Zakázání hlasového ovládání na vašem iPhone, How-To

Počínaje iOS 10 se uživatelé museli setkat s mnoha problémy s funkcí hlasového ovládání na svém iPhone. Uživatelé měli s touto funkcí vždy problémy, jako například náhodné vytáčení na iPhonu.

Někteří uživatelé zjistili, že když omylem přidržíte tlačítko Domů příliš dlouho, vydá hlasitý pingový zvuk a vyvolá hlasové ovládání. Řešení použitá v systému iOS 10 nebyla užitečná, protože když jste vypnuli hlasové ovládání, stále povolilo Siri na vašem iPhone. Poté jste museli změnit heslo Siri nebo jazykové možnosti, abyste přepracovali potenciální řešení.

Populárním řešením pro ty, kteří nepoužívají iOS 10.2, byla změna jazyka pro Siri.

Klepněte na Nastavení -> Siri. Povolte Siri a poté změňte jazyk na „hebrejsky“. Vypněte Siri. Pokud jste příliš dlouho stiskli tlačítko Domů, hlasové vytáčení by se nestalo.

Úplně deaktivujte hlasové ovládání pomocí iOS 10.2

Se zavedením iOS 10.2 společnost Apple konečně poskytla způsob, jak konečně vyřešit tento nepříjemný problém. Nyní můžete hlasové ovládání zcela deaktivovat bez jakýchkoli řešení.

Za tímto účelem

  1. Klepněte na Nastavení> Obecné
  2. Vyberte Usnadnění následované tlačítkem Domů
  3. Zde vypněte možnost „Stisknutím a podržením vyslovíte“

To bylo pro uživatele iPhonu 7 velmi nepříjemné, protože tlačítko Domů na iPhonu 7 již není dotykovým tlačítkem. Pokud byste jej stiskli příliš silně nebo příliš, vyvolalo by to hlasové ovládání.

Pro uživatele, kteří mají na svých iPhonech haptický systém, je dobré se naučit, jak to kalibrovat na základě vašeho využití. V následujícím článku se dozvíte, jak ze svého haptického systému získat to nejlepší.

  • Objevte haptické funkce ve vašem podrobném průvodci iDevice
  • Haptic nefunguje, jak na to

Používáte na svém iPhone hlasové ovládání? Jaké funkce se vám při používání této funkce líbí?

Také bychom rádi slyšeli vaše komentáře k novému iOS 10.2.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found