Jak obnovit iPad zpět do továrního nastavení

Váš iPad je navržen tak, aby jej bylo možné přizpůsobit. Někdy však možná budete chtít vrátit zpět veškerá přizpůsobení, abyste je při prvním zakoupení dostali zpět na stejné nastavení. Kromě toho můžete také chtít vymazat všechny své kontaktní informace, historii procházení, e-maily, oblíbené položky atd. To platí zejména v případě, že plánujete iPad někomu prodat nebo předat. A to je přesně to, k čemu je aplikace „Reset“ vašeho iPadu navržena. Může resetovat váš iPad zpět na tovární nastavení!

Související články

 • Obnovte Mac zpět na tovární nastavení
 • Obnovení továrního nastavení zařízení Jailbroken iDevice pomocí iTunes
 • Připravte se na prodej nebo nákup použitého iPhone nebo iDevice

Resetujte iPad zpět na tovární nastavení bez iTunes

Věděli jste, že aplikace Nastavení vašeho iPadu obsahuje jednotné kontaktní místo, kde můžete resetovat každou (nebo všechny) funkce vašeho iPadu?

Řekněme například, že z jakéhokoli důvodu se AirDrop vašeho iDevice rozhodne jednat a musíte resetovat připojení k internetu. To se snadno provádí pomocí nastavení s názvem Obnovit nastavení sítě.

V tomto příspěvku rozebíráme jednotlivé možnosti a poté si vyberete, která nejlépe vyhovuje vaší situaci.

Nejprve si ale najdeme polohu vaší Resetovat Vlastnosti

 1. Na domovské obrazovce klepnutím na „Nastavení“ vyvolejte obrazovku Nastavení
 2. Klepněte na „Obecné“
 3. A potom klepněte na „Resetovat“

Zobrazí se obrazovka Reset s následujícími možnostmi

1) Obnovte všechna nastavení - toto resetuje všechna vaše nastavení zpět na výchozí tovární nastavení, ale nevymaže data obsahu.

2) Vymažte veškerý obsah a nastavení - toto resetuje všechna vaše nastavení a vymaže všechna data obsahu. Možná budete chtít před provedením tohoto vymazání provést synchronizaci s iTunes, pokud si chcete uchovat hudbu nebo aplikace, které jste si stáhli.

3) Obnovte nastavení sítě - toto vymaže vaše nastavení Wi-Fi sítě.

4) Resetujte slovník klávesnice - toto vymaže veškerou historii ve slovníku, například historii návrhů klávesnic, které jste dříve odmítli nebo přijali.

5) Obnovte rozložení domovské obrazovky - toto jednoduše resetuje ikony na domovské obrazovce zpět na původní výchozí rozložení.

6) Resetujte upozornění na umístění - toto vymaže všechny předvolby polohy, které byly nastaveny pro vaše aplikace. Například aplikace podporující GPS často zobrazují varování o poloze s dotazem, zda chcete, aby aplikace věděla o vaší aktuální poloze. Vaše odpovědi na tyto otázky ukládá váš iPad pro každou aplikaci. Tento reset vymaže tyto odpovědi, aby aplikace mohla při příštím použití znovu zobrazit výzvu s žádostí o povolení polohy.

Obnovit iPad Zpět na tovární nastavení: Výběr možnosti obnovení

Po výběru jedné z výše uvedených možností váš iPad nebo jiná iDevice požádá o potvrzení, že opravdu chcete provést reset.

Pokud ano, potvrďte klepnutím na „Resetovat“. Možná budete muset zadat své Apple ID pro potvrzení.

To je skoro všechno. Nezapomeňte často zálohovat své zařízení iDevice, takže v případě, že omylem zvolíte některou z těchto možností Reset, nebo dojde k něčemu jinému s vašimi daty, což má za následek ztrátu, můžete mít klid, že vždy existuje záloha.

Tovární Obnovte svůj iPhone, iPad nebo iPod pomocí iTunes

Obnovení z výroby vymaže všechny vaše osobní údaje a nastavení zařízení a aplikací a poté nainstaluje nejnovější iOS, který je k dispozici pro vaše konkrétní zařízení iDevice. Než začnete, ujistěte se, že máte nejnovější verzi iTunes v počítači Mac nebo Windows.

A vytvořte zálohu svého zařízení iDevice, pro případ, že byste chtěli uložit nějaké informace. Nakonec vypněte funkci Najít můj iPhone pomocí Nastavení> Profil Apple ID> iCloud. Na požádání zadejte své Apple ID.

