App Store Blank with macOS Sierra, How-To Fix

Po upgradu svých počítačů Mac a MacBook na MacOS Sierra objevili někteří naši čtenáři prázdný App Store s macOS Sierra. K tomuto problému dochází také v jiných verzích OS X, jako je El Capitan. Tento problém je relativně snadný problém vyřešit, protože k němu dochází kvůli starým souborům mezipaměti, které nejsou během upgradu na macOS nebo OS X správně zpracovány.

Související články

 • aktualizace obchodu s aplikacemi pro macOS se nezobrazují?
 • Crashing Apps on Mac?

Rychlá dráha

 • Ukončete App Store a znovu otevřete přidržením klávesy Shift na levé straně klávesnice
 • Vypněte a poté zapněte (NEPOUŽÍVEJTE RESTART - proveďte úplné vypnutí)
 • Změňte své předvolby data a času na jiné než aktuální časové pásmo a oblast
 • Aktualizujte pomocí kombo ke stažení aktualizace macOS, nikoli pomocí aktualizace obchodu s aplikacemi
 • Odhlaste se a vraťte se do Mac App Store. A ověřte, zda je vybraná země správná
 • Odeberte složky mezipaměti App Store z mezipaměti knihovny uživatele
 • Obnovte mezipaměť přijatých certifikátů

První kroky pro App Store Blank s macOS Sierra

 • Než přejdete k časově náročnějším tipům, zkuste to: odhlaste se A vypněte. Poté počkejte několik minut a restartujte. Podívejte se, zda Mac App Store nyní funguje.
 • Ukončete Mac App Store a znovu spusťte, zatímco držíte klávesu Shift na levé straně klávesnice. Po otevření zkuste aplikace znovu aktualizovat.
 • Někteří uživatelé hlásí, že změna jejich data a času v systémových předvolbách na něco JINÉ, než je jejich aktuální poloha a časové pásmo, dočasně opraví přístup k Mac App Store

Zkontrolujte macOS

Zkontrolujte také, zda existuje aktualizace pro váš macOS. Nejprve zjistěte, jakou verzi váš Mac aktuálně běží.

 1. V nabídce Apple nahoře vlevo vyberte About This Mac. Číslo verze se zobrazí těsně pod názvem MacOS (nebo Mac OS X)
 2. Chcete-li zobrazit číslo sestavení, klikněte na číslo verze. Zobrazí se v závorkách vedle čísla verze

Pokud na vašem Macu není spuštěna nejnovější verze systému macOS, zkuste kliknout na tlačítko Aktualizace softwaru a zjistit, zda se tím otevře App Store. Pokud tomu tak není a váš Mac potřebuje aktualizaci, otevřete prohlížeč podle vašeho výběru a vyhledejte na webu podpory Apple nejnovější combo aktualizaci Apple pro MacOS. Tyto kombinované aktualizace jsou stahovány přímo z Apple bez nutnosti Mac App Store.

Kombinovaná aktualizace?

Kombinovaná aktualizace pro macOS (nebo Mac OS X) obsahuje všechny změny od původního vydání této hlavní verze. V důsledku toho lze kombinovanou aktualizaci použít k aktualizaci z čehokoli ve stejné hlavní verzi.

Někteří lidé raději vždy aktualizují své macOS nebo OS X pomocí stahovaných aktualizací. Jedním z jejich největších důvodů je, že pokud se s předchozí aktualizací operačního systému něco pokazilo, spuštění komba tyto problémy obvykle vymaže. Ve srovnání s tím, že aktualizace prováděné postupně, mohou tyto typy existujících problémů ve vašem Macu ponechat

Odhlaste se z App Store a zkontrolujte zemi

Zkuste se odhlásit z App Store a poté se znovu přihlásit. Na liště nabídek App Store klikněte na Obchod> Odhlásit se. Ukončete aplikaci App Store, znovu spusťte a přihlaste se.

Zkontrolujte také, zda se Mac App Store připojuje k vaší aktuální zemi

 1. Otevřete iTunes a vyberte Účet> Zobrazit můj účet
 2. Napravo od Země / oblasti klikněte na „Změnit zemi nebo oblast“.
 3. Z nabídky „Vyberte zemi nebo region“ vyberte svou novou zemi nebo region
 4. Na stránce Vítejte v iTunes Store klikněte na Pokračovat
 5. Zkontrolujte podmínky a podmínky a přijměte je
 6. Zadejte platební metodu a fakturační adresu

Aktualizace těchto informací změní vaši zemi pro všechny vaše služby Apple pro všechny vaše produkty Apple, včetně iTunes Store, App Store, iBooks Store nebo Mac App Store.

Jak již bylo zmíněno, někteří uživatelé hlásí, že změna jejich data a času v systémových předvolbách na něco JINÉ, než je jejich aktuální poloha a časové pásmo, dočasně opraví přístup do Mac App Store - takže to zkuste také, pokud oprava vašeho regionu Mac App Store nevyřešila problém.

