Posunutím odemknete nefunguje na iPadu / iPhone

Několik uživatelů uvedlo, že funkce odemknutí snímku buď nefunguje a nereaguje, nebo reaguje velmi pomalu, což znemožňuje vysunutí odemknout zařízení. Několik uživatelů také uvedlo, že tento problém začal po aktualizaci jejich zařízení nebo aplikací.

Posunutím odemknete opravy

Po vyzkoušení každého kroku zkontrolujte, zda se váš problém vyřeší

 • Tvrdě resetujte zařízení stisknutím a podržením tlačítka Spánek / Probuzení (zapnutí / vypnutí) a tlačítka Domů, dokud se nezobrazí logo Apple (ignorujte červený posuvník).
 • Pevně ​​zatlačte na celý rámeček obrazovky; může dojít k uvolnění spojení
 • Někdy tento problém způsobuje vlhkost, zkuste obrazovku a iPhone osušit měkkým savým hadříkem nebo nechejte iPad na chvíli vypnutý
 • Jsou na obrazovce nečistoty nebo prach? Špinavá obrazovka někdy způsobí, že vícedotykový displej přestane správně fungovat (viz tento článek). Zkuste vyčistit obrazovku a zkuste to znovu.
 • Požádejte Siri, aby vám na uzamčené obrazovce otevíral aplikace. Siri je další (tajná) metoda, jak se dostat na domovskou obrazovku. Podržte tlačítko Domů, dokud se Siri nezeptá: „S čím vám mohu pomoci?“ Řekněte Otevřít nastavení, Otevřít poštu atd. A pokud budete vyzváni, zadejte svůj přístupový kód. Jakmile jste v aplikaci, stiskněte Domů.
 • Obnovte ze zálohy v iTunes připojením zařízení k počítači. (Nejprve zálohujte zařízení, přečtěte si tento článek)

Po dosažení domovské stránky zvažte aktualizaci aplikací prostřednictvím obchodu s aplikacemi a iOS na nejnovější verzi pro vaše iDevice. Přejděte do Nastavení> Obecné> Aktualizace softwaru a upgradujte odtud.

Vidíte při pokusu o zasunutí dlouhý obdélníkový rámeček?

Možná máte zapnutou funkci VoiceOver (funkce usnadnění přístupu). Pokud zvýšíte hlasitost zařízení iDevice, řekne vám, na co klepáte na obrazovce? Pokud ano, zkuste trojité kliknutí na tlačítko Domů a zkontrolujte, zda se tím vypne. Jakmile se dostanete na domovskou obrazovku, změňte zástupce přístupnosti tak, že přejdete do Nastavení> Obecné> Přístupnost> Zkratka přístupnosti (vyhledejte tuto položku posunutím úplně dolů.) Změňte trojité kliknutí na něco jiného než VoiceOver.

Pokud trojité kliknutí nefunguje, vypněte VoiceOver

 1. Poklepejte na ikonu Nastavení na domovské stránce
 2. Pomocí tří prstů přejděte dolů do nabídky Obecné a poklepejte na ni
 3. Pomocí tří prstů přejděte dolů do nabídky Usnadnění a poklepejte na ni
 4. Poklepejte na položku nabídky VoiceOver
 5. Vypněte VoiceOver

VoiceOver můžete také vypnout prostřednictvím iTunes. Připojte svůj iPhone k iTunes, klikněte na své zařízení, vyberte panel Souhrn a zvolte Konfigurovat přístupnost. V části Zobrazení vyberte Ani nevypínejte VoiceOver

Příbuzný:

 • iPad Frozen, neodpovídá, jak opravit
 • „Můj iPhone 4 zemřel“; Opravit

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found