Stručný průvodce používáním funkce kresby alba na iTunes

Skvělá věc na novějších iPodech a iPhonech je schopnost přidávat kresby alba ke skladbám uloženým ve vaší knihovně a na vašem zařízení. Mnoho lidí však považuje tuto funkci za obtížnou, zvláště pokud s iTunes začínají. S tímto krok za krokem budete přidávat kresby do své knihovny iTunes v žádném okamžiku. Ve skutečnosti to lze provést dvěma způsoby.

Ruční metoda

Nejprve musíte vybrat skladbu nebo album, ke kterému chcete přidat kresbu alba. Jakmile to uděláte, budete muset kliknout pravým tlačítkem na konkrétní stopu nebo stopy. Zobrazí se nabídka, která vám poskytne různé možnosti, co chcete dělat dál. Pokud se v nabídce podíváte vysoko, zobrazí se karta „Získat informace“.

Toto je první způsob, jak můžete přidat kresbu, takže klikněte sem. Uvidíte, že existuje spousta různých sekcí, do kterých můžete přidat informace, jako je název skladby a interpret, pokud se podíváte na poslední záložku s názvem „Artwork“, uvidíte, že je zde bílý rámeček můžete přidat své kresby alba.

V tomto poli můžete buď zkopírovat a vložit obrázek, nebo můžete přidat obrázek, který jste již v počítači uložili. Nejlepší sázky na získání dobrých obrázků jsou web kapely, web její nahrávací společnosti, wikipedia.org nebo Amazon.com. Pokud si přejete mít obal alba, můžete obrázek uložit z Googlu nebo ho dokonce naskenovat.

Zde vidíte prázdné pole, do kterého přidáváte kresbu alba. Existují také další karty, které můžete upravovat stejně jako obecné informace, a můžete dokonce přidat texty k vašim oblíbeným skladbám.

Jak vidíte, obrázek byl nyní přidán do mého souboru a pouhým stisknutím tlačítka OK jsem schopen soubor uložit s novou kresbou, aby byl připraven k synchronizaci s mým zařízením.

Automatizovaná metoda

Druhá metoda přidání kresby alba je mnohem jednodušší a efektivnější. Chcete-li to provést, musíte začít znovu kliknutím pravým tlačítkem na skladbu nebo skladby, které chcete upravit.

Jakmile to uděláte, měli byste se posunout dolů na místo, kde je uvedeno „Získat kresbu alba“. Tím se vygenerují různé obrázky z obchodu iTunes, které můžete použít. Za tyto obrázky nemusíte platit, ale musíte mít účet iTunes Store, abyste mohli tuto funkci používat. Můžete také v iTunes přejít do nabídky Upřesnit a vybrat možnost „Získat kresbu alba“.

Stavové okno iTunes v horní části začne zobrazovat indikátor průběhu, protože prohledává alba iTunes a stahuje správné obrázky z iTunes.

Jak můžete vidět z výše uvedeného obrázku, obchod iTunes našel korelační kresbu k písni, kterou jsem se rozhodl upravit, a automaticky ji zpracovává, aby ji bylo možné přidat do mého souboru. To znamená, že jakmile tuto skladbu synchronizuji s iDevice, kresba se automaticky zobrazí.

Jak vidíte, toto je opravdu vše, co se týče přidávání uměleckých děl do souborů ve vaší knihovně iTunes. Může to udělat kdokoli a vaše knihovna bude vypadat skvěle během chvilky.

Poslední příspěvky