Stažení podcastu pro iPhone nefunguje, jak na to

Aplikace Podcast je na iPhonu už nějakou dobu. Ačkoli existuje mnoho úžasných aplikací třetích stran, jako je například Zataženo, mnoho uživatelů stále používá aplikaci Apple, aby si své podcasty užili. Aplikace většinou funguje tak, jak bylo zamýšleno. Existují však případy, kdy narazíte na různé problémy se stahováním podcastů, a je frustrující tyto problémy řešit.

Mezi tyto problémy se stahováním patří problémy s tím, že se podcasty vůbec nestahují k částečnému stahování nebo zaseknutému stahování podcastu.

Stažení podcastu nefunguje: Opravy v akci

Výzvou při řešení problémů souvisejících se stahováním je, že může existovat mnoho důvodů, které by mohly vést k problémům se stahováním počínaje síťovým připojením, sílou signálu, konkrétním dotyčným podcastem, verzí iOS, stavem serverů Apple nebo vadou aplikace.

V tomto článku zdůrazňujeme několik tipů, které vám mohou pomoci vyřešit problémy se stahováním podcastů na vašem iPhone nebo jiném zařízení iOS

10+ tipů, jak si své podcasty stáhnout znovu

 1. První věcí je zajistit, aby obsahové servery Apple fungovaly a ne dolů kvůli údržbě nebo jiným důvodům. Otevřete prohlížeč a zkontrolujte stránku stavu systému Apple. Pokud dojde k výpadku, problémy se stahováním mohou souviset pouze s tímto. Dejte tomu trochu času a zkuste to znovu.
 2. Pokud jste právě začali mít problémy se stahováním podcastů po nejnovější aktualizaci systému iOS, zkuste restartovat iPhone a zjistěte, zda to s problémem pomůže.
 3. Někteří uživatelé zjistili, že resetování nastavení jejich sítě problém vyřeší. Jít do Nastavení> Obecné> Obnovit> Obnovit nastavení sítě. Mějte na paměti, že tato akce odstraní veškerá uložená hesla WiFi, proto je nechte zapsat nebo zpřístupnit pro opětovné zadání.
 4. Klepněte na Nastavení> Podcasty> Stahování epizod. Ujistěte se, že to není nastaveno na Vypnuto a místo toho ukazuje na „Nehrané“.
 5. Zkontrolujte nastavení sítě pro stahování Podcast. Klepněte na Nastavení> Podcasty> NASTAVENÍ PODCASTŮ. Snažíte se stahovat přes mobilní nebo jen wi-fi? Někdy to nastavíme na Pouze stahování na Wi-Fi a máme problémy se stahováním, když wi-fi není k dispozici nebo je velmi slabé.
 6. Toto nastavení můžete přepnout tak, že vypnete Pouze stahování na Wi-fi a použijete mobilní síť pouze k otestování, zda to s vaším problémem pomůže. Tímto způsobem můžete izolovat, pokud se jedná o problém s Wi-Fi.
 7. Změňte DNS pro připojení Wi-Fi a nasměrujte jej na OpenDNS nebo veřejný DNS Google a podívejte se, zda se epizody začnou stahovat. Klepněte na Nastavení> Wi-Fi> Vyberte připojení Wi-fi, které používáte, a klepněte na ikonu „i“ zcela vpravo. Dále přejděte na řádek DNS a upravte jej na 8.8.8.8 & 8.8.4.4 a uložte nastavení. Zkontrolujte, zda to pomáhá s vaší rychlostí Wi-Fi a problémy se stahováním.
 8. Přepínání Režim Letadlo také pomohlo mnoha uživatelům. Přejetím prstem nahoru na obrazovce hlavní aplikace podcast přejdete do ovládacího centra. Přepněte režim Letadlo na ZAPNUTO, počkejte několik sekund a poté jej VYPNĚTE. Zkontrolujte, zda se vaše podcasty začnou stahovat.
 9. Připojte svůj iPhone ke zdroji napájení. Dále klepněte na Nastavení> Podcasty> Synchronizovat podcasty. Zkuste toto nastavení několikrát přepnout do polohy VYPNUTO a ZAPNUTO a mezi přepínači počkejte přibližně 5 sekund. Tato akce někdy pomůže s problémem.
 10. Zavřete aplikaci Podcast a restartujte zařízení iOS. Otevřete aplikaci Podcast a zkuste ji obnovit a zkontrolujte, zda funguje. Pokud na vašem iPhonu nebo iPadu běží iOS 10 a vyšší, můžete ze svého zařízení odstranit aplikaci Podcast a poté ji znovu nainstalovat. Proces mazání a opětovné instalace může někdy vyřešit problém s částečným stahováním. Druhou věcí, která souvisí s částečně staženými / zaseknutými epizodami, je zrušení stahování a restartování.
 11. Poslední možností by bylo obnovit váš iPhone a zkontrolovat, zda problém vyřeší. Obnova je pro mnoho z nás časově náročná. Doporučujeme vám vyzkoušet aplikaci třetí strany, jako je například Zataženo, a před obnovením iPhonu zkontrolujte, zda problémy se stahováním přetrvávají.

Doufáme, že jeden z těchto deseti tipů vám pomůže s tímto frustrujícím problémem. Pokud stále nemáte úspěch, můžete se obrátit na podporu Apple a zjistit, zda vám může pomoci s problémy.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found