Apple Watch z nerezové oceli nebo eloxovaného hliníku? Který je lepší nákup?

Chcete si koupit Apple Watch? To je úžasné! Chystáte se připojit ke komunitě v rámci komunity uživatelů produktů Apple, která je především o stylu, všestrannosti a pohodlí. Ale jak víte, který z nich koupit? Měli byste si koupit Apple Watch z nerezové oceli nebo hliníku?

Existují určité funkce a výhody, které má jedna oproti druhé? A co se děje s drastickými rozdíly v nákladech mezi eloxovanými hliníkovými a nerezovými hodinkami?

Začněme zevnitř a pokračujme dál.

Postupujte podle těchto rychlých tipů, které vám pomohou při rozhodování, které Apple Watch koupit - nerezová ocel nebo eloxovaný hliník?

  • Eloxovaný hliník se skleněnou obrazovkou Ion-X je nejvíce odolný proti IMPACT - což znamená menší pravděpodobnost prasknutí. Je také mnohem lehčí a levnější
  • Nerezová ocel s obrazovkou ze safírového křišťálu je nejvíce odolná proti poškrábání - to znamená, že je méně pravděpodobné, že se poškrábe. Je to také dražší a těžší!

GPS nebo GPS + Cellular

Než se ponoříme do výhod a nevýhod nerezové oceli a eloxovaného hliníku, každý musí vědět, že hodinky Apple z eloxovaného hliníku jsou k dispozici v modelech GPS i GPS + Cellular.

Ale hodinky Apple z nerezové oceli jsou k dispozici pouze u modelů GPS + Cellular.

Všechny hodinky Apple jsou spravovány z iPhonu 6s nebo novějšího uživatele. Funkčně jsou všechny Apple Watch stejné, až na jednu výjimku. GPS nebo GPS + Cellular.

Apple Watch pouze s GPS

Nejprve něco vysvětlím, protože mezi potenciálními kupujícími Apple Watch je běžná mylná představa o tom, co zde vlastně pojem GPS znamená.

Většina lidí si při poslechu GPS vybaví zařízení s nezávislou navigací, ale u Apple Watch to tak není, alespoň ne samo o sobě.

GPS Apple Watch spoléhají na připojení Bluetooth a WiFi z iPhonu pro ovládání určitých funkcí, jako je navigace, streamování Apple Music, telefonní hovory atd.

Když iPhone není v dosahu, mohou hodinky GPS Apple Watch přehrávat hudbu pouze ze seznamu stažených do něj prostřednictvím aplikace Apple Watch na iPhonu.

Může však používat sledování tras pro účely fitness, aniž by byl iPhone v dosahu. Takže pokud dáváte přednost cvičení nebo sportu bez iPhonu, GPS Apple Watch vás pokryjí.

GPS + mobilní

Hodinky GPS + Cellular Apple Watch sdílejí všechny stejné funkce jako hodinky GPS Apple Watch, ale mají přidanou mobilní funkci, která uživatelům umožňuje plně si užívat zařízení bez iPhonu.

Znamená to, že musíte otevřít další linku prostřednictvím svého mobilního operátora, abyste tuto funkci povolili. Také nebuďte jako někteří lidé a přemýšlejte,

"Ach bože, můžu prostě nechat svůj iPhone a nikdy ho nebudu muset znovu nosit." Derp derp. “

  • Za prvé, prostě ne.
  • Zadruhé, je lepší raději nenechat žádný iPhone, pokud to nepotřebujete.
  • Za třetí, a co je nejdůležitější, mobilní funkce mohou vážně vybít baterii Apple Watch. Nejlepší je používat většinou, když se oddělíte od iPhonu, ne neustále.

Nenechte se však mírou spotřeby baterie rozhodovat. Přemýšlejte o tom, kolik baterie se používá při navigaci na vašem iPhone samotném.

Při pohledu na vás, sdílejte účastníky!

Nerezová ocel se displejem ze safírového skla

Nerezová ocel se dodává v těchto povrchových úpravách

Teď, když to máme z cesty. Dále se rozhodněte, zda chcete mít kryt z eloxovaného hliníku se sklem Ion-X nebo z nerezové oceli se displejem Sapphire Crystal.

Kromě funkčních schopností GPS nebo GPS + Cellular jsou materiál pláště a jeho barva věci, které nemůžete snadno změnit.

To je to, co se vám bude líbit s každou kapelou Apple Watch, kterou si koupíte.

Pokud cena nebude hrát rozhodující faktor při rozhodování, měli byste zvážit Apple Watch z nerezové oceli s displejem Sapphire Crystal.

Klady: je velmi odolný proti poškrábání

Pokud chcete ohromující profesionální nebo formální vzhled se silným odolným pouzdrem, není důvod neuvažovat o Apple Watch z nerezové oceli s displejem Sapphire Crystal.

Nerezová ocel nerezaví a je nepravděpodobné, že by se zdeformovala, ohýbala nebo zdeformovala.

Safírové sklo je hustý materiál, který je známý svou odolností proti poškrábání - je mnohem méně pravděpodobné, že se poškrábáte na safírovém skle než na skle Ion-X. Ve skutečnosti je velmi obtížné poškrábat obrazovku ze safírového skla!

