Aplikace iMessage se nesynchronizuje mezi všemi zařízeními: iPhone, iPad nebo iPod Touch; opravit

Když odesíláte nebo přijímáte zprávu na svém iPhone, měla by se objevit také na hodinkách, Macu nebo jiném iDevice. Někdy se však zdá, že naše iPhony, Apple Watch, Mac a další iDevices nesynchronizují zprávy správně. Máte problém s tím, že se iMessage nesynchronizuje na všech zařízeních.

Teoreticky by se služba iMessage měla synchronizovat mezi všemi vašimi zařízeními, která používají stejné Apple ID, včetně iPhonu, iPadu, Macu a Apple Watch. Vaše SMS a iMessage by se měly zobrazovat na každém připojeném zařízení a všechny vaše konverzace se okamžitě synchronizují a aktualizují. Zprávy Apple by měly být bezproblémovým zážitkem. Upgrade vašeho iOS, macOS nebo watch OS by neměl mít vliv na synchronizaci vašich zpráv a iMessages. Ale život není dokonalý! Někteří čtenáři uvádějí, že po upgradu se jejich zprávy iMessages již mezi zařízeními nesynchronizují.

Někdy věci nejdou podle očekávání

iMessage obsahuje funkce, které vám umožní spustit vlákno zpráv na jednom zařízení a pokračovat v této zprávě na jiném zařízení pomocí stejného Apple ID. Když věci fungují perfektně, Apple synchronizuje vaše konverzace napříč všemi. Vše, co potřebujete, je nastavit účet iMessage každého počítače Mac nebo zařízení na stejné Apple ID. Několik uživatelů nám však říká, že iMessage se nesynchronizuje na všech zařízeních. Pokud se vaše iMesssage nesynchronizuje, vyzkoušejte tyto opravy, dokud problém nevyřešíte:

Základy

 • iDevices: Jít do Nastavení> Zprávy a zapněte iMessage
 • Mac: Otevřete aplikaci Zprávy. Vybrat Zprávy> Předvolby> Účty av seznamu Účty vyberte iMessage. Zkontrolujte, zda je vaše Apple ID povoleno a zda je zaškrtnuto políčko

Zkontrolujte některá nastavení

 1. Ověřte, že vaše iDevice, Apple Watch a Mac používají Stejné Apple ID
 2. Zkontrolujte, zda je vaše číslo na iPhonu aktivní
 3. Zkontrolujte, zda váš Mac používá vaše číslo iPhone pod Zprávy najdete na adrese:

Povolte předávání na svých zařízeních.

 • Zařízení iOS: Jít do Nastavení> Obecné> Předání a přepnutí do polohy ZAPNUTO
 • Apple Watch: Přejděte na spárovaný iPhone a otevřete aplikaci Watch. Klepněte na Moje hodinky> Obecné> Povolit předání a zapnout
 • Mac: Vybrat Nabídka Apple> Předvolby systému> Obecné a ZAPNĚTE Povolit předávání mezi tímto počítačem Mac a zařízeními iCloud

Handoff je funkce společnosti Apple, která vám umožní pokračovat v práci na jednom zařízení, kde jste přestali na jiném.Funguje to pouze při přihlášení do iCloudu pomocí stejného Apple ID na všech vašich zařízeních a počítačích. Kromě toho musí mít vaše zařízení zapnutý Bluetooth a musí být ve vzájemném dosahu BT (přibližně 10 metrů nebo 30 stop).

Požadavky

Ujistěte se, že máte platné mobilní nebo datové připojení WiFi. Zkontrolujte, zda je služba iMessage zapnutá (Nastavení> Zprávas.)

Znovu aktivovat

Je důležité aktivovat službu iMessage na všech zařízeních iOS a počítačích se stejným Apple ID. Pokud jste již službu iMessage aktivovali, klepněte na Nastavení> Zprávas pak vypněte iMessagE. Odtud otevřete klepnutím na aplikaci Zprávy na domovské obrazovce a znovu se přihlaste pomocí svého Apple ID pro aktivaci služby iMessage.

Aktualizujte nastavení

Tato konkrétní oprava pomáhá synchronizovat problémy, pokud chcete synchronizovat mezi iPhone a jinými zařízeními iDevices (iPad nebo iPod Touch). Dokončete tento proces na každém iOS zařízení, které máte. Klepněte na Nastavení> Zprávy> Odeslat a přijmout. Toto nastavení je ve výchozím nastavení číslo vašeho mobilního telefonu na vašem iPhone. Podívejte se do části Můžete být osloveni službou iMessage At a zkontrolujte, zda je uvedená e-mailová adresa stejná jako na všech ostatních zařízeních. Pokud ne, přidejte stejnou e-mailovou adresu na všechna zařízení jako jiné. A pokud není uveden žádný e-mail, přidejte jej. V tomto nastavení ověřte, zda je Apple ID skutečně správné.

Dále na stejném místě ( Nastavení> Zprávy> Odeslat a přijmout) Ujistěte se, že se vaše iPhone číslo zobrazuje jako Šedá A Tikaná položka. Občas se vaše iPhone číslo uvolní.

Pokud vaše číslo není zaškrtnuto, vaše aplikace Zprávy se nepřipojuje k serverům iMessage.Musíte jej tedy vypnout a znovu zapnout, což umožní aplikaci iMessage restartovat a znovu se připojit k serverům iMessages společnosti Apple. Jít do Nastavení> Zprávy> iMessage a vypněte a znovu zapněte. Tato akce donutí váš iPhone znovu projít aktivačním procesem.

