Nejlepší tipy pro vaši novou tužku Apple

Apple Pencil k dispozici pro iPad Pro je rozhodně herní měnič, pokud jde o používání iPadů. Tužka je krásně navržena. Je to delší než tradiční stylus, který člověk viděl v průběhu věků. Připomíná skutečnou tužku a přirozeně se drží.

Přesnost tužky je velmi působivá díky senzorům zabudovaným do špičky. Ještě úžasnější je, že tužka dokáže dešifrovat sílu a náklon, který používáte při psaní nebo kreslení, a dokáže ji přeložit na obrazovku.

Zdroj obrázku: Apple

Díky čipu A9X na iPadu Pro je tužka velmi zodpovědná. Když se pokoušíte použít tužku na iPadu pro, s uživatelským zážitkem není téměř žádné zpoždění.

Při prvním použití tužky Apple sundejte krytku a zapojte ji do konektoru Lightning na iPadu Pro. Po několika sekundách se zobrazí tlačítko Párovat. Klepněte na něj. Spárování tužky zůstane nedotčené, dokud nerestartujete iPad nebo nezapnete režim Letadlo. Pokud restartujete iPad, musíte jej znovu spárovat.

Základní aplikace pro Apple Pencil 

Abyste ze své tužky Apple dostali co nejlépe, možná budete chtít zkontrolovat některé z aplikací, které podporují funkce tužky. ProCreate je nezbytná aplikace, která podporuje kreslení a digitální malbu. Na youtube existuje spousta videonávodů, které vám mohou pomoci s vašimi potřebami kreslení. Tady je ten, který se mnoha uživatelům velmi líbí a má dobré recenze.

Web společnosti Apple s tužkami také obsahuje několik základních tipů ohledně používání tužky.

Pokud hledáte aplikaci na podporu psaní poznámek, nehledejte nic jiného než Notability. Je to skvělá aplikace, která podporuje každodenní psaní poznámek pomocí Apple Pencil. Můžete si také prohlédnout OneNotes, další populární aplikaci pro psaní poznámek na Apple Pencil. Pokud hledáte dobrou aplikaci pro barvení, Pigment vám přijde na pomoc.

Pokud chcete deníkovat každý den, iPad pro s tužkou je skvělou kombinací, zvláště když se používá s Noteshelf pro denní deníky. Několik uživatelů také navrhuje pro žurnálování aplikace jako Den první a Den první 2. Možná budete chtít zkontrolovat tyto a použít ten, který nejlépe vyhovuje vaší chuti.

Příslušenství, které je třeba vzít v úvahu pro Apple Pencil

Někteří uživatelé používající iPad Pro 9.7 si stěžovali na možné škrábance, které po použití tužky Apple na obrazovce zůstanou. Tyto škrábance jsou lehké a nejsou tak viditelné, ale pokud chcete, můžete si získat několik dobrých chráničů obrazovky, které fungují s Apple Pencil.

Skinomi na 12,9 "a TechMatte amFilm na 9,7" jsou opravdu dobré možnosti a jsou velmi doporučeny. TechMatte se zdá být na dotek lepší.

Existuje mnoho nabíječek k dispozici pro nabíjení iPadu pro. Doporučujeme vám držet se nabíječek Apple a nepoužívat falešné nabíječky, které najdete na ebay nebo jiných webech.

Odstraňování běžných problémů s tužkou Apple

Apple Pencil je velmi robustní zařízení a má minimální problémy. Problémy se většinou týkají připojení Bluetooth, které spojuje tužku s iPadem nebo volnou špičku na tužce. Dalším důležitým aspektem je zajistit, aby vaše tužka Apple měla dostatek baterie.

Jedním ze základních tipů na problémy, se kterými se setkáváte při používání Apple Pencil, je sundat hrot tužky a znovu jej nasadit. Pokud se špička trochu uvolní, tužka nereaguje. Pokud hrot trochu utáhnete, začne fungovat bez problémů.

Zdroj obrázku: Apple

Pokud máte problémy, jako je chybějící widget Baterie po upgradu iPadu Pro na iOS 9.3.1, můžete problém vyřešit jednoduchým restartováním iPadu pro. Po restartování zařízení budete muset tužku spárovat. Jakmile je tužka spárována s iPadem pro, přejděte do oznamovacího centra, klepněte na tlačítko Upravit dole a přidejte do něj widget baterie. Otevření oznamovacího centra odhalí, kolik zbývá na tužce.

Pokud stále máte problémy s používáním tužky, můžete zkusit tužku z iPadu odstranit a poté ji znovu opravit. Přejděte do Nastavení> Bluetooth. Svou tužku Apple uvidíte na seznamu PŘIPOJENÝCH zařízení. Klepněte na „I“ vedle něj, vyberte „Zapomenout na toto zařízení“ a na výzvu potvrďte. Dále sundejte víčko z tužky, připojte jej zpět k portu blesku a opravte jej zpět na iPad Pro.

Doufáme, že vám příspěvek byl užitečný. Dejte nám vědět, jak používáte tužku Apple. Pokud máte oblíbený tip ke sdílení, neváhejte a udělejte to v komentářích níže.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found