9 způsobů, jak opravit aplikace pro iPhone nebo iPad Stuck Waiting for an Update

Aplikace pro iPhone nebo iPad často uvíznou při čekání na aktualizaci nebo instalaci. Když k tomu dojde, nemůžete aplikaci použít a musíte počkat, až to skončí. Ale protože je zaseknutý, nemusí nikdy dokončit aktualizaci nebo instalaci!

Pomocí tohoto průvodce můžete dokončit aktualizaci, stahování nebo instalaci aplikací pro iPhone nebo iPad. Neměli byste přijít o žádná data a obvykle je to mnohem rychlejší než čekat, než se vaše zařízení samo opraví.

Jak opravit váš iPhone, když je aplikace přilepená na čekání

 1. Vyzkoušejte své připojení k internetu a zastavte další stahování.
 2. Klepnutím na aplikaci pozastavíte a dalším klepnutím ji restartujete.
 3. Odstraňte aplikaci a znovu ji stáhněte z App Store.
 4. Odhlaste se z App Store a restartujte iPhone.
 5. Ujistěte se, že máte dostatek bezplatného úložiště.

Níže jsme podrobně vysvětlili každý z těchto kroků a další podrobnosti.

Krok 1. Vyzkoušejte své připojení k internetu

Ať už stahujete aplikaci poprvé nebo aktualizujete starou oblíbenou položku, váš iPhone k tomu potřebuje aktivní připojení k internetu. Zkuste streamovat video a otestujte internetové připojení a rychlost vašeho iPhone.

Pokud se zdá, že internet je pomalý nebo nefunguje vůbec, zkuste to vyřešit pomocí těchto tipů:

 • Otevřeno Kontrolní centrum a přepínat Režim Letadlo zapnutí a vypnutí.
 • Restartujte směrovač Wi-Fi a znovu se připojte k síti.
 • Jít do Nastavení> Obnovit> Obnovit nastavení sítě. Tímto odstraníte uložená hesla k Wi-Fi, takže si je nejprve poznamenejte.
Chcete-li vyřešit problémy s internetem, zapněte a vypněte režim Letadlo.

Krok 2. Upřednostněte svou čekající aplikaci

Je možné, že vaše aplikace pro iPhone nebo iPad čeká, protože v tuto chvíli nelze stáhnout aktualizaci. Čím více věcí se vaše zařízení pokusí stáhnout najednou, tím déle musíte čekat na dokončení kteréhokoli z nich.

Klepněte a podržte ikonu aplikace na domovské obrazovce a poté vyberte Upřednostněte stahování z nabídky rychlých akcí. Tím se přesunete na začátek seznamu, nad cokoli jiného, ​​co se váš iPhone nebo iPad pokouší stáhnout.

Klepněte na Upřednostněte stahování upřednostnit tuto aplikaci před vším ostatním.

Další stahování na iPhonu nebo iPadu můžete také pozastavit ručně:

 • Pokud se jiné aplikace pokoušejí aktualizovat nebo nainstalovat, pozastavte je klepnutím na.
 • Otevřete Apple Music, Knihy, Podcasty, TV a další aplikace, ze kterých stahujete média, a pozastavte všechna aktivní stahování.
 • Jít do Nastavení> Obecné> Aktualizace softwaru zkontrolovat, zda váš iPhone stahuje aktualizaci softwaru.
 • Jít do Nastavení> iTunes a App Store a vypnout Automatické stahování.
Vypněte automatické stahování hudby, aplikací, knih a audioknih a aktualizací aplikací.

Krok 3. Pozastavte aktualizaci nebo instalaci

Uvízlou aplikaci můžete zahájit dočasným pozastavením aktualizace nebo instalace a opětovným spuštěním. Chcete-li to provést, klepněte na ikonu aplikace na domovské obrazovce, aby se zobrazila ikona pozastavení.

Počkejte několik sekund a dalším klepnutím jej obnovíte. Pokud to nefunguje, klepněte a podržte ikonu aplikace a poté vyberte Pauza z nabídky rychlé akce, která se zobrazí. Znovu otevřete nabídku rychlých akcí na Životopis.

U pozastavených aplikací by se měla zobrazit ikona pozastavení.

Krok 4. Odstraňte a znovu nainstalujte aplikaci Stuck

Pokud vaše aplikace stále čeká, možná ji budete muset z iPhonu nebo iPadu úplně smazat a poté si ji znovu stáhnout. Když to uděláte, smažete také veškerý obsah uložený v aplikaci, takže nejprve zálohujte svůj iPhone.

Uvolněte, přeinstalujte nebo odstraňte aplikace z nastavení úložiště.

Klepněte a podržte ikonu aplikace na domovské obrazovce a poté vyberte Smazat aplikaci z nabídky rychlé akce ji odstraníte. Poté, co váš iPhone nebo iPad aplikaci odstraní, otevřete App Store a stáhněte si ji znovu.

Pokud to nefunguje, přejděte na Nastavení> Obecné> Úložiště iPhone a vyberte aplikaci ze seznamu a potom klepněte na Smazat aplikaci. Znovu použijte App Store k opětovné instalaci aplikace po jejím odstranění.

