iOS 9: Herní centrum nefunguje - prázdná stránka, oprava

Takže téměř každý den otevřete herní centrum nebo hru jako vy. A prozatím zjevný důvod nebude načítat hry. A když otevřete aplikaci herního centra, ukáže se, že se načítá, ale nic se neděje a nikdy se nenačte. Bohužel jste se právě setkali s tím, že herní centrum chyb nefunguje - prázdná stránka!

Zní to jako ty? Pokud ano, nejste sami! Několik našich čtenářů má problémy s tím, že chyba Game Center má za následek bíle prázdnou obrazovku nebo jiné náhodné problémy po aktualizaci iOS na nejnovější verzi. Tato chyba ovlivňuje zejména iFolks, kteří stále používají různé iterace iOS 9.

Hlášené herní centrum nefunguje s prázdnými stránkami:

 • Nelze spustit žádné hry, které používají Game Center
 • Bílá obrazovka při spuštění
 • Nelze se přihlásit
 • Game Center způsobuje shazování / zmrazení
 • Ztráta připojení
 • Herní centrum se nepřipojí

První kroky, snadné opravy herního centra nefungují - prázdná stránka

Než vyzkoušíte cokoli, co by mohlo ohrozit vaše uložená herní data, zkuste restart nebo vynucený restart.

Jak restartovat

 1. Stiskněte a podržte tlačítko Spánek / Probuzení, dokud se neobjeví červený posuvník
 2. Přetažením posuvníku zařízení zcela vypnete
 3. Po vypnutí zařízení stiskněte a podržte tlačítko Spánek / Probuzení, dokud neuvidíte logo Apple

Jak vynutit restart

 • Na iPhonu 7 nebo iPhone 7 Plus: Stiskněte a podržte obě tlačítka Spánek / Probuzení a Snížení hlasitosti po dobu nejméně deseti sekund, dokud neuvidíte logo Apple
 • Na iPhonu 6s a starším, iPadu nebo iPodu touch: Stiskněte a podržte obě tlačítka Spánek / Probuzení a Domů po dobu nejméně deseti sekund, dokud neuvidíte logo Apple

Centrum her v systému iOS 10 a novějším

Počínaje iOS 10 již není Game Center samostatnou aplikací. Místo toho zůstává Game Center součástí aplikace Nastavení v iOS 10. Je také součástí Omezení a dokonce součástí watchOS 3. Apple chce, abychom o Game Center uvažovali spíše než o službě než o aplikaci.

Chcete-li se dozvědět více o aktualizacích Game Center počínaje iOS 10, podívejte se na náš článek o Game Center v iCloudu a iMessage!

Jak opravit problémy herního centra v systému iOS 9

 1. Klepněte na Nastavení> Centrum her> Vaše Apple ID a klepněte na Odhlásit se a potom se znovu přihlásit.
 2. Restartujte zařízení
 3. Vynucené restartování zařízení (iPhone nebo iPad) stisknutím tlačítek Spánek / Probuzení (zapnutí / vypnutí) a Domů, dokud neuvidíte logo Apple.
 4. Klepněte na Nastavení> Obecné> Datum a čas a zapněte Nastavit automaticky

Pokud vám výše uvedené jednoduché tipy nepomohou, zkuste provést aktualizaci na nejnovější verzi iOS. Nejprve se ale ujistěte, že své iDevice zálohujete pomocí iCloudu nebo iTunes.

Před aktualizací systému iOS restartujte zařízení iDevice. A pak přejděte na Nastavení> Obecné> Aktualizace softwaru. Zde uvidíte, jaké aktualizace jsou k dispozici pro vaše konkrétní zařízení. Ujistěte se, že je vaše iDevice připojeno ke zdroji napájení a připojeno k internetu přes WiFi. Nyní buď aktualizujte bezdrátově, nebo se připojte k počítači a proveďte aktualizaci pomocí iTunes.

Pokud při bezdrátové aktualizaci vidíte chybu nebo potřebujete více místa

Pokud se při pokusu o bezdrátovou aktualizaci zařízení zobrazí chybová zpráva a potřebujete více místa pro bezdrátovou aktualizaci, proveďte aktualizaci pomocí iTunes nebo obsah ze zařízení odstraňte ručně.

Ať už používáte iTunes nebo bezdrátově aktualizujete, po aktualizaci potřebujete na svém iDevice přibližně stejné množství volného místa. Chcete-li uvolnit místo na zařízení iDevice, podívejte se na náš podrobný článek o tom, jak získat nepořádek pro iPhone a iPad zdarma!

Přihlášení a odhlášení z Apple ID

Zkuste se odhlásit a poté zpět do obchodů iTunes a App. Klepněte na Nastavení> iTunes a App Stores, poté klepněte na Apple ID přihlášené. Odhlaste se z aktuálního účtu Apple ID a poté se znovu přihlaste. Zkontrolujte, zda věci znovu fungují.

Pokud tento problém přetrvává, někteří čtenáři navrhují vyzkoušet jiné Apple ID.

Jiné možnosti

Zavřete všechny spuštěné aplikace v zařízení. Po ukončení aplikací zapněte režim Letadlo a poté vypněte zařízení. Počkejte pár a zapněte zařízení. Přejděte do Nastavení> Herní centrum a odhlaste se z Herního centra. Dále restartujte iDevice ještě jednou. Po tomto druhém restartu vypněte režim v letadle a zapněte WiFi. Nyní, když máte připojení funkční, se znovu přihlaste do Game Center v Nastavení> Game Center.

Pokud to problémy s Game Center stále nevyřešilo, vyzkoušejte tyto kroky:

1. Restartujte iDevice

2. Po restartu vypněte WiFi

3. Zapněte Bluetooth

4. Udržujte zařízení v režimu na výšku a NEDOTÝKEJTE se levého ani pravého okraje obrazovky

5. Otevřete aplikaci Akcie a poté rychle stiskněte tlačítko Domů

6. Podržte ikonu kalendáře, dokud se nezakolísá, a nechejte ji kroutit 10 - 15 sekund

7. Stiskněte znovu tlačítko Domů

8. Restartujte zařízení iDevice naposledy

Je čas na obnovení

Pokud zatím vašemu pobočníkovi nic nedorazilo, je na čase uvažovat o obávané možnosti obnovení. Doufejme, že máte k dispozici zálohu. Pokud ne, zálohujte NYNÍ.

Pomocí těchto kroků nejprve zálohujete zařízení iDevice A POTOM vymaže veškerý obsah a nastavení. ALE místo obnovení zálohy hned poté byste měli místo toho nastavit iDevice jako NOVÉ. Jakmile budete nastaveni jako noví, přihlaste se do herního centra.

Po přihlášení do Game Center ověřte, že skutečně funguje, otestováním několika her. Jakmile budete mít jistotu, že je vše v pořádku, obnovte předchozí zálohu.

Tento přístup nastaví nové připojení k vašemu hernímu centru. A když obnovíte zálohu, Game Center si pamatuje svá předchozí připojení prostřednictvím vašeho Apple ID.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found