iPad - Problémy s časem, žádný zvuk, problémy s připojením, oprava

K tomuto problému narazilo několik uživatelů na webu. Díky Claire, naší čtenáři, jsme se mohli podívat na tento problém a navrhnout rychlou opravu. Problém je v tom, že jste schopni mluvit se svými přáteli a rodinou po celou dobu, ale neslyšíte žádný zvuk, když se setkají s vámi. Někdy se problém stane pouze s jedním ze zařízení iOS a nenastane u všech zařízení, která jsou připojena ke stejné Wi-fi. Pokud máte tento problém se svým iPadem nebo iPhone, oprava je relativně velmi snadná. Někdy se nastavení vašeho zařízení změní a tento problém lze snadno vyřešit kontrolou a vyladěním několika nastavení v zařízení.

Problémy s iPadem FaceTime: Žádný zvuk

Krok -> 1 Jít do Nastavení> Obecné. Klepněte na Obecné

Krok-> 2 Podívejte se na „Použít boční přepínač na“ a najdete pod ním dvě možnosti. Uzamknout rotaci a Ztlumit

Krok-> 3 Klikněte na Uzamknout rotaci a zapněte to. Po dokončení akce se zobrazí značka zaškrtnutí. To umožní vašim telefonním hovorům zvonit. Jak vidíte na obrázku níže, zobrazuje se jako „Ztlumit“, čímž se deaktivuje zvuk.

Krok -> 4 Zkontrolujte prosím, zda je zvuk vyzvánění zapnutý Nastavení> Zní to > konkrétní vyzvánění podle vašeho výběru. Tím zajistíte, že budete slyšet vyzváněcí tón, když vás někdo vytočí.

Problémy s iPadem FaceTime: Připojení

Pokud máte jiné problémy s časem, jako jsou problémy s připojením nebo zobrazí se zpráva „Připojování ..“ a poté selže, můžete postupovat podle následujících kroků. Níže popsané kroky v zásadě pomáhají s reaktivací času a resetováním sítě. Provedením obou těchto kroků lze snadno vyřešit chybu připojení.

Krok-> 1 Otevřete „Nastavení“ a přejděte na „FaceTime“

Krok-> 2 Přepněte přepínač „FaceTime“ do polohy VYPNUTO a poté jej přepněte zpět do polohy ZAPNUTO. Zobrazí se zpráva „Čekání na aktivaci…“ a vyplní se vaše Apple ID.

Krok-> 3 Pokud máte pochybnosti, pokračujte a resetujte síť. To obvykle řeší problémy spojené s problémy s připojením. Otevřeno Nastavení “> Obecné> Obnovit> vyberte„ Obnovit nastavení sítě

Jakmile se vaše zařízení spustí, měl by být váš Facetime funkční a funkční. Pokud narazíte na jiné problémy a víte o snadných opravách, uveďte své komentáře.

Ringer vás neupozorňuje na příchozí hovor FaceTime?

Zapněte možnost Povolit oznámení pro FaceTime. Jít doNastavení> Oznámení> FaceTime> zapnout Povolit oznámení.Pak se podívejte na Zvuky (Nastavení> Oznámení> FaceTime> Zvuky) a vyberte předvolbu vyzváněcího tónu. Do toho slepice Nastavení> Zvuky a haptika a zkontrolujte, zda je posuvník hlasitosti Vyzvánění a výstrahy NAHORU, není ztlumený. Nakonec restartujte iDevice.

Problémy s FaceTime na počítačích Mac?

Pokud máte ve svém macu problémy s FaceTime, přečtěte si přiložený článek.

Tipy pro čtenáře

  • Také jsem měl problém s vyzváněním oznamujícím příchozí hovor FaceTime. Po mnoha experimentech jsem zjistil, že moje ikona alarmu na mém ovládacím panelu byla vypnuta. Dotknutím se ikony se změnilo z červené na černou a problém byl vyřešen. Doufám, že to pomůže i vám!

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found