Nelze odesílat e-maily, neumožňuje přenos; Opravit

Máte problémy s odesíláním e-mailů bez ohledu na příjemce prostřednictvím iPadu nebo jiného iDevice? Když posíláte e-maily, má to vždy za následek chybovou zprávu „Cannot Send Mail. Do vaší složky k odeslání byla vložena kopie. Příjemce byl serverem odmítnut, protože neumožňuje přenos. “

Pokud ano, nejste sami. V poslední době si mnoho uživatelů iPadu stěžuje, že jejich iPad vůbec neumí posílat e-maily! Naštěstí tato chybová zpráva obvykle znamená, že vaše nastavení serveru odchozí pošty prostě není zcela v pořádku.

Naštěstí pro všechny z nás, kteří se potýkají s tímto problémem, je to opravdu snadné opravit resetováním přihlašovacích údajů pro daný e-mailový účet. Zde je vše, co musíte udělat, abyste mohli opravit, když vaše zařízení nemůže odesílat e-maily!

 • Aktualizujte svůj iOS
  • Zvláště pokud se vám při pokusu o odeslání e-mailu se systémem iOS 11 zobrazí tato chybová zpráva: „Cannot Send Mail. Zpráva byla serverem odmítnuta “
 • Zapnutí a vypnutí režimu Letadlo
 • Zkontrolujte nastavení serveru pro odchozí poštu a ověřte, zda je vaše uživatelské jméno a heslo uvedeno a správné
  • Nezapomeňte zkontrolovat více nastavení serveru příchozí nebo odchozí pošty. Je možné, že jeden z nich nemusí mít vaše správná pověření
 • Vypněte WiFi a odesílejte e-maily pomocí mobilního datového připojení
 • Jít do Nastavení> Hesla a účet nebo Účty a hesla (pro starší iOS vyhledejte Mail nebo Mail, Kontakty, Kalendáře), pak klepněte na Účty> Klepněte na Problematický účet> Klepněte na svou e-mailovou adresu a ověřte informace o svém účtu a informace SMTP pro servery příchozí a odchozí pošty
 • V části Server odchozí pošty SMTP> Primární server přepněte server do polohy VYPNUTO, poté znovu ZAPNUTO a v části Server odchozí pošty vyplňte OBOU uživatelské jméno a heslo. Klepnutím na Hotovo uložte změny
 • Zkontrolujte doporučená nastavení pro váš e-mailový účet pomocí nástroje pro vyhledávání nastavení pošty společnosti Apple. Ověřte, zda se tato nastavení shodují s nastaveními na vašem iDevice. Pokud ne, aktualizujte iDevice ručně
 • Odstraňte problematický e-mailový účet a poté jej přidejte zpět
 • O problému se obraťte na svého poskytovatele pošty a požádejte ho, aby ověřil, že používáte správné nastavení

Proč se mi to děje?

 • Při pokusu o přístup k více e-mailům (nebo e-mailovým účtům) současně
 • Problémy se sítí a problémy s připojením
 • Nastavení serveru odchozí pošty, SMTP nebo primárního serveru e-mailového účtu je nesprávné

Opravy pro iPad Nelze odesílat e-maily

Ruční zadání informací o e-mailovém účtu?

Pokud nastavujete své účty ručně, zkontrolujte, zda máte ve svém iDevice uživatelské jméno a heslo pro nastavení poštovního serveru INCOMING a OUTGOING.

Při ruční konfiguraci účtů musíte dvakrát zadat uživatelské jméno a heslo svého e-mailového účtu - jednou pro příchozí a znovu pro odchozí.

Někdy je nejjednodušší přeinstalovat svůj poštovní účet

Pravděpodobně nejjednodušší opravou je odstranit problémový e-mailový účet a poté jej přidat zpět. Tato malá akce často dělá všechny rozdíly a opravuje malé i velké problémy.

 • Jít do Nastavení> Hesla a účty nebo Účty a hesla> Účty>
 • Klepněte na problematický e-mailový účet a přejděte dolů do sekce „Smazat účet”  
 • Klepněte na zprávu „Odstranit z mého iPhone
 • A poté projděte obvyklým procesem přidání e-mailového účtu prostřednictvímNastavení> Hesla a účty> Účty> Přidat účet

Zkuste smazat obsah e-mailu

Někdy je v samotných e-mailových zprávách něco, co způsobuje problémy.

 • Podívejte se na e-mailové zprávy, které se pokoušíte odeslat, když tento problém začal
 • Odstraňte VŠECHNY text, obrázky, přílohy atd. Z textu, včetně všech přeposlaných vláken a informací o zprávách v e-mailovém řetězci. Odeberte vše, dokud nebudete mít pouze prázdný e-mailový obsah
 • Poté zadejte, co chcete odeslat, a zkuste to odeslat!
 • Pokud to funguje, něco v obsahu e-mailu způsobilo problém

Podívejte se na Nastavení SMTP

Krok - 1 Nastavení

Přejděte do Nastavení iPhonu nebo iPadu a vyberte Účty a hesla (pro starší iOS hledejte Mail nebo Mail, Kontakty, Kalendáře)

Krok - 2 E-mailový účet

Klepněte na e-mailový účet, se kterým máte problémy, jak je uvedeno níže.

