Žádný zvuk na iPhone 6S, jak to opravit!

Když společnost Apple vydala vlajkovou loď iPhone 6S, obsahovala spoustu hardwarových a softwarových změn. Mezi významné funkce patřily Live Photos, 3D Touch a vylepšená kamera a vylepšená Siri. Mnoho uživatelů bohužel zveřejnilo, že na iPhonu nemají žádný zvuk. Oprava problémů se zvukem souvisejících s iPhone je jednou z našich často kladených otázek, takže majitelé iPhone 6S rozhodně nejsou sami.

Související články

  • Problémy se zvukem AirPod
  • Zvuk iPadu nefunguje? Opravy
  • Problémy s hlasitostí na iPhone

Žádný zvuk na iPhone, co se děje?

Může to být problém se softwarem, tvrdý problém nebo některá skrytá nastavení v Apple, která mohou způsobit tento problém. Než plánujete vzít svůj iPhone do Apple Store, důrazně vám doporučujeme zkontrolovat Obecné řešení problémů. Zde je návod, jak vyřešit „Žádný problém se zvukem“ na vašem iPhone 6S. Většinu problémů lze vyřešit změnami nastavení. Pokud jste již v iPhonu zkontrolovali nastavení hlasitosti, můžete prozkoumat několik dalších oblastí.

Ačkoli je článek napsán s ohledem na iPhone 6S, níže uvedená doporučení nemusí být nutně jedinečná pro tento model. Pokud jste problémy se zvukem u iPhonu nebo iPadu Pokračujte ve čtení článku.

Ztlumit přepínač

Přepínač ztlumení je umístěn na levé straně iPhonu a někdy jej lidé omylem zapnou, což povede k tomuto problému. Nejprve se tedy ujistěte, že jste nezapnuli ztlumení z levé strany. Pokud je tlačítko na spodní straně a vidíte oranžovou čáru, znamená to, že jste na svém iPhone ztlumili zvuk. Nezapomeňte zkontrolovat úroveň hlasitosti na vašem iPhone 6S. Úroveň hlasitosti můžete ovládat pomocí tlačítek hlasitosti umístěných těsně pod tlačítkem ztlumení.

zdroj: jablko

Bluetooth vypnutý

Tato oprava je pro všechny uživatele, kteří používají náhlavní soupravu Bluetooth se svým iPhone 6S. Pokud jste nikdy nepoužívali reproduktor Bluetooth nebo náhlavní soupravu, můžete toto řešení přeskočit. Jinak přejděte na Nastavení a klikněte na Bluetooth, zde najdete všechna zařízení připojená k vašemu iPhone 6S. Nejjednodušší je vypnout Bluetooth.

Nerušit

Přestože Nerušit je velmi užitečná funkce, někdy to může být problematické. Když je povoleno Nerušit, uvidíte v horní liště na vašem iPhone malý znak měsíce a na vašem iPhone nebudete slyšet žádný zvuk. Jednoduše přejeďte prstem zdola na vašem iPhone 6S a otevře se Control Center. Kliknutím na znamení měsíce vypněte režim Nerušit. Podle našich zkušeností jsme to shledali jako hlavní problém. Lidé to nějak zapnou a mají tendenci zapomínat. Výsledkem je, že se nezobrazí všechny vaše hovory, upozornění iMessage a volání FaceTime.

Nerušit můžete na svém iPhone ovládat také ručně. Přejít na Nastavení a klikněte na Nerušit. Zde upravíte všechna nastavení režimu Nerušit. Ujistěte se, že všechna nastavení odpovídají vašim požadavkům.

Zkontrolujte nastavení oznámení v zařízení:

Pokud neslyšíte žádné zvuky pro různá upozornění, například volání, textové zprávy nebo oznámení z aplikace, zkontrolujte nastavení oznámení pro konkrétní aplikaci. V tomto příkladu; zobrazujeme nastavení hovorů, můžete také zkontrolovat nastavení zpráv nebo oznámení z jiných aplikací.

Jít do Nastavení, přejděte dolů a klepněte na Oznámení

Zde uvidíte všechny aplikace na vašem iPhone 6S. Když kontrolujeme nastavení hovorů, klepněte na Telefon

Na další obrazovce se ujistěte, že jste povolili oznámení z této aplikace, a můžete také nastavit Zvuky pro tuto aplikaci.

Problémy s hardwarem

Pokud jsou všechna výše uvedená nastavení v pořádku, budete možná muset zkontrolovat reproduktory. Reproduktory na iPhone 6S jsou umístěny na spodní straně hned vedle nabíjecího portu. Ujistěte se, že v reproduktoru nejsou žádné nečistoty.

Můžete si vzít iPhone 6S do nejbližšího App Store a nechat si ho zkontrolovat. Právě teď by měl být váš iPhone 6S v záruce. Budou vám tedy moci pomoci s jakýmikoli problémy souvisejícími s hardwarem.

Můžete také prozkoumat naše další články, které obsahují tipy týkající se starších iDevices:

Problémy se zvukem iPhone 6

Tlačítka hlasitosti iPhone nefungují

Dejte nám vědět, pokud jste byli schopni vyřešit problémy spojené se zvukem na vašem iPhone nebo iPad jinými inovativními způsoby. Neváhejte se podělit o své komentáře.

Poslední příspěvky