iPhone 4: Selhání aplikace Camera

Někteří uživatelé hlásili, že aplikace fotoaparátu iPhone 4 selhala nebo zamrzla, a to buď hned po otevření, nebo když se uživatel pokusí vyfotografovat

4 Rs

Tento problém lze vyřešit sledováním prvních tří ze 4 R, jak je popsáno v naší příručce pro řešení potíží s iPhone 4. Tento seznam eskalačních oprav, které mohou vyřešit překvapivě velké množství problémů se zařízením iPhone 4. Nejprve zkuste řešení č. 1; pokud to není úspěšné, zkuste # 2; pokud číslo 2 není úspěšné, zkuste číslo 3.

  1. Restartujte (tvrdý reset). Podržte současně tlačítka spánku / probuzení a domovská tlačítka po dobu přibližně 15–20 sekund, dokud se obrazovka nevypne, poté se zobrazí logo Apple, které znamená restart. Některé problémy mohou vyžadovat (kupodivu) provedení tohoto postupu dvakrát.
  2. Resetovat všechna nastavení. Zdá se, že reset může obnovit odpojené hardwarové komponenty a vymazat poškozená data, která zabrání správné funkci. Přejděte na Nastavení> Obecné> Obnovit> Obnovit všechna nastavení. Toto vymaže uložené zprávy, hesla a další informace.
  3. Obnovit, ale ne ze zálohy. Data zadržení Ba ze záloh iPhone (zejména těch, která byla vytvořena pro předchozí modely iPhone) mohou způsobit různé problémy. Obnovení jako nového telefonu smaže kontakty a další data, ale může problém vyřešit. Chcete-li tak učinit, připojte svůj iPhone nebo iPod touch k počítači, v iTunes klikněte na „Obnovit“ a poté vyberte „Nastavit jako nový telefon“.

Vypněte telefon na několik minut

Je zajímavé, že někteří uživatelé uvedli, že vypnutí telefonu (úplné podržením tlačítka spánku / probuzení na horní straně telefonu a následným vysunutím) po dobu přibližně 15 minut a následným opětovným zapnutím tento problém vyřeší.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found