Krok - 3 Na této další obrazovce klepněte na Účet

Krok - 4 PŘIDEJTE SVÉ ID

Na této obrazovce znovu zadejte své ID E-MAILU a heslo související s vaším účtem a klepněte na Hotovo. Ujistěte se, že používáte celé ID e-mailu, například [chráněno e-mailem]. Ujistěte se, že jste zadali své uživatelské jméno a heslo a že je správné, i když je heslo uvedeno jako volitelné.

Krok - 5 Zkontrolujte nastavení serveru SMTP

Na obrazovce Informace o účtu klikněte na SMTP. Když přejdete na další obrazovku, měli byste vidět server SMTP pod PRIMÁRNÍM SERVEREM jako „Zapnuto“.

Krok - 6 SMTP SERVER

Pokud server SMTP není zapnutý, klepněte na tlačítko serveru a zapněte jej na další obrazovce. Vyplňte nepovinné oblasti pro jméno a heslo.

A ujistěte se, že vaše uživatelské jméno a heslo jsou správné a přidané v sekci Server odchozí pošty.

Dále se ujistěte, že je zapnutá možnost Použít SSL a zda je Ověřování nastaveno na Heslo. Nezapomeňte klepnutím na Hotovo v horní části obrazovky uložit změny!

Zadejte své uživatelské jméno a heslo pro OBOU server pro odchozí poštu i pro server pro příchozí poštu.

Když nastavujete většinu e-mailových účtů, zadáte své uživatelské jméno a heslo dvakrát, jednou pro příchozí server SMTP a znovu pro odchozí server SMTP.

Z pravidla existují výjimky, včetně Microsoft Exchange a iCloud. Většina ostatních poskytovatelů internetových služeb a poskytovatelů e-mailů vyžaduje, abyste tyto informace zadali dvakrát.

Krok - 7 Vypněte iPhone nebo iPad a zkuste e-mail znovu

To by mělo vyřešit problém související s chybou, ke které dochází.

Pokud se tím problém nevyřeší, doporučujeme odstranit e-mailový účet ze zařízení a znovu jej vytvořit. Pokud je váš účet aktivní, nepřijdete o žádné e-maily, které máte ve složkách pošty.

Odstranit e-mailový účet a přidat ručně

Po odebrání účtu z výchozí aplikace Mail prostřednictvím Nastavení> Hesla a účty, musíte jej přidat ručně pomocí možnosti Jiné na obrazovce výběru účtu.

Po zobrazení výzvy zadejte svůj e-mailový účet pomocí nastavení IMAP (tyto informace získáte od svého poskytovatele e-mailu.

Jakmile přidáte svůj účet s tímto nastavením, vaše e-maily by měly začít přicházet.

Pro poštovní účty AOL

 1. Jít do Nastavení> Hesla a účty nebo Účty a hesla (nebo Mail pro starší iOS)> Účty> Klepněte na svůj e-mailový účet AOL v seznamu
 2. Klepněte na svou e-mailovou adresu AOL v horní části stránky
 3. Vyberte SMTP z Informace o účtu
 4. Na stránce SMPT vyberte SMTP
 5. Zkontrolujte, zda je server zapnutý
 6. Ověřte, zda je název hostitele smtp.aol.com
 7. Zkontrolujte, zda je vaše uživatelské jméno a heslo správné
 8. Nastavte ověřování na heslo
 9. Ověřte, že port serveru je 587

Pořád nefunguje?

Pokud váš účet stále způsobuje problémy a tato chybová zpráva se vám zobrazuje i nadále, obraťte se na svého poskytovatele e-mailu a požádejte ho o potvrzení nastavení, které používáte, včetně názvu hostitele, uživatelského jména, nastavení serveru, informací o portu a způsobu ověření vašeho zařízení. váš účet (obvykle vaše heslo, ale může to být něco jiného.)

Tipy pro čtenáře

 • Přestože je nastavení poštovního serveru pro uživatelské jméno a heslo nepovinné, nejsou volitelné! Nezapomeňte zadat svou úplnou e-mailovou adresu jako své uživatelské jméno A své e-mailové heslo
 • Jeden čtenář zjistil, že vypnutí primárního serveru e-mailu problém vyřešilo a veškerá odchozí pošta byla odeslána správně. Další variantou, kterou iFolks považují za úspěšnou, je vypnutí primárního serveru a zapnutí jednotlivých serverů
 • Zkontrolujte nastavení serveru odchozí pošty. ujistěte se, že je tam vaše uživatelské jméno a heslo. V systému iOS 11 přejděte do nastavení> účty a hesla> váš e-mailový účet> účet> server odchozí pošty a klepněte na název serveru vedle SMTP. Pak se podívejte na primární server a ujistěte se, že je zadáno a opraveno vaše uživatelské jméno a heslo (i když říká, že heslo je volitelné!)
 • Pokud váš poskytovatel e-mailu neumožňuje zabezpečené připojení k SMTP, použijte pro odchozí e-mail server SMTP vašeho mobilního operátora
  • Konkrétní informace získáte u svého přepravce
 • Vypnout Zvýšit úroveň nabídky. Přejděte do Nastavení> Pošta> Přejděte dolů na „Zvýšit úroveň nabídky“> Přepnout na VYPNUTO

Pokud problémy přetrvávají, doporučujeme vám se poradit se svým poskytovatelem e-mailových služeb nebo s podporou Apple.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found