Další kroky pro App Store Blank s macOS Sierra

Krok - 1 Začněte s mezipamětí knihovny

Většina problémů po upgradu souvisí se soubory mezipaměti ve vašem počítači Mac. Otevřete relaci ve Finderu, zadejte „~ / Library / Caches /“ a stiskněte Přejít.

Zobrazí se všechny složky v mezipaměti.

Složky, které vás zajímají k vyřešení těchto problémů, se vztahují k obchodu s aplikacemi.

Vyhledejte následujících pět konkrétních složek:

 • com.apple.appstore
 • skladový účet
 • sady skladů
 • uložené stahování
 • storeinapp

Hlavní soubor je první.

Krok - 2 Zbavte se těchto složek

Přesuňte tyto složky do koše. Nyní můžete bezpečně vymazat dočasné položky ze složek / private / var /. Když restartujete Mac, spustí vestavěné funkce vymazání mezipaměti a podle potřeby odstraní dočasné položky ve složkách / private / var a / var /.

Jediné, co musíte udělat, je restartovat Mac. To by mělo přinést zpět obrazovku vašeho obchodu s aplikacemi se všemi podrobnostmi.

Pokud z nějakého důvodu stále máte problémy s prázdným úložištěm v systému macOS Sierra, restartujte počítač Mac v nouzovém režimu (restartujte a podržte klávesu Shift).

PŘÍBUZNÝ: Jak opravit prázdný obchod s aplikacemi pro iPhone nebo iPad

Tento bezpečný restart provede další aktivity, aby se zbavil dočasných souborů a mezipaměti. Když váš Mac dokončí zavádění do nouzového režimu, pokračujte a restartujte jako obvykle a měl by se o problém postarat. Při řešení problémů souvisejících s macOS běžně začněte se soubory mezipaměti pro související oblast. Zdá se, že to opravuje většinu problémů.

Odeberte neplatné nebo nesprávné certifikáty

Obnovte mezipaměť přijatých certifikátů

 1. Otevřete Vyhledávač> Přejít> Přejít do složky
 2. Do vyhledávací lišty Přejít na složku zadejte / var / db / crls /
 3. Zlikvidujte soubory crlcache.db a ocspcache.db
 4. Na výzvu zadejte heslo správce
 5. Restartujte systém a zkontrolujte, zda App Store funguje

 • Myslím, že můj problém měl něco společného se síťovým nastavením mého počítače Mac. Takže jsem otevřel nastavení sítě, vybral síťový adaptér, klikl na Pokročilé, přešel na kartu Proxy a zrušil zaškrtnutí Automatická konfigurace serveru proxy. To všechno napravilo.
 • Aktualizujte pomocí terminálu! Terminál nainstaluje vaše aktualizace ručně a až budete hotovi, restartujte a znovu zkontrolujte Mac App Store. Takže otevřete Terminál (Aplikace> Nástroje> Terminál) a zadejte: softwareupdate -i -a
 • Zkontrolujte, zda jste přihlášeni k iTunes. Myslel jsem, že jsem již byl přihlášen, ale při pokusu o „zobrazení mého účtu“ jsem byl vyzván k přihlášení. Po přihlášení ukončete iTunes a „vynuceně ukončete“ App Store. Poté znovu podržte klávesu Shift a znovu otevřete App Store. Přestože reset dříve sám nefungoval, fungoval po přihlášení do iTunes
 • Resetujte NVRAM a poté odeberte com.apple.appstore.plist AND com.apple.storeagent.plist a poté restartujte
 • Změnil jsem své časové pásmo na jiné místo, restartoval jsem a poté jsem se vrátil do System Preferences> Date & Time a vybral Nastavit časové pásmo automaticky podle aktuálního umístění. To pro mě udělal trik - Mac App Store se vrátil!
 • Uživatel diskuse Apple našel následující opravu: Seznam posledních 30 dnů aktualizací App Store je v ~ / Library / Application Support / App Store / updatejournal.plist. Po zálohování souboru někde ho otevřete v Xcode nebo v jakékoli jiné aplikaci, která může hierarchicky upravovat soubory XML. V části Kořen >> autoInstalledUpdates je seznam položek začínajících položkou 0. Odstranit položku 0. (Položka, která byla těsně pod ní, se stane novou položkou 0.) Uložit. Otevřete App Store a zkontrolujte aktualizace. Pokud se aktualizace zobrazují, opravili jste to. Pokud ne, vraťte se zpět a odstraňte další položku 0. Opakujte, dokud aktualizace App Store něco neukáže. (V mém případě, když jsem odstranil položku obsahující poslední aktualizaci Numbers.app, App Store začal znovu jednat správně.)
 • Během odstraňování problémů se Safari nemohlo připojit k žádným webovým serverům. To naznačuje, že problém měl něco společného se síťovým nastavením mého počítače Mac. Otevřel jsem nastavení sítě, vybral svůj síťový adaptér, klikl na Pokročilé, přešel na kartu Proxy a zrušil zaškrtnutí Automatická konfigurace serveru proxy. To fungovalo pro mě.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found