamy: Normální kvalita: 96 kb / s, Vysoká kvalita: 160 kb / s a ​​Extrémní kvalita: 320 kb / s.

Youtube

Díky obrovské komunitě pro online videa je těžké se vyhnout dni, kdy nenavštívíte YouTube alespoň jednou. I když poměrně ne tak náročné na data, divokí diváci rozhodně docela projdou.

YouTube používá různé cílové přenosové rychlosti v závislosti na rozlišení a bitrate zdrojového média a cílovém rozlišení a šířce pásma. Naleznete zde tabulku: Datový tok se pohybuje od 320 kb / s (pro 240p) až po 50 MB / s pro 4K / 2160p @ 60fps. Zde naleznete popis postupů kódování na YouTube.

Netflix

Král streamování filmů a TV Netflix inspiroval mnoho lidí, aby omezili své běžné kabelové sledování pouze pro online streamovací služby. Se stejně návykovou aplikací pro iPhone Netflix zaujímá první místo v seznamu aplikací, které by se nejvíce stravovaly v normálním datovém plánu.

Podle Netflixu pro iPhony a iPady používá Netflix asi 1 GB datových proudů za hodinu pro SD. Pro vysoké rozlišení Netflix používá asi 3 GB datových proudů za hodinu. Takže jo, hodně dat!

Co to tedy znamená z hlediska vašeho datového plánu?

Stream s rychlostí 320 kb / s překládá 2,40 MB dat za minutu, což odpovídá 115,2 MB za hodinu. Pokud například streamujete hudbu během běžného pracovního dne, přibližně 8 hodin, do konce toho dne jste spotřebovali přibližně 1 GB dat. To je sakra spousta dat jen za jeden den!

Neomezené datové plány: Možnosti nosiče iPhone

I když existuje mnoho možností pro „neomezené“ datové plány, existuje jedna malá výhrada. Buďte opatrní, tyto plány nejsou skutečně neomezené a mají určité limity dat, takže si přečtěte drobný tisk a položte otázky. Protože jakmile dosáhnete těchto limitů, většina dopravců upřednostní rychlost dat ostatních zákazníků před vašimi. I když to není technicky „škrcení rychlosti“, má to v podstatě stejný účinek. Každá společnost to provádí na různých limitech s různým znevýhodněním, ale pokuta pro „pokročilé uživatele“ stále platí.

Níže uvádíme rozpis silných stránek každého z hlavních dopravců a návrhy, které nabízejí to nejlepší z vašich peněz.

AT&T $ 90 nebo $ 60 za měsíc - neomezený počet hovorů, textů a dat

AT&T se přirozeně ukázala jako extrémně spolehlivá komunikační společnost s jednou z nejrozsáhlejších oblastí pokrytí jakéhokoli mobilního poskytovatele. Největší rozdíl mezi plánem 90 $ a 60 $ je kvalita - s plánem 60 $ získáte POUZE kvalitu SD videa. Za 90 $ získáte HD kvalitu plus 10 GB mobilní hotspot na řádek a HBO zdarma.

Společnost AT&T bohužel vytvořila hlavní upozornění na své neomezené plány. I když nabízejí spravedlivou cenu za měsíc (plus poplatek předem), ve skutečnosti znevýhodňují rychlost dat jejich neomezených uživatelů tarifu (na 3 Mbps pro tarif 60 $.) I když to může být způsob, jak udržet uživatele v dražším balíčku, zpomalení jejich rychlosti není ve srovnání s jinými dopravci dobré.

Pro zákazníky DirectTV nabízejí plány AT&T některé další slevy (s plánem 90 $ ušetříte 25 $ na DirectTV) po sloučení AT&T s DirectTV.

Společnost AT&T se tímto balíčkem vyhloubila do díry. I když se to na první pohled jeví jako konkurenceschopné, skutečnost, že jejich rychlosti jsou ve srovnání s ostatními plány výrazně pomalejší, neveští nic dobrého pro zákazníky, kteří provádějí svůj výzkum.

AT&T má nad všechny ostatní jednu exkluzivní výhodu, kterou je jejich implementace „5G“. 5G znamená „pátou generaci“ mobilních sítí, což není vlastně to, co společnost AT&T představila. Ve skutečnosti společnost AT&T přepracovala svou současnou síť LTE tak, aby dosahovala téměř gigabitových rychlostí. Díky velmi omezenému vydání přináší tento vylepšený zážitek ze sítě 4G nejrychlejší dostupné rychlosti pro mobilní zařízení a je jedním ze světlých míst pro AT&T.

