Jak změnit nebo přepnout Apple ID na počítači Mac nebo Windows

Může přijít čas, kdy budete chtít změnit nebo změnit své Apple ID. Uživatelé, kteří používají více Apple ID, musí přepnout své Apple ID, aby mohli zkontrolovat své nákupy aplikací nebo předplatné spojené s účtem. Chcete-li tak učinit na počítači Mac nebo PC, postupujte podle pokynů níže.

Změňte své Apple ID

Jak změnit své Apple ID závisí na tom, zda používáte e-mailovou adresu založenou na Apple, například @ mac.com, @ me.com nebo @ icloud.com, nebo e-mail třetí strany.

Používání e-mailu Apple

Pokud je vaše aktuální Apple ID svázáno s e-mailem Apple, postupujte podle těchto pokynů.

 1. Jít do appleid.apple.com a přihlaste se pomocí webového prohlížeče v počítači Mac nebo PC.
 2. Dále klikněte Upravit v sekci Účet.
 3. Pod svým stávajícím Apple ID klikněte na Změňte Apple ID.

V tomto okamžiku dostanete na výběr z e-mailů Apple, které budete používat jako své nové Apple ID. Jediné e-mailové adresy, které můžete použít, jsou ty, které jsou již aliasem vašeho účtu. Pokud byla vaše adresa @ icloud.com vytvořena v minulém měsíci, možná budete muset počkat zmíněný počet dní, než budete moci změnit své Apple ID. Bez ohledu na to můžete své Apple ID změnit pouze na e-mail @ icloud.com, @ me.com nebo @ mac.com.

Po provedení změny vašeho Apple ID obdržíte od společnosti Apple e-mail s potvrzením oznámení.

Doporučeno:

 • Aktualizujte Apple ID Telefonní číslo Zpráva v aplikaci Nastavení, Jak na to
 • Apple ID deaktivováno z bezpečnostních důvodů? Tady je co dělat
 • Co dělat, pokud vás zařízení iOS žádá o přihlášení k Apple ID někoho jiného

E-mail třetí strany

Je mnohem složitější změnit své Apple ID, když aktuálně používáte e-mailovou adresu třetí strany. Udělat to tak, musíte se odhlásit ze všech zařízení, která používají e-mailpřed pokusem o změnu. Pokud plánujete změnit Apple ID pomocí iPhonu nebo iPadu, můžete před provedením změny zůstat přihlášeni ke svému účtu na daném zařízení.

Pokud se rozhodnete změnit své Apple ID, když máte adresu třetí strany, můžete použít jinou e-mailovou adresu třetí strany nebo ji vybrat od společnosti Apple. Pokud se rozhodnete použít e-mailovou adresu @ mac.com, @ me.com nebo @ icloud.com, musí to být již přihlašovací alias nebo alternativní Apple ID pro váš účet. Tyto informace najdete po přihlášení na stránku účtu Apple ID z webového prohlížeče.

 1. Po přihlášení ke svému účtu klepněte na Upravit vedle účtů.
 2. Posuňte se dolů, dokud neuvidíte sekci Dosažitelný na, abyste zjistili, zda existuje e-mail od Apple, kterým můžete nahradit své Apple ID.

Pokud jako své Apple ID používáte e-mail třetí strany, s největší pravděpodobností jste e-mail od Apple nikdy nepřidali jako alias. Nejlepším řešením v tomto okamžiku je tedy přidání zcela nového e-mailu Apple, který se použije jako alias.

Změna vašeho Apple ID na vašem zařízení iOS

Po odhlášení z vašeho Apple ID třetí strany ze všech vašich zařízení kromě toho, kde provedete změnu:

 1. Jít do Nastavení> Vaše jméno> Jméno, telefonní čísla, e-mail.
 2. Klepněte na Upravit, poté odstraňte své aktuální Apple ID vedle Reachable At.
 3. Vybrat Pokračovat, pak přidejte nové Apple ID.
 4. Klepněte na další.

