Jak chatovat přímo s podporou Apple

Pokud máte potíže se svými produkty Apple, může být frustrující pokusit se najít potřebnou pomoc. Proto jsme nastínili tři způsoby, jak můžete chatovat přímo s podporou Apple.

Související příspěvky:

  • Co dělat, pokud vás zařízení iOS žádá o přihlášení k Apple ID někoho jiného
  • Jak se chránit před těmito běžnými podvody souvisejícími s Apple (je zahrnut kontrolní seznam)
  • iPhone se stále resetuje, jak na to
  • Co dělat, pokud se vaše zařízení nezobrazí v části Najít můj iPhone

Naše produkty Apple bohužel ne vždy fungují tak, jak od nich očekáváme. Selhání softwaru, prasknutí displejů a vybití baterií.

Mnoho z nás nakonec potřebuje podporu Apple, která nám pomůže zachránit naše produkty před smrtí. A ačkoli Apple dělá vše pro to, aby zefektivnil proces podpory, může se někdy zdát komplikovanější, než je třeba.

Proto jsme se rozhodli nastínit tři způsoby, jak můžete chatovat přímo s podporou Apple. Každá metoda trvá trochu času, než začnete, ale konečný výsledek je stejný.

Ať už po telefonu, přes internetový chat nebo tváří v tvář - tyto metody vás přimějí mluvit s podporou Apple.

1. Použijte web podpory Apple

Nejjednodušší cestou k přímému chatu s podporou Apple je návštěva getupport.apple.com. Tento intuitivní web klade řadu otázek, aby zjistil podstatu vašeho problému, než vám navrhne vhodné servisní řešení.

Odpovědi na otázky by neměly trvat déle než pár minut. Nejprve vyberte zařízení nebo službu, se kterou máte potíže.

Poté se zobrazí seznam běžných problémů souvisejících s daným produktem. Pokud pro vás žádná z možností není relevantní, vyberte možnost „Téma není uvedeno“ a popište problém vlastními slovy.

S identifikovaným problémem nabízí web podpory Apple výběr vhodných řešení služeb, ze kterých si můžete vybrat.

Mohou sahat od online chatu až po schůzky v obchodě. Přesné možnosti služeb, které obdržíte, závisí na vašem problému.

Například telefonická podpora se nedoporučuje pro prasklé obrazovky iPhone (které nelze opravit telefonem) a události v obchodě se nedoporučují pro problémy s Apple ID (kde nemají přístup k vašim přihlašovacím údajům Apple ID) .

Můžete lhát, aby systém obdržel konkrétní řešení podpory, které hledáte. Předstírejte, že máte fyzické poškození, abyste si kvůli problémům s e-mailem rezervovali schůzku v Genius Baru. Nebo můžete tvrdit, že se váš MacBook nezapne, aby s někým mluvil o problémech s aktualizací.

Tím však nezískáte očekávanou úroveň služeb od společnosti Apple. Místo toho se budete nutit po trase, která není nejlépe vybavena k řešení tohoto problému.

Není neobvyklé, že lidé, kteří cestují na dlouhé vzdálenosti do služby Genius Bar, zjistí, že obchodníci Genius nemohou vyřešit svůj problém s iTunes.

Pokud by postupovali podle návrhů telefonické podpory společnosti Apple, jejich problém již mohl být vyřešen. Můj návrh je důvěřovat doporučením společnosti Apple - alespoň na začátek!

Web nabízí snadný způsob chatování přímo s podporou Apple

2. Použijte aplikaci Apple Support

Aplikace Apple Support poskytuje téměř totožnou službu jako služba nabízená z webu podpory Apple. Klíčový rozdíl spočívá v tom, že se jedná o plynulejší zážitek pro uživatele iOS. To je zvláště užitečné, pokud váš Mac nefunguje!

Aplikaci si můžete zdarma stáhnout z App Store. Po spuštění klepněte na Získat podporu ve spodní části stránky a vyberte ze seznamu dostupných produktů. Aplikace umožňuje vybrat konkrétní produkty Apple registrované na vašem Apple ID.

Stejně jako na webu podpory Apple se vám zobrazí seznam běžných problémů souvisejících s tímto produktem. Pokud problém nevidíte, nedělejte si starosti. Vyberte Získat další nápovědu ve spodní části stránky a můžete popsat problém vlastními slovy.

Při navrhování servisních řešení zohledňuje aplikace Apple Support vaši polohu.

To znamená, že si nemůžete zarezervovat schůzku v obchodě, pokud ve vašem okolí nejsou žádní poskytovatelé služeb. Místo toho budete mít k dispozici možnosti telefonické nebo online podpory.

Stáhněte si aplikaci Podpora Apple pro snadný přístup k potřebné pomoci

3. Natáhněte se přes Twitter

Přímějším přístupem k chatu s podporou Apple je kontakt přes Twitter. Apple provozuje nezávislý účet Twitter pro dotazy podpory s názvem @AppleSupport.

Sledováním tohoto účtu na Twitteru získáte spoustu tipů a triků pro používání zařízení. Budete jim však také moci zasílat zprávy, kdykoli narazíte na potíže s vašimi produkty Apple!

@AppleSupport je živý každý den od 5:00 do 20:00 tichomořského času. Pošlete jim informace o problémech, které byste mohli mít.

Pravděpodobně vás pozvou do soukromé konverzace, kde vám mohou nabídnout pomoc. Může to být přímá odpověď na vaše otázky nebo odkazy na průvodce odstraňováním problémů.

V opačném případě mohou být nápomocni při plánování telefonické podpory nebo schůzky v obchodě Genius Bar.

Ať už narazíte na jakýkoli problém, je jisté, že vás bude schopen nasměrovat na pomoc správným směrem. To je v případě, že vám nemohou získat podporu, kterou potřebujete přímo.

Stránka podpory Apple na Twitteru usnadňuje získání pomoci

Celkově nabízí Apple řadu způsobů, jak získat podporu pro své produkty. A i když se mohou zdát jako zdlouhavé procesy, věřte, že jsou na místě z nejlepších důvodů.

Podpora Apple filtruje dotazy na správná místa, což snižuje tlak na jejich poskytovatele podpory a zjednodušuje proces zákazníkům. Ne vždy to funguje perfektně, ale vždy byste měli být schopni najít potřebnou pomoc.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found