Nevýhody: je to drahé, těžší a méně flexibilní

I když můžete použít hodinky z nerezové oceli pro cvičení a sport, zobrazují opotřebení jako škrábance zjevněji než eloxovaný hliník, což zneklidňuje stylový vzhled.

Přestože safírové sklo je velmi odolné proti poškrábání, není tak odolné proti nárazu jako sklo Ion-X kvůli tuhší hustotě materiálu. Ion-X je mnohem flexibilnější a také váží podstatně méně.

Výroba a použití safíru je také mnohem nákladnější.

Díky kombinaci displeje ze safírového skla a pouzdra z nerezové oceli jsou hodinky Apple Watch těžší než protějšek z eloxovaného hliníku.

Eloxovaný hliník se sklem Ion-X

Pokud jste konkurenceschopný sportovec nebo blázon ve fitness, nehledejte nic jiného než Apple Watch s eloxovaným hliníkem a skleněným displejem Ion-X.

Díky těmto hodinkám Apple Watch, které jsou k dispozici v modelech GPS i GPS + Cellular, jsou tyto nejuniverzálnější z těchto dvou.

Stejně jako nerezová ocel ani eloxovaný hliník nekoroduje, ale je náchylný ke korozi. V tomto případě je to součást procesu výroby eloxovaného hliníku.

Když hliník koroduje nebo oxiduje, vytváří se tenká vrstva oxidu, která slouží jako obranná skořápka před další korozí, čímž je materiál odolnější.

Mnoho spotřební elektroniky a nádobí je pro tento účel záměrně eloxováno. Eloxovaný hliník také skryje škrábance a opotřebení lépe než skvrny od oceli.

Sklo Ion-X je odolný, lehký a flexibilní materiál, který je nejlépe známý svou odolností proti nárazu. Není tak odolný proti poškrábání jako safírové sklo, ale stále je ideální pro přísnou činnost.

Kombinace eloxovaného hliníku se skleněným displejem Ion-X vytváří ideální hodinky Apple Watch určené pro náročnou činnost, která hodinky pravidelně vystavuje opotřebení.

Eloxované hliníkové hodinky Apple Watch, které stále fungují.

Uznání: Kicksology.net

Klady: je to mnohem lehčí a levnější

Apple Watch s eloxovaným hliníkem jsou cenově dostupnějším zařízením, které je lehké a díky pouzdru odolnému proti nárazu je ideální pro sport a další náročné aktivity.

Jeho sklo Ion-X je mnohem pružnější než sklo Sapphire. Sklo Ion-X vydrží v zatáčce větší váhu než křišťál Sapphire - to znamená, že pokud spadne, displej Ion-X nepraskne tak snadno jako Sapphire.

Sklo Ion-X také váží podstatně méně než sklo Sapphire.

Eloxované hliníkové hodinky Apple Watch jsou k dispozici v modelech GPS i GPS + Cellular a také v cenově dostupnějším cenovém rozpětí pro hodinky Apple Watch.

Nevýhody: škrábe se snadněji

Skleněný displej Ion-X je méně odolný proti poškrábání než jeho protějšek ze safírového skla. Pouzdro z nerezové oceli u modelu Apple Watch Stainless je hustší a odolnější proti poškození než eloxovaný hliník.

Můj názor na eloxovaný hliník + sklo Ion-X vs. nerezová ocel + safírové sklo

U mě vyhrává eloxovaný hliník se sklem Ion-X!

Líbí se mi, že je lehčí, levnější a odolnější proti nárazu. A i když je méně odolný proti poškrábání než nerezová ocel s displejem ze safírového skla, pro mě je škrábání menší problém než prasklina! Navíc je mnohem levnější vyměnit obrazovku Ion-X než obrazovku Sapphire - takže pokud dojde k nehodě, mohu si opravu dovolit.

Vyberte si nejvyšší riziko!

  • Pokud se více zajímáte o škrábance než o opotřebení, pak by pro vás mohl být nejlepší model z nerezové oceli
  • Pokud se však obáváte praskání, pádu nebo jiného poškození nárazem, držte se modelu z eloxovaného hliníku

Jaké jsou náklady?

Podívejte se na nejnovější ceny na webu Apple Watch pro následující modely:

  • Pouze GPS z eloxovaného hliníku
  • Eloxovaný hliníkový GPS a Cellular
  • Nerezová ocel GPS a GPS + Cellular

K dispozici jsou také hodinky Apple s podpisem Hermes ve stylu Apple, které se pohybují v ceně 1 000–2 000 $.

Jednoduše řečeno ...

Pokud máte v úmyslu použít hodinky Apple pro cvičení, sport nebo chcete mít venku něco, co by nevypadalo dobře, jděte s eloxovanými hliníkovými hodinkami Apple Watch.

Pokud vás více zajímá styl a cena vám nebude dělat problém, pak vám hodinky Apple Watch z nerezové oceli poskytnou mnoho módních možností.

Tím nechci říci, že eloxované hliníkové hodinky Apple Watch nemohou být módní nebo že s nimi nelze pracovat na hodinkách z nerezové oceli.

Nenechte se odradit ani výrazným cenovým rozdílem mezi těmito dvěma modely a kryty. Přemýšlejte o tom takto.

Získáte své Apple Watch z nerezové oceli se schopností aktivovat další mobilní linku, kdykoli a pokud se rozhodnete. Není nic, co by říkalo, že musíš.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found