Provádění změn v počítači

 1. Jít doappleid.apple.com prostřednictvím webového prohlížeče a přihlaste se.
 2. Klepněte na Upravit v sekci Účet.
 3. V části Apple ID klikněte na Změňte Apple ID.
 4. Zadejte Apple ID chcete použít.
 5. Klepněte na Pokračovat.

Pokud byla vaše adresa @ icloud.com vytvořena v minulém měsíci, možná budete muset počkat až 30 dní, než budete moci změnit své Apple ID.

Jakmile změníte svůj e-mail Apple ID, budete muset potvrdit pomocí ověřovacího kódu, který od společnosti Apple obdržíte e-mailem. Po dokončení se můžete přihlásit ke svým dalším strojům pomocí nového Apple ID.

Poznámka: Když přejdete od používání e-mailu třetí strany k e-mailu Apple pro vaše Apple ID, nebudete jej moci změnit zpět na e-mail třetí strany.

Přepínání Apple ID na vašich zařízeních

Pokud z jakéhokoli důvodu máte dvě nebo více Apple ID, můžete změnit jedno, které používáte na kterémkoli ze svých zařízení. Chcete-li tak učinit, stačí se odhlásit z jednoho účtu do jiného.

V systému iOS

 1. V aplikaci Nastavení klepněte na Tvé jméno.
 2. Přejděte dolů a klepněte na Odhlásit se.
 3. Vložte své Heslo Apple IDa klepněte na Vypnout.
 4. Zapněte data, která chcete uchovat v zařízení.
 5. Klepněte na Odhlásit se podruhé.
 6. Klepněte na Odhlásit se potřetí, abyste potvrdili, že se chcete odhlásit z iCloudu.
 7. Vybrat Přihlásit se použít jiné Apple ID.

Přepněte Apple ID na počítači Mac

 1. Přejděte do Předvoleb systému a klikněte na iCloud.
 2. Vybrat Odhlásit se.
 3. Pokud si chcete ponechat kopii svých dat na iCloudu, ujistěte se, že ano zaškrtněte příslušná políčka. Poté klikněte Zachovat kopii.
 4. Pokud si chcete ponechat kopii svých hesel Safari v počítači Mac, klikněte na Ponechat na tomto počítači Mac.
 5. Vybrat Přihlásit se a přihlaste se pomocí svého druhého Apple ID a hesla.

Přepněte Apple ID na počítači

 1. Otevřeno iCloud pro Windows.
 2. Klepněte na Odhlásit se.
 3. Vybrat Přihlásit se a přihlaste se pomocí svého druhého Apple ID a hesla.

Ve Windows můžete vybranou službu vypnout. Chcete-li tak učinit, přejděte do iCloudu pro Windows a poté vyberte nebo zrušte výběr této služby. Chcete-li uložit změny, klikněte na Použít.

Proč změnit své Apple ID?

Jak vidíte, změna vašeho Apple ID není jednoduchý proces, zvláště pokud aktuálně používáte e-mailovou adresu třetí strany. Primárním důvodem je to, když zjistíte, že vaše Apple ID bylo prolomeno. Apple nabízí zdlouhavý dokument podpory s podrobnostmi o tom, co byste měli dělat.V případě pochybností si přečtěte tento dokument.

Největší stánek s jídlem: „Protože své Apple ID používáte pro tolik produktů a služeb Apple, měli byste se ujistit, že je vaše Apple ID co nejbezpečnější. Měli byste být jedinou osobou, která zná vaše heslo a může se přihlásit pomocí vašeho Apple ID. Pokud se někdo, koho neznáte nebo kterému nedůvěřujete, může přihlásit pomocí vašeho Apple ID, váš účet není zabezpečený. “

Kromě toho byste se měli také podívat na naši zprávu o tom, co dělat, když už nemáte přístup k e-mailu spojenému s vaším Apple ID.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found