Krok 5. Restartujte svůj iPhone nebo iPad

Restartování iPhonu nebo iPadu je skvělý způsob, jak vyřešit všechny druhy problémů. Stiskněte a podržte Spánek / Probuzení tlačítko posunutím vypněte. Před dalším stisknutím tlačítka restartujte zařízení alespoň 30 sekund.

Posunutím vypnete, když vás k tomu vyzve zpráva na obrazovce.

Pokud je zamrzlý nebo nereaguje, vynulujte místo toho iPhone nebo iPad podle pokynů. To okamžitě ukončí všechny procesy na pozadí a vypne vaše zařízení. Před restartováním počkejte alespoň 30 sekund.

Krok 6. Odhlaste se z App Store

Aktualizace a stahování aplikací prostřednictvím obchodu iOS App Store. Pokud aplikace čeká na aktualizaci nebo stažení, může to být proto, že došlo k problému s připojením k vašemu účtu App Store.

Jít do Nastavení> iTunes a App Store potom klepněte na svou Apple ID adresu v horní části stránky. Ve vyskakovacím okně zvolte Odhlásit se.

Podle pokynů výše restartujte iPhone před návratem do iTunes a App Store nastavení na Přihlásit se znovu.

Klepněte na Přihlásit se a zadejte své Apple ID podrobnosti a znovu se přihlaste do App Store.

Krok 7. Vytvořte více bezplatného úložiště na svém iPhone

Nové aplikace a aktualizace aplikací zabírají interní úložiště na vašem iPhonu nebo iPadu. Pokud vám dojde volné místo, vaše zařízení nebude moci stahovat ani aktualizovat žádné aplikace.

Na obrazovce Úložiště pro iPhone se zobrazuje vaše úložiště.

Pokud k tomu dojde, mělo by se zobrazit výstražné rčení Nedostatek místa, ale v každém případě stojí za to zkontrolovat, kolik interního úložiště vám zbývá.

Jít do Nastavení> Obecné> Úložiště [iPhone / iPad] zjistit, kolik volného místa je. Tabulka v horní části obrazovky se aktualizuje a ukazuje, kam směřuje vaše úložiště. Podle těchto tipů uvolníte více místa pro iPhone nebo iPad.

Krok 8. Aktualizujte na nejnovější software

Apple neustále vydává nové aktualizace softwaru pro iOS nebo iPadOS. Pokud na vašem iPhonu nebo iPadu není spuštěn nejnovější software, nové aplikace nemusí fungovat, protože jsou nekompatibilní s vaším operačním systémem.

Připojte svůj iPhone nebo iPad k internetu a přejděte na Nastavení> Obecné> Aktualizace softwaru zkontrolovat nové aktualizace. Nezapomeňte si stáhnout a nainstalovat nejnovější dostupné aktualizace pro vaše zařízení.

Nainstalujte si nejnovější software a využijte opravy chyb.

Můžete také připojit svůj iPhone nebo iPad k počítači a aktualizovat software pomocí Finderu nebo iTunes. To je pravděpodobně lepší volba, protože provádí úplnější aktualizaci softwaru než použití nastavení.

Krok 9. Obnovte nastavení na vašem iPhone

Problém s nastavením iPhonu nebo iPadu může být důvodem, proč se nové aplikace nebo aktualizace zasekávají. Tyto problémy můžete často vyřešit, aniž byste ztratili veškerý obsah ze zařízení resetováním nastavení.

Pokud to nefunguje, možná budete muset vymazat také veškerý svůj obsah.

Ať tak či onak, vytvořte si novou zálohu iPhonu nebo iPadu, než začnete.

Chcete-li resetovat nastavení, přejděte na Nastavení> Obecné> Obnovit. Zvolte Resetovat všechna nastavení. Zadejte svůj přístupový kód a potvrďte, že chcete Resetovat všechna nastavení.

Resetováním nastavení neodstraníte žádný obsah.

Pokud vaše aplikace stále čekají, přejděte na Nastavení> Obecné> Obnovit a rozhodnout se Vymazat veškerý obsah a nastavení. Tím se z vašeho zařízení odstraní vše, proto doporučujeme nejprve vytvořit novou zálohu.

Pokud se zobrazí výzva, zadejte přístupový kód a heslo Apple ID a potvrďte, že chcete Vymazat vaše zařízení. Po restartu iPhonu nebo iPadu obnovte data ze zálohy podle nastavení na obrazovce.

Než zařízení vymažete, zálohujte jej.

Zjistěte, jak stahovat nekompatibilní aplikace

Aplikace, které chcete použít, někdy nejsou kompatibilní se softwarem ve vašem iPhonu nebo iPadu. Když k tomu dojde, nemusíte vždy aktualizovat software, můžete si místo toho stáhnout starší verze aplikace.

V tomto článku najdete informace o tom, jak stáhnout a nainstalovat nekompatibilní aplikace do zařízení iPhone nebo iPad bez změny softwaru.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found