Další opravy

 • Někteří čtenáři nám to říkají odstraněním vláken iMessages tento problém vyřešíte. Takže přemýšlejte o smazání starých vláken zpráv na všech zařízeních iDevices, Mac a Apple Watch, abyste synchronizovali více produktů Apple s vaším Apple ID. V závislosti na tom, kolik těchto textů chcete nebo potřebujete, zkuste tento krok, když vám to dává největší smysl
 • Může také pomoci změna alternativ e-mailu Nastavení> Zprávy> Odeslat a přijmoutv části Můžete být dosažitelní aplikací iMessage At a zahájit novou konverzaci od

Odhlaste se z Apple ID na všech zařízeních iDevices a Mac

 1. Nejprve se přihlaste na Macu
  1. Zakázat iPhone číslo pod Zprávy najdete na adrese:
  2. Ručně zadejte své číslo iPhone do nové zprávy a odešlete
 2. Zkontrolujte, zda váš iPhone obsahuje tyto zprávy a odešlete odpověď
 3. Nyní povolte své číslo iPhone na počítači Mac
 4. Jít do Nastavení> Zprávy> Odeslat a přijmout a přihlaste se pomocí svého Apple ID

Proč se neodstraní synchronizace zpráv?

Dělá to perfektní, že když tuto zprávu smažete na iPhonu (nebo na Macu, Apple Watch, iPadu atd.), Měl by se také automaticky smazat na všech ostatních zařízeních. O tom je synchronizace - je to tak? Bohužel, s aplikacemi iMessage a Messages od Apple a vašimi produkty připojenými k Apple ID se NESMÍ synchronizovat napříč všemi zařízeními. Ve skutečnosti mazání textů (iMessage nebo SMS) POUZE funguje lokálně na konkrétním zařízení.

iMessages nejsou synchronizovány, jsou doručovány!

Synchronizace napříč všemi zařízeními pro aplikaci Zprávy a iMessage ve skutečnosti znamená zobrazení na všech zařízeních. To znamená, že všechny texty SMS a zprávy iMessage jsou odesílány na všechna vaše připojená zařízení a počítače Mac, ale v současné době neexistuje žádná metoda, která by detekovala smazání zprávy a hlásila ji zpět do systému, aby všechna vaše zařízení mazala zprávy automaticky. V důsledku toho musíte odstranit texty z každého zařízení nebo počítače Mac samostatně. Pro ty iFolks s Apple Watches je to opravdová bolest, protože v současné době neexistuje způsob, jak odstranit více zpráv - smažete jednu zprávu najednou. Plýtvání v reálném čase!

iMessage se navzájem nesynchronizují přes iCloud. Pokud si všimnete, pro Zprávy neexistuje žádné nastavení iCloudu. iMessages používají vaše Apple ID, ale to je vše. Každý produkt Apple, který vlastníte, generuje jedinečný přihlašovací klíč (na základě sériového čísla vašeho zařízení), který šifruje jeho zprávy, takže jsou při přenosu zabezpečené. Apple neukládá kopii tohoto klíče na iCloud; existuje pouze lokálně v zařízení.

Když tedy odesíláte nebo přijímáte zprávy, servery iMessages společnosti Apple posílají vaše texty na všechna připojená zařízení, dokud je nepřijmou. Stručně řečeno, servery iMessages kopírují vaše zprávy, dokud se kopie nedoručí každému zařízení připojenému k Apple ID. Mezi žádnou z těchto kopií neexistuje žádná souvislost, takže neexistuje způsob, jak zjistit, zda jste na jedné z nich smazali text.

iMessage jsou šifrovány end-to-end. Zálohují se jako součást záloh iCloud nebo iTunes každého zařízení. A pouze vaše zařízení ukládají všechny vaše zprávy lokálně bez šifrování. Když jsou však texty přenášeny z jednoho zařízení do druhého, jsou šifrovány, aby je Apple nemohl číst. Tato opatření jsou zavedena za účelem ochrany vašeho soukromí.

Čištění našich digitálních domů je bolest!

Pro synchronizaci s iMessage jste připojili všechna svá zařízení a počítače Mac. Když odesíláte nebo přijímáte zprávy, každé zařízení tyto konverzace zobrazí a aktualizuje. Ale poté, co smažete konverzaci, musíte odstranit každé textové vlákno ze všech zařízení, jeden po druhém a ručně!

Pro mnoho z nás je veškerá tato manuální práce příliš velká bolest. Je frustrující zjistit, že vaše aplikace Zpráva je plná starých konverzací, reklam, haraburdí a dalších slepých uliček na vašem iPhone, Macu, Apple Watch, iPadu nebo iPodu touch. Jediným způsobem, jak vyčistit dům, je provést každé zařízení a mazat texty jeden po druhém.

Pro mnohé je to rozbíjející obchod. Je příliš mnoho práce s povolením Zpráv na všech vašich připojených zařízeních! Díky tomu jsou produkty jako Apple Watch sakra mnohem méně lákavé.

Co mohu dělat?

Pokud vás některý z vašich produktů nebo operačních systémů Apple frustruje, dejte jim vědět! Pošlete zpětnou vazbu přímo společnosti Apple a dejte jim vědět, co byste chtěli změnit a proč. Pokud jste tedy nemocní a unavení z toho, že musíte mazat stejnou zprávu na každém zařízení, informujte o tom společnost Apple.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found