Jak zjistit, zda jste na iMessage blokováni

Čas od času se můžete dostat do problémů, kdy vám jeden z vašich přátel (nebo významný jiný) zablokoval možnost kontaktovat je. Některé indikace vám poskytnou trochu přehledu, zejména pokud používáte iMessage.

Dnes vás provedeme těmito kroky, abychom zjistili, zda vás někdo zablokoval, a co můžete udělat. Pro uživatele iMessage přichází první signální značka.

Doporučená literatura:

  • Jak opravit problémy se zprávami a zprávami iMessage v systému iOS 12
  • Otázky a odpovědi: Kde jsou soubory iMessage uložené v mém počítači Mac
  • Zprávy (a iMessage) nefungují?

Poznáte, zda někdo zablokoval vaše texty nebo vaše číslo?

Pokud náhodou pošlete zprávu iMessage, která se nezobrazí jako „Doručeno“, existuje šance, že se něco děje. To je ovlivněno ještě více, pokud je vaše iMessage znovu odeslána jako standardní textová zpráva.

Dalším sdělovacím znakem, který vás mohl zablokovat, je, zda má přijímající uživatel zapnutá potvrzení o přečtení. Pokud odešlete zprávu a na druhém konci se nic nezobrazí, je možné, že jste byli zablokováni.

Jak zjistit, zda jste blokováni

Tento výsledek by mohl být způsoben tím, že se druhá strana dosud nedívala. Pokud však večírek zprávy obvykle čte hned, možná budete chtít začít pochybovat o tom, co se děje.

Jako heads-up existuje šance, že jste nebyli zablokováni, pokud k tomu dojde. Lidé nakonec omylem (nebo záměrně) zapnou režim Nerušit. Je-li povoleno, bude vaše iMessage fungovat funky, dokud přijímající uživatel nevypne DND.

Co dělat dál?

Hlavní způsob, jak zjistit, zda někdo zablokoval vaše číslo, je jednoduchý. Tento text můžete odeslat pouze SMS z jiného zařízení a poté určit, zda jste blokováni.

Pokud vás někdo zablokoval, bylo by asi moudré přijít na to, co se stalo. Nikdy byste však neměli překročit hranici a dát této osobě prostor, abyste nakonec nevypadali nadměrně.

Zavolej jim

Určitou možností, jak zjistit, zda má někdo zablokované vaše číslo, je pokusit se mu zavolat. Pokud nakonec přejdete přímo do hlasové schránky, je pravděpodobné, že jste buď zablokováni, nebo je povoleno DND.

Chcete-li se k tomu dostat, můžete ID volajícího vypnout v Nastavení vašeho iPhonu. Toto nastavení není k dispozici u všech operátorů - takže pokud ho v aplikaci nastavení nevidíte, zeptejte se svého operátora.

Chcete-li změnit své ID volajícího, postupujte takto:

  1. Otevřít „Nastavení“
  2. Vyberte „Telefon“
  3. Vyberte možnost „Zobrazit moje ID volajícího“
  4. Přepnout přepínač

Odtamtud budete moci volat na jakékoli číslo, ale přijímající zařízení uvidí „Žádné ID volajícího“. Neznámá čísla samozřejmě téměř nikdy neodpoví, takže existuje šance, že hovor nebude vyzvednut bez ohledu na to.

Pokud máte další dotazy, dejte nám vědět, jak můžeme pomoci, a určitě uděláme vše, co bude v našich silách!

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found