iCloud: Byl aktivován maximální počet bezplatných účtů (Q&A)

Otázka: Nemohu se přihlásit na iCloud! Zobrazuje se mi „V telefonu byl aktivován maximální počet bezplatných účtů“ a nyní se nemohu přihlásit do telefonu, protože se mi zobrazuje tato zpráva.

Pokusil jsem se vytvořit účet iCloud na svém iPhone, ale dostal jsem tuto zprávu o maximálním počtu bezplatných účtů. Může někdo pomoci! Co to znamená?

Odpověď: Apple omezuje uživatele na 3 účty iCloud, což znamená, že na každém zařízení iDevice můžete vytvořit pouze tři účty iCloud. Tato chyba se zobrazí při pokusu o vytvoření čtvrtého účtu iCloud ve vašem zařízení iDevice (iPad, iPod nebo iPhone.)

Apple bohužel v současné době omezuje každý ze svých iPhonů, iPadů nebo iPodů na maximální počet bezplatných účtů na zařízení, což znamená, že na libovolném iDevice nelze vytvořit více než 3 účty iCloud.

Libovolný jeden iDevice vytvoří až maximálně tři účty iCloud a tyto účty jsou propojeny s hardwarem vaší iDevice, nikoli s vaším účtem Apple ID.

Tento limit zásad znamená, že omezení je připojeno k samotné iDevice. Takže vy (ani nikdo jiný) nikdy nemůžete vytvořit jiný účet iCloud na konkrétním iPhone nebo iDevice.

A žádný tovární reset ani žádný jiný reset tuto skutečnost nemění!

Je to tvrdé pravidlo společnosti Apple, takže tento stanovený limit neexistuje. Pokud jste vy nebo někdo jiný již vytvořil všechny tři účty iCloud, nemůžete pomocí tohoto konkrétního zařízení vytvořit další účet iCloud.

Na počítačích Mac však neexistuje žádný maximální limit, takže si můžete v počítači Apple bez problémů vytvořit nové Apple ID a účty iCloud!

Související články

  • Jak se zaregistrovat na iCloud
  • iCloud je v nastavení, jak opravit, zašedlý
  • Záložní zpráva na iCloudu nezmizí; opravit

Proč nemohu na svém zařízení vytvořit další účet iCloud?

K této problémové a chybové zprávě dochází, když se pokusíte přihlásit k účtu iCloud pomocí Apple ID, které mádosud nebyl vytvořen účet iCloud na zařízení, které dříve vytvořilo tři účty iCloud.

Jakmile zařízení vytvoří celkem tři účty iCloud, nemůže již nikdy vytvářet.

Musíme tedy vytvořit účet iCloud pro Apple ID na jiném zařízení!

Nejste si jisti, jestli už máte k vaší e-mailové adrese přidružené ID Apple?

Chcete-li zjistit, zda jste dříve vytvořili Apple ID se svou aktuální e-mailovou adresou, použijte kontrolní nástroj společnosti Apple.

Jednoduše zadejte své křestní jméno a příjmení a svou e-mailovou adresu a poté zkontrolujte, zda již máte k tomuto e-mailu přidružené ID Apple.

Pokud ne, zobrazí se zpráva, že nenalezeno Apple ID.

Pokud Apple najde přidružené Apple ID, zobrazí toto Apple ID a klepněte na tlačítko Přejděte na svůj účet. Odtud zadáte toto Apple ID a heslo - a pokud jste heslo zapomněli, klepněte na tuto možnost Zapomněli jste Apple ID nebo heslo?

Poté podle těchto pokynů obnovte heslo svého Apple ID.

Jak odstraním maximální počet bezplatných účtů aktivovaných v zařízení iPhone?

Obnovení nebo resetování zařízení iDevice to však bohužel nemění.

Toto období chybové zprávy nemůžete obejít!

  • Máte na výběr buď znovu použít jeden z účtů, které jste dříve vytvořili, nebo vytvořit nový účet iCloud na jiném iDevice nebo Mac.
  • Doporučujeme vytvořit další účet iCloud pomocí počítače Mac nebo jiný iDevice.Vytvoření účtu pomocí počítače se systémem Windows často NEFUNGUJE - lepší je používat produkt Apple (Mac nebo iDevice).
  • Jakmile vytvoříte nový účet iCloud s jiným iDevice nebo Mac, můžete se k němu přihlásit na svém iPhonu nebo dotyčné iDevice (ten, který k němu již má přidružené tři účty iCloud.)

Není problém se přihlásit k existujícím účtům iCloud!

Na tomto zařízení iDevice prostě nemůžete vytvořit žádné nové účty iCloud

Pokračujte a vytvořte si účet iCloud na jiném iDevice nebo Macu, odstraňte svůj aktuální účet iCloud zaregistrovaný na vašem iPhone a přihlaste se k účtu, který jste právě vytvořili na Macu nebo jiném iDevice.

Zabalit to

Je smutné, že nemůžete deaktivovat žádné zařízení iCloud vytvořené na iPhonu, iPadu nebo iPodu Touch, i když je nepoužíváte (nebo to byl účet předchozího vlastníka).

Je to proto, že tento maximální počet je vázán spíše na samotné zařízení - hardware - než na kteréhokoli jiného uživatele.

Každé jedno zařízení může za celou dobu POUZE vytvořit tři účty iCloud.

A neexistuje způsob, jak to změnit nebo otřít břidlici do čista.

Existují však možnosti, jak získat nové účty iCloud. Místo toho, abyste si na svém aktuálním zařízení vytvořili účet iCloud, založte si jej na Macu nebo iOS zařízení přítele / člena rodiny - prostřednictvím počítače se systémem Windows nebo zařízení Android to nemůžete udělat.

Jakmile nastavíte tento nový účet iCloud, přihlaste se pomocí svých nových přihlašovacích údajů Apple ID v zařízení a můžete vyrazit.

Tipy pro čtenáře

  • Místo přímého přihlášení do Nastavení zkuste použít App Store. Otevřete aplikaci App Store, vyhledejte bezplatnou aplikaci a stiskněte tlačítko ZÍSKAT. To by vás mělo vyzvat k zadání Apple ID, vyberte odkaz a vytvořte nové Apple ID pod zadávacími poli pro vaše uživatelské jméno a heslo pro Apple ID. Poté postupujte podle pokynů k vytvoření nového Apple ID! Poté tyto podrobnosti zadejte do aplikace Nastavení iPhone
  • Použijte jiný iPhone (nebo iPad) a přihlaste se pomocí svého účtu iCloud. Dejte tomu pár minut. Poté se přihlaste k zařízení, které vám neumožňovalo přihlášení. Fungovalo to pro mě!
  • Pokud se zobrazí zpráva „maximální počet bezplatných účtů“, měli byste se pokusit přihlásit na stránku nastavení iCloud pomocí existujícího (ne nového) Apple ID. Nebo si vytvořte účet iCloud na jiném zařízení nebo počítači a poté se k němu přihlaste na zařízení, kde se zobrazí zpráva. Chcete-li aktivovat účet iCloud, musíte se přihlásit na zařízení Apple nebo počítači

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found