Obnovení iPadu pomocí iTunes Zpět na tovární nastavení

 1. Otevřete iTunes a připojte svůj iPad nebo jiné iDevice
 2. Až se zobrazí ikona v zařízení iTunes, vyberte ji
 3. Klepněte nebo klikněte na Souhrn na panelu Nastavení,
 4. V pravém panelu klikněte nebo klepněte na Obnovit iPad (nebo konkrétní iDevice)
 5. Potvrďte kliknutím na Obnovit

iTunes vymažou vaše iDevice a poté nainstalují nejnovější iOS pro vaše zařízení. Poté, co se vaše iDevice obnoví na tovární nastavení, restartuje se.

Nastavte jej jako nový a podle potřeby znovu připojte svůj účet iCloud. Nezapomeňte funkci Najít můj iPhone pro toto zařízení znovu zapnout pomocí svého stávajícího nebo nového Apple ID.

Zapomněli jste Apple ID?

Pokud jste Apple ID delší dobu nepoužívali, možná si své Apple ID a / nebo heslo nepamatujete. Tato pověření jsou pro vaši zkušenost s iDevice zásadní.

Pokud neznáte své Apple ID a heslo, nemůžete stahovat žádné aplikace, hudbu, iBooky, hry atd. Z obchodů App a iTunes.

Pokud zapomenete své Apple ID a heslo, nemůžete zálohovat svá data z iDevice na iCloud.

Pokud jste chyceni v situaci, kdy se svým iDevice nemůžete nic dělat kvůli ztracenému Apple ID nebo heslu, podívejte se na naše články zabývající se problémy s Apple ID. Prvním krokem je vždy pokus o vyřešení problémů s Apple ID.

Řešení potíží s Apple ID

 • Vaše Apple ID bylo deaktivováno. Jak obnovit Apple ID?
 • Jak odstranit Apple ID
 • Opravte deaktivované Apple ID

Pokud se vám nepodařilo vyřešit problémy s vaším Apple ID, někteří uživatelé hlásí úspěch s obnovením iPadu nebo jiných iDevices pomocí iTunes Recovery Mode nebo pomocí DFU Mode Restore. Obvykle fungují, pokud je funkce Najít můj iPad již vypnutá.

Jak resetovat iPad bez Apple ID pomocí režimu obnovení přes iTunes

 1. Připojte iPad k počítači, na kterém je nainstalována nejnovější verze iTunes (Windows nebo Mac). Nemusí to být jen váš počítač - jakýkoli počítač s nainstalovaným iTunes je v pořádku.
 2. Otevřete iTunes a poté iPad vypněte
 3. Podržte současně tlačítko Domů a boční / spánek / vypínač. Stále držte tato tlačítka, dokud se na obrazovce iPadu nezobrazí logo iTunes a ikona kabelu USB
 4. iTunes by poté měly zobrazit zprávu, že detekují zařízení v režimu obnovení. Stiskněte OK a poté vyberte Obnovit (ne Aktualizovat)
 5. Počkejte, až iTunes resetují iPad - všechna data by měla být trvale vymazána

Nové zařízení iDevice?

Pokud jste obdrželi starší model nebo jste použili iPad nebo jiný iDevice, měl by předchozí vlastník vymazat jeho obsah a odpojit jej od iCloudu a jeho Apple ID, než jej předá vám nebo jakémukoli prodejci třetí strany. I když se to má stát, často se tak nestane. Tak co dělat?

Pokud se vám podaří získat předchozího vlastníka

 1. Požádejte danou osobu (nebo určenou společnost), aby se přihlásila na iCloud.com, nebo použijte aplikaci Najít můj iPhone s JEJÍM (nebo firemním) Apple ID
  1. Jít do Najít můj iPhone> Vybrat všechna zařízení
  2. Vyberte si konkrétní iDevice
  3. Klepněte na Vymažte iPhone nebo klepněte na Akce> Vymazat iPad (nebo jiný iDevice)> Vymazat iPad (nebo jiný iDevice)
  4. Zadejte jejich Heslo Apple ID> Vymazat
  5. Klepněte na Odebrat z účtu

Jakmile předchozí vlastník vymaže a odebere zařízení iDevice ze svého účtu, nezapomeňte zařízení úplně vypnout a restartovat, abyste zahájili nastavení.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found