Jak zcela deaktivovat Centrum her: Odeberte svůj účet

Game Center je jednou z vynikajících funkcí iOS (iPad, iPhone, iPod) nebo OS X. Mnohým uživatelům však upozornění, výzvy a pozdravy Game Center připadají nepříjemné. Když otevřete Centrum her, můžete se přihlásit pomocí svého Apple ID. Zdá se, že jakmile se přihlásíte do Game Center, neexistuje způsob, jak jej úplně deaktivovat. Svůj účet Game Center však můžete deaktivovat. Máte několik možností:

  • První možností je deaktivace účtu herního centra. Tímto způsobem můžete odstranit všechny informace o svém účtu. Chcete-li to provést, spusťte Centrum her, klepněte na Já> Účet:> Zobrazit účet. Vypněte svůj veřejný profil. Poté klepněte na svůj ověřený e-mail a vyberte možnost „Odebrat e-mail z účtu“. Můžete také změnit své uživatelské jméno na jiné. Poté se odhlaste z Herního centra klepnutím na Já> Účet:> Odhlásit se.

  • Možnost popsaná výše odstraní váš veřejný profil a e-mailové adresy. Když však spustíte hru, stále se zobrazí herní centrum s výzvou k přihlášení. Oznámení herního centra můžete deaktivovat. Chcete-li tak učinit, klepněte na „Nastavení“ a vyberte „Oznámení“. Najděte Centrum her a vypněte Centrum oznámení pro Centrum her. (související: iPod, iPad a iPhone Oznámení: Co potřebujete vědět)

  • Obě možnosti popsané výše neodstraní vyskakovací okno při spuštění hry. Pokaždé, když otevřete hru, vás Game Center vyzve k přihlášení. Chcete-li se toho zbavit, nejprve se odhlaste ze svého Game Center, jak je popsáno výše. Spusťte hru a když se objeví uvítací vyskakovací okno Game Center, klepněte na zrušit. Proveďte tento krok třikrát, což znamená spustit hru a klepněte na zrušit, jakmile se zobrazí vyskakovací okno Vítejte v Game Center. Po 3krát se objeví nové vyskakovací okno s dotazem, zda chcete deaktivovat Centrum her, a potom jednoduše klepněte na deaktivovat. Nyní neuvidíte žádná vyskakovací okna ani jiná oznámení.

Poznámka 1: zapnutím omezení můžete také deaktivovat hry pro více hráčů a přidávání přátel v Game Center. Chcete-li to provést, jednoduše klepněte na Nastavení> Obecné> Omezení. (související: Jak nastavit rodičovskou kontrolu)

Poznámka 2: Game Center je součástí softwaru iOS, a proto jej nelze odebrat.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found