Ještě nezjistíme, zda je tato nová služba „5G“ zavedena do jejich neomezeného plánu, ale já bych vaše naděje nedostal.

Verizon 80 dolarů předplacených za měsíc - neomezené hovory, textové zprávy a data

Podobně jako výše uvedená AT&T je Verizon další rozsáhlou a spolehlivou sítí. Bohužel, ve stejném duchu jako AT&T, nejsou nejlepší hodnotou, pokud jde o neomezený datový tarif pro iPhone.

Je zřejmé, že cena je u Verizonu vyšší, ale skutečný problém spočívá v počátečních nákladech na registraci. S náklady na iPhony blížícími se 1000 $ je nákup zařízení přímo do jejich neomezeného datového tarifu těžký náklad.

Verizon má také podíl na nových schopnostech 5G, ale výhody této technologie jsou stále daleko v budoucnosti. I když je to něco, co je třeba zvážit, nechtěl bych celé své rozhodnutí o tomto faktoru převést na bankovní účet.

Zdroj: Produkce videa s odvážným obsahem

T-Mobile 70 USD měsíčně (po zdanění) - neomezené hovory, textové zprávy a data

T-Mobile je pravděpodobně jednou z nejlepších možností, pokud jde o skutečné užívání neomezeného množství dat. Mají paušální poplatek 70 $, který budete platit každý měsíc, na rozdíl od ostatních výše zmíněných plánů, které budou zahrnovat další daně a poplatky. A pro zákazníky, kteří chtějí jednoduchou fakturaci, je tato možnost pro vás!

T-Mobile nabízí rozšiřující se oblast pokrytí, která pomalu dosahuje úrovní blízkých úrovním AT&T a Verizon.

Zahrnují také jednu z nejlepších možností tetheringu hotspotů pro jejich neomezený plán, což vám dává bezplatný přístup ke sdíleným službám, jako jsou Netflix a HBO Go, bez započítání do vašeho přidělení dat hotspotu.

Sprint 50 $ za měsíc - neomezené hovory, SMS a data

Sprint's Unlimited Data vám umožní využít 23 GB za jediný měsíc. Poté se vaše služba může zpomalit, pokud jste v oblasti s vysokým provozem a velkým objemem. Plusy jsou konzistentní streamování HD videa a 10 GB dat hotspotu LTE. Ale z nějakého důvodu je streamování hudby omezeno na 1,5 Mb / s a ​​samozřejmě, všechny rychlosti mohou být omezeny po 23 GB.

Jiné možnosti

Existuje několik dalších nosičů, které jsou sice méně náročné na funkce, ale rozhodně jsou levnou alternativou.

  • metro PCS 50 $ (10 $ předem) - neomezený počet hovorů, textů a dat
  • Zvyšte mobilní telefon o 50 $ - neomezené hovory, textové zprávy a data
  • Kriket 55 $ (9,99 $ předem) - neomezený počet hovorů, textů a dat

Nezapomeňte vždy zkontrolovat, zda vaše oblast není pokryta některými z těchto menších společností, přičemž jejich podpora není tak intenzivní a příkladná jako u větších dopravců.

Která je nejlepší volba?

Věříme, že T-Mobile nabízí jeden z nejlepších dostupných neomezených datových tarifů pro iPhone. A zdá se, že mnoho zákazníků souhlasí s tím, že jejich popularita, funkce a pokrytí neustále rostou. I když se jednalo o možnost nižší úrovně, oficiálně dosáhli úrovně jednoho z nejlepších poskytovatelů mobilních služeb v zemích. Určitě drží titul pro nejlepší možnosti streamování, přičemž některé streamovací služby získávají prémiové rychlosti a možnosti dat.

Naštěstí všichni velcí operátoři budou mít podporu pro současnou generaci iPhonů a pravděpodobně všech budoucích zařízení Apple, která budou vydána. Když se přiblížíme k údajnému iPhonu 8, můžeme si být jisti, že uvidíme další upgrady a funkce, protože všichni budou bojovat o nový příliv mobilních uživatelů.

Poslední příspěvky