Na Apple Watch se nepodařilo ověřit aktualizační zprávu, jak - opravit

Aktualizace na zařízeních Apple obvykle fungují bez jakéhokoli škytání. Novější zařízení, jako jsou Apple Watch, mohou někdy mít problémy s opravou aktualizace. Jedním z běžných problémů, kterým někteří uživatelé čelí, je chybová zpráva „Nelze ověřit aktualizaci - aktualizaci Watch OS se nepodařilo ověřit, protože nejste připojeni k internetu.

Jednoduché restartování bohužel tento problém nevyřeší. Zde je několik návrhů, které vám pomohou při řešení tohoto problému.

Pokud nemůžete aktualizovat na nejnovější watchOS, protože nemůžete ověřit chybu aktualizace, zkuste na hodinkách zadat přístupový kód

Jedna důležitá poznámka: Dělejte nepřerušujte svůj iPhone ani se nedívejte, pokud dosáhl fáze „instalace“.

 • Zkontrolujte, zda jste svůj iPhone aktualizovali na nejnovější iOS
 • Připojte svůj iPhone k WiFi A napájení (preferovaná zásuvka)
 • Zkuste na svém iPhone dočasně vypnout mobilní data (LTE)
 • Umístěte iPhone přímo vedle Apple Watch, abyste se ujistili, že jsou v dosahu
 • Před zahájením aktualizace zadejte na hodinkách přístupový kód
 • Udržujte své Apple Watch na nabíječce, dokud aktualizace nedokončí
 • Zkontrolujte, zda je vaše Apple Watch nabitá alespoň 50 procent před začátkem
 • Zavřete všechny ostatní otevřené aplikace na iPhonu (dvojitým stisknutím tlačítka Domů nebo přejetím prstem zdola nahoru získáte přepínač aplikací a zavřením přejet prstem nahoru na náhledy aplikací)
 • Restartujte Apple Watch i iPhone a poté proveďte aktualizaci watchOS

Nelze ověřit aktualizační zprávu na Apple Watch: Připojte se k nabíjecí stanici Apple Watch

Ano, někdy jsou to ty zásadní věci, které rozhodují. Před spuštěním aktualizace watchOS nezapomeňte připojit své Apple Watch k nabíjecí základně. Ujistěte se tedy, že jsou vaše Apple Watch na nabíječce a mají alespoň 50 procent nabití.

Nelze ověřit aktualizační zprávu na Apple Watch: Zkontrolujte aktualizační soubor

První věcí, kterou můžete udělat, pokud při aktualizaci Apple Watch čelíte této chybě, je zkontrolovat aktualizační soubor. Pokud se aktualizace zasekne a nespustí se, budete ji muset z iPhonu smazat.

Chcete-li tak učinit, otevřete na svém iPhone aplikaci Apple Watch. Klepněte na Obecné> Použití> Aktualizace softwaru a odstraňte aktualizační soubor. Jakmile soubor odstraníte, zkuste aktualizaci nainstalovat znovu. Před opětovným stažením aktualizace je důležité tento soubor odebrat.

Nelze ověřit aktualizační zprávu na Apple Watch: Vypnout v určitém pořadí

Dalším trikem, který pomáhá s problémy s Apple Watch, je pouze postupné vypínání zařízení a použití aktualizace.

Ujistěte se, že na vašem iPhone běží nejnovější iOS a hodinky jsou nabité. Nejprve vypněte iPhone. Poté vypněte hodinky. Počkejte několik minut a poté nejprve zapněte telefon a poté hodinky. Nyní otevřete aplikaci hodinek na svém iPhone a zkuste použít aktualizaci.

Pokud vám dvě výše uvedené možnosti nepomohly s řešením problému, nejlepší je v takovém případě nastavit Apple Watch jako nové zařízení smazáním veškerého obsahu a nastavení, spárovat hodinky a poté použít aktualizaci.

 • Na hodinkách: Přejít na Obecné> Nastavení> Obnovit> Vymazat veškerý obsah a nastavení
 • Spárujte hodinky znovu s iPhone: Otevřete aplikaci pro iPhone a spárujte ji s mými Apple Watch
 • Obnovte si hodinky ze zálohy
 • Připojte hodinky k nabíječce
 • Otevřete aplikaci Apple Watch a použijte aktualizaci ze svého iPhone

souhrn

Tyto kroky by se měly o problém postarat. Ačkoli je obtížné nastavit jednotku jako nové Apple Watch, ve většině případů to obvykle funguje. Podělte se s námi, pokud tyto tipy opravily váš problém nebo jste našli jiný způsob, jak tento problém vyřešit.

Doufáme, že vám tyto tipy pomohly s podivnou neschopností aktualizovat zprávu na vašem Apple Watch. Pokud jste našli jiné způsoby, jak tento problém vyřešit, neváhejte se podělit.

Tipy pro čtenáře

 • Co fungovalo pro mě: nejprve vypněte WiFi a mobilní data na vašem iPhone a poté je restartujte. Po restartu zapněte WiFi, ale mobilní data nechejte vypnutá. Zadejte přístupový kód hodinek a zkuste je aktualizovat
 • Zkuste použít jinou síť WiFi. Jděte k sousedovi, kamarádovi, místní veřejné knihovně nebo místu s dostupným WiFi, Starbucks nebo místní kavárně atd. Protože se každá síť připojuje k serverům Apple s různými adresami, mohlo by to fungovat!

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found