Jak opravit problém s nabíjením iPhone 6

Je pravděpodobné, že pokud čtete tento článek, již jste vyzkoušeli spoustu různých věcí a nenašli jste úspěch při řešení problému nabíjení iPhone. Váš iPhone 6 se nenabíjí vůbec nebo se nabíjí velmi pomalu. Zkontrolujte níže navrhované návrhy, které vám pomohou s řešením problému.

Je velmi snadné být paranoidní a myslet si, že se vaše baterie dostala do hodu, když narazíte na tento druh problému. Pokud se váš iPhone nenabíjí, výměna baterie uvnitř telefonu s největší pravděpodobností nebude mít žádný účinek. Jen proto, že je nabíječka zapojena, to není nutné, znamená to, že musí napájet iPhone. Existuje mnoho různých důvodů, proč se to stalo.

Pokud si myslíte, že se váš iPhone nenabíjí, protože jste mohli mít poškození tekutinou, zkontrolujte prosím známky zařízení. Pokud indikátor LCI svítí, je to špatná zpráva, protože jste mohli mít na telefonu tekuté nebo korozivní poškození. Budete muset jít do Apple Store / Genius Bar a nechat si je prohlédnout.

Váš iPhone se nenabíjí? Možné příčiny

Na základě komentářů a e-mailů našich čtenářů jsme zjistili, že uživatelé se obvykle setkávají s tímto problémem, když jejich nabíjecí port nashromáždil spoustu nečistot nebo nečistot. Při dlouhodobém používání zařízení k tomu určitě dojde. Chcete-li vyčistit nabíjecí port, najděte tenký nekovový předmět, například párátko, a jemně vyhrabejte vlákna a jiné nečistoty, které se mohly ve vašem nabíjecím portu zaseknout. Při čištění portu zkontrolujte rohy a boky portu.

Pokud používáte stejný nabíjecí kabel z dob střední školy s páskou nalepenou na pásku, možná je čas tuto strategii přehodnotit. Vypůjčte si nástěnný adaptér a nabíjecí kabel od kamaráda a vyzkoušejte to. Pokud druhý bleskový kabel funguje a nabíjí váš iPhone, vyřeší vás to spoustou bolestí hlavy, jakmile si koupíte nový kabel.

Jak opravit problém s nabíjením iPhone 6

Krok 1: Pokud vám v zařízení zbývá nějaká energie a pokoušíte se vyřešit problém s pomalým nabíjením, zkuste na svém iPhonu provést měkký reset. Měkký reset restartuje telefon a nevymaže žádný obsah ani data

Krok 2: Na domovské obrazovce stiskněte a podržte vypínač a domovskou klávesu. Jakmile se zobrazí logo Apple, uvolněte vypínač a klávesu Domů.

Krok 3: Pokud softwarový reset nepracoval z předchozího kroku, přejděte do Nastavení -> Obecné -> Obnovit -> Obnovit všechna nastavení. Počkejte, až se telefon vypne. Poté připojte nabíječku a zkontrolujte, zda pro vás funguje.

Jsme přesvědčeni, že tento problém by měl být vyřešen, pokud jste byli schopni správně vyčistit nabíjecí port. Většina uživatelů, kteří zažili tento problém, nahlásili úspěch, pokud jejich iPhone 6 neměl nějaké závažné hardwarové problémy. Přejeme ti všechno nejlepší. Neváhejte se podělit o své komentáře níže.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found