Jak odblokovat číslo na iPhonu, iPadu nebo iPodu

Nedostáváte hovory, o kterých si myslíte, že byste měli být? Náhodně jste někoho zablokovali a teď se divíte, jak někoho odblokujete na svém iPhone? Nebo byl blok možná úmyslný, ale nyní se věci uklidnily a jste připraveni znovu přijímat hovory. Ať už máte jakýkoli důvod, dnes chcete odblokovat číslo na iPhone.

Dobrou zprávou je, že odblokovat někoho (číslo, e-mail atd.) Na vašem iPhone je opravdu snadné!

Když odblokujete kontakt, telefonní číslo nebo e-mail od přístupu k zařízení iPhone, iPad nebo iPod touch, všechny telefonní hovory, FaceTime a zprávy se vrátí do normálu.

Pro lidi, kteří hledají, jak blokovat čísla, si přečtěte tento článek.

Pojďme na to!

Odblokujte telefonní číslo (nebo e-mail) na svém iPhone

 1. Otevřeno Nastavení> Telefonní aplikace
  1. Můžete také otevřít Nastavení> Zprávy nebo Nastavení> FaceTime
 2. Klepněte na Blokované kontakty nebo pro starší iOS otevřete blokování hovorů a identifikaci a otevřete seznam blokovaných kontaktů
 3. Vyberte Upravit v pravém horním rohu a stiskněte znaménko minus vedle čísla nebo e-mailu, který chcete odblokovat
  1. Nebo vyberte položku a přejeďte doleva na konkrétní číslo / e-mail
 4. Klepněte na Odblokovat
 5. Opakujte pro každý kontakt, číslo nebo e-mail, který chcete odblokovat
 6. Stisknutím Hotovo v pravém horním rohu tyto změny uložíte

A je to!

Lidi můžete také odblokovat vyhledáním jejich čísla nebo e-mailu v seznamech posledních hovorů a textových zpráv

 • Vyberte informační tlačítko „i“
 • Klepněte na jejich jméno
 • Vyberte Odblokovat tohoto volajícího

Zkontrolujte, zda umlčujete neznámé volající

Pokud nepřijímáte hovory od poskytovatelů služeb a jiných podniků, můžete je nechat ztišit.

Počínaje iOS13 společnost Apple přidala funkci, která automaticky umlčí volající z čísla, které nebylo rozpoznáno nebo známé.

Tato funkce je navržena tak, aby umlčovala spam a robocall a odesílala tyto hovory přímo do hlasové schránky. Zdá se však, že tato funkce někdy blokuje hovory, které skutečně potřebujeme, například hovory z naší zubní ordinace, lékařů a dalších poskytovatelů služeb.

Jak vypnout automatické umlčování hovorů

 • Jít do Nastavení> Telefon
 • Přejděte dolů a vypněte Ztišení neznámých volajících

Nevidíte žádné blokované číslo nebo kontakty?

Pokud v sekci Blokování a identifikace hovorů nebo Blokováno ve Zprávách a FaceTime nic nenajdete, možná blokujete na úrovni operátora.

Většina společností poskytujících mobilní telefony nabízí způsob blokování příchozích telefonních čísel.

Obvykle je tato služba dodatečným měsíčním poplatkem, proto zkontrolujte svůj nejnovější účet a ověřte, zda máte tuto službu blokování jako doplněk.

V takovém případě se obraťte na svou mobilní telefonní společnost nebo navštivte stránku podpory online účtu, kde najdete pokyny, jak odblokovat čísla prostřednictvím jejich systému. U každé mobilní společnosti je to jiné, takže je nejlepší zjistit to ze zdroje.

V současné době v USA nabízí společnost Verizon bezplatnou službu Blokování hovorů a zpráv, která se na vašem účtu nezobrazí. Dočasně blokuje až 5 kontaktů, včetně hovorů a textových zpráv po dobu 90 dnů. Po 90 dnech platnost bloků vyprší.

Jaký je rozdíl mezi blokováním operátorů a iPhone?

Blokování čísla z iPhonu nebo iPadu odmítne přijímat hovory nebo textové zprávy na tomto zařízení.

Když zablokujete kontakt s vaším operátorem, zastaví se kontakt (telefonní číslo, e-mail atd.), Aby vás kontaktoval na úrovni účtu. Jakmile je číslo atd. Na vaší straně zablokováno prostřednictvím operátora, neměli byste dostávat žádný typ oznámení o kontaktu.

Stále blokovaní volající zanechávají zprávy?

Protože váš iPhone odmítá pouze příchozí blokované hovory, bude směrován přímo do vaší hlasové schránky.

Když zablokujete kontakty pomocí iPhonu (pomocí iOS), volající mohou i nadále zanechávat hlasové zprávy - pouze procházejí vmaily bez vyzvánění.

Když blokujete telefonní čísla prostřednictvím svého operátora, jsou tyto blokované hovory zcela zakázány. Volající tedy nemohou vůbec zanechávat hlasové zprávy nebo se k vám dostat!

Co se stane, když na svém iPhone zablokuji číslo?

Když zablokujete telefonní číslo nebo kontakt, mohou i nadále zanechat hlasovou schránku, ale nedostáváte žádná oznámení. Zprávy od blokovaných kontaktů by neměly být doručovány.

Zajímá vás, zda blokované kontakty vědí, že jste je zablokovali?

Když zablokujete kontakt prostřednictvím svého iPhone (nikoli vašeho operátora), kontakt nedostane oznámení, že byl hovor nebo zpráva zablokována.

Takže ne, blokovaní lidé neví, že jste je zablokovali - alespoň na začátku. Jakmile blokovaná osoba několikrát zavolá a všimne si, že vždy jde přímo do hlasové schránky, pravděpodobně na to přijde.

Pokud zablokujete číslo prostřednictvím svého operátora, zablokované kontakty obdrží zprávu nebo záznam, který jim sdělí, že nepřijímáte jejich hovory, a omezili je na ně jako vlastníka účtu.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found