Jak stahovat fotografie z iCloudu na externí disk (USB disk)

Pokusili jste se stáhnout fotografie z webu iCloud společnosti Apple a zjistili jste, že z nějakého důvodu nemůžete ze své knihovny iCloud Photo Library stáhnout více než jednu fotografii najednou? Jo ... je to frustrující zejména pro lidi s velkými knihovnami fotografií. Pro většinu z nás jsou to hodiny a hodiny nudné a zbytečné práce!

Ale nakonec, po mnoha stížnostech uživatelů, nám Apple nyní umožňuje stahovat více nebo dokonce všechny naše fotografie ze svých webových stránek iCloud, což usnadňuje sdílení a ukládání fotografií.

A někdy si jen chcete stáhnout obrázky z iCloudu na svůj osobní flash nebo flash disk nebo na jinou externí jednotku (USB disk).

Co je iCloud Photo Library?

S příchodem iCloudu a jeho potenciálu jej mnoho lidí začalo používat k ukládání různých typů informací, jako jsou fotografie a hudba.

Knihovna fotografií na iCloudu ukládá všechny pořízené fotografie a videa a udržuje je aktuální na všech vašich zařízeních. Všechny provedené úpravy se automaticky aktualizují všude. Sdílení fotografií na iCloudu usnadňuje sdílení fotografií a videí přesně s lidmi, které je chcete vidět.

Knihovna iCloud ukládá fotografie a videa v původním rozlišení a ukládá odlehčenou verzi do vašeho zařízení. Tato funkce byla vynikajícím doplňkem, protože šetří spoustu úložného prostoru v zařízení.

Výsledkem je, že mnoho uživatelů vidělo, že jejich počet fotek na jejich účtu iCloud rostl za posledních několik let. I když iCloud usnadňuje sdílení obrázků s přáteli a rodinou, někdy si je jen chcete stáhnout na svůj osobní disk a mít je po ruce .. Jen pro případ ... Nikdy nevíte.

Jak mohu stáhnout fotografie z iCloudu na externí pevný disk?

Zde jsou kroky potřebné ke stažení všech vašich fotek z iCloudu a jejich uložení na USB nebo na zip disk:

Krok - 1. Změňte výchozí umístění pro stahování

Pokud používáte Safari pro přístup na icloud.com, nejprve upravte výchozí knihovnu stahování a nasměrujte ji na svůj USB disk. Jít do Safari> Předvolby> Obecné. A nezapomeňte po dokončení stahování všech svých fotografií na iCloudu přepnout toto výchozí umístění složky pro stahování zpět do původní polohy.

Všechny prohlížeče umožňují změnit výchozí umístění pro stahování. Toto nastavení se nejčastěji nachází v předvolbách prohlížeče, které se obvykle nacházejí pod názvem prohlížeče v řádku nabídek.

Stisknutím klávesy Command (⌘) + čárka (,) se také zobrazí nabídka předvoleb pro většinu prohlížečů, včetně Safari a Chrome a dalších.

Krok - 2. Přihlaste se na iCloud

Přihlaste se na icloud.com pomocí počítače a zadejte své přihlašovací údaje Apple (ID a heslo)

Krok - 3. Otevřete aplikaci Fotografie

Jakmile se přihlásíte ke svému účtu iCloud, zobrazí se obrazovka se všemi různými složkami iCloud. Klikněte na Fotky

Krok - 4. Vyberte fotografie ke stažení

Kliknutím na vybranou fotografii zvýrazněte soubor ke stažení. Chcete-li vybrat více obrázků, podržte stisknutou klávesu příkazu (⌘) a podržte je, dokud nevyberete všechny fotografie.

Pokud jste zvýraznili fotografii, kterou si nechcete stáhnout, zrušte výběr dalším stisknutím příkazového tlačítka (⌘) na této fotografii.

Jak stáhnu všechny fotografie z iCloudu? Jak vybrat více fotografií iCloud pomocí počítače Mac

Vyberte všechny své fotografie ze své knihovny ke stažení

 • lis Příkaz + A vybrat každý obrázek ve vaší knihovně

Vyberte ze své knihovny řadu po sobě jdoucích fotografií

 • Vyberte první požadovanou fotografii
 • Podržte Klávesa Shift
 • Vyberte poslední požadovanou fotografii

Vyberte ze své knihovny nenasledující obrázky

 • Vyberte první požadovanou fotografii
 • Chcete-li přidat další, podržte klávesu Příkazové tlačítko a klikněte na další požadované fotografie

Krok - 5. Stáhnout fotografie

Po výběru všech těch obrázků, které chcete stáhnout, klikněte na Download Cloud (cloud se šipkou dolů).

Nyní se všechny vaše vybrané fotografie stáhnou do výchozího umístění (obvykle do výchozí knihovny pro stahování vašeho prohlížeče.) Pokud používáte Safari, změňte toto místo na externí disk podle výše uvedených kroků.

A pokud tato stahování nemůžete najít, kliknutím na tlačítko stahování otevřete poslední stahování a výběrem lupy zjistíte jeho umístění.

