Ultimate Guide to Reset Your AirPort Express

Pokud máte problémy s AirPort Express, můžete jej resetovat. Jedním z nejběžnějších způsobů, jak toho dosáhnout, je stisknutí malého tlačítka „reset“ na zařízení. Ale co když to nevyřeší váš problém?

Existují tři způsoby, jak můžete provést resetování na AirPort Express. Problém, který jeden způsob resetování jednoduše nevyřeší, by mohl prostě být. Tři typy resetování, o kterých mluvíme, jsou „měkké“, „tvrdé“ a nakonec „tovární“. Nezáleží na tom, s jakým problémem se můžete potýkat; vždy byste se měli nejprve pokusit provést měkké obnovení továrního nastavení a poté postupovat podle pořadí.

Měkký reset

Měkký reset se obvykle hodí, když jste zapomněli heslo a potřebujete ho změnit.

Nechte zařízení zapojit pomocí síťových předvoleb a vyberte AirPort z nabídky. Klikněte na TCP / IP a ve vyskakovacím okně vyberte „Používání DHCP“. Nyní stiskněte a podržte po dobu 1 sekundy resetovací tlačítko na zařízení. Rozbliká se žluté světlo, což znamená, že budete mít pět minut na provedení jakýchkoli změn, nebo se zařízení vrátí na poslední uložené nastavení.

Tvrdý restart

Úplné resetování je obvykle dobrá volba, když zařízení přestane fungovat. Uložené profily zůstanou během procesu beze změny.

Nechte zařízení zapojené do zásuvky a podržte resetovací tlačítko na zařízení po dobu 10 sekund. Blikání zeleného světla bude znamenat, že se zařízení resetovalo. Po resetování využijte ke konfiguraci zařízení AirPort Admin nebo AirPort Express Assistant.

Obnovení továrního nastavení

Proces obnovení do továrního nastavení vyžaduje odpojení zařízení od elektrické zásuvky. Jakmile je zařízení odpojeno, stiskněte a podržte resetovací tlačítko na zařízení a podržte jej a připojte zařízení. Zelené světlo bude čtyřikrát blikat; v tuto dobu byste měli uvolnit resetovací tlačítko a zařízení se restartuje. Počkejte přibližně 1 minutu a poté pokračujte v konfiguraci zařízení pomocí nástroje Airport Admin Utility nebo AirPort Express Assistant.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found