Jakmile dokončíte stahování všech svých fotografií na iCloudu, nezapomeňte přepnout toto výchozí umístění složky pro stahování zpět do původní polohy

Chcete jiný způsob? Přeneste svou knihovnu fotografií pomocí aplikace Fotografie v počítači Mac

 • Otevřete aplikaci Fotky na počítači Mac
 • Vyberte všechny své fotografie pomocí Příkaz + A
 • V nabídce Soubor zvolte Export
 • Rozhodněte, zda chcete exportovat upravené (výchozí) nebo neupravené původní verze vašich fotografií (doporučeno)
  • Upravené verze zachovat jejich úpravy, když je importujete, a nemůžete se vrátit k jejich nejbližší verzi před importem
  • Nemodifikované originály nezobrazovat žádné úpravy, které jste provedli ve zdrojové knihovně. Budete muset znovu vytvořit jakékoli úpravy
 • Přejděte na externí disk, v případě potřeby vytvořte na svém disku novou složku a exportujte své fotografie

Ručně zkopírujte knihovnu aplikací Fotky na externí disk

 • Přetáhněte knihovnu aplikace Fotky (obvykle ve složce Obrázky uživatele) do úložného zařízení a vytvořte kopii pro archivaci
 • Knihovnu fotografií je dobré přejmenovat, abyste věděli, že se jedná o archiv
 • Všechny nové fotografie přidané do vaší systémové knihovny NENÍ automaticky synchronizovány - budete je muset přidat ručně

Používáte na svém počítači Mac více knihoven fotografií?

Někteří lidé mají různé knihovny fotografií, například samostatné knihovny pro osobní fotografie a pracovní fotografie.

Fotky na iCloudu nahrávají a synchronizují pouze fotografie a videa ve vaší systémové knihovně fotografií. Pokud tedy máte v aplikaci Fotky další knihovny fotografií, musíte je zálohovat ručně na externí disk nebo je nahrát ručně na iCloud.

Stáhněte si iCloud Photos pomocí počítače se systémem Windows

 • Ručně stáhněte všechny soubory z webu iCloud společnosti Apple do složky v počítači a poté je zkopírujte / vložte nebo přesuňte na jednotku USB.
 • Stáhněte si iCloud pro Windows a v Průzkumníku souborů vyhledejte složku iCloud. Poté zkopírujte fotografie ze složky iCloud na vašem počítači a vložte je na USB disk

V tomto případě používají Windows a Mac téměř stejný proces

 1. Otevřete web iCloudu
 2. Přihlaste se pomocí svého Apple ID a hesla
 3. Pokud je povoleno, zadejte bezpečnostní kód pro dvoufaktorové ověřování
 4. Klepnutím otevřete aplikaci Fotografie
 5. Vyberte fotografie, které chcete stáhnout do počítače se systémem Windows
 6. Klepněte na ikonu stahování v rozhraní webu iCloud
 7. Vyberte malou šipku pod ikonou cloudu a vyberte možnosti pro neupravené originály (nezahrnuje žádné úpravy) nebo nejkompatibilnější (zahrnující jakékoli úpravy)
 8. Stiskněte tlačítko stahování
 9. iCloud vytvoří soubor ZIP s vybranými fotografiemi
 10. Ve spodní části obrazovky se zobrazí banner s možnostmi otevření, uložení nebo zrušení stahování - vyberte uložit pro uložení do složky pro stahování z počítače nebo klepnutím na šipku vedle uložte a vyberte jiné umístění, včetně externí jednotky
 11. Jiný banner vás informuje, že iCloud dokončil stahování - výběrem možnosti Otevřít zobrazíte fotografie nebo otevřenou složku k jejich vyhledání
 12. Jakmile si z iCloudu stáhnete všechny požadované fotografie, vyhledejte ve složce Stažené soubory složku s názvem Fotky na iCloudu
 13. Rozbalte složku a přeneste ji na externí pevný disk

Jak vybrat více fotografií iCloud pomocí počítače se systémem Windows

Vyberte všechny své fotografie ze své knihovny ke stažení

 • lis CTRL + A vyberte každý obrázek ve vaší knihovně

Vyberte ze své knihovny řadu po sobě jdoucích fotografií

 • Vyberte první fotografii ve skupině
 • Podržte Klávesa Shift
 • Vyberte poslední požadovanou fotografii

Vyberte ze své knihovny nenasledující obrázky

 • Vyberte první požadovanou fotografii
 • Chcete-li přidat další, podržte klávesu Tlačítko CTRL a klikněte na další požadované fotografie

souhrn

ICloud společnosti Apple je z velké části bezpečný a zabezpečený disk. Riziko ztráty vašich oblíbených obrázků a fotografií může být obrovské, pokud se něco stane s vaším účtem iCloud. Někteří lidé mají tisíce a tisíce fotografií, které byly uloženy po několik let.

Podle tohoto postupu můžete některé ze svých fotografií uložit na externí jednotku. Nejlepší je být v bezpečí a mít jistotu, že máte zálohu na deštivý den. A pokud se s vaším účtem iCloud něco stane, jste krytí a své obrázky můžete kdykoli načíst.

